• Informacje na temat:

  magnus vi

Artykuły na temat: magnus vi
 • "Mozart szachów" popularniejszy w Norwegii od Bjoergen. Kim jest Magnus Carlsen?

  Świeżo upieczony szachowy mistrz świata spotkał się z popularnością, jaką już dawno nie mógł pochwalić się inny zawodnik tej dyscypliny. 22-letni Norweg Magnus Carlsen odstaje bowiem od stereotypu szachowego arcymistrza.

 • Zdjęcie dnia: Sam przeciwko politykom

  Na zdjęciu Magnus Carlsen gra symultanicznie w szachy z holenderskimi politykami. Zawody odbyły się 2 lutego w Hadze, która jest siedzibą władz centralnych Holandii.

 • Norwegia: Polski jacht wysłał sygnał SOS

  Pięcioosobowa załoga polskiego jachtu Magnus Zaremba jest już bezpieczna. Wieczorem u wybrzeży Norwegii wysłała sygnał SOS.

 • Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2016

  Małgorzata Szumowska, Jerzy Skolimowski, Magnus von Horn, Janusz Gajos i Maja Ostaszewska - to niektórzy z nominowanych do Polskich Nagród Filmowych Orły 2016. Nominacje do tegorocznych "polskich Oscarów" ogłoszono w czwartek w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

 • W swoje urodziny obronił tytuł mistrza świata w szachach

  ...​Norweg Magnus Carlsen, w dniu swych 26. urodzin, obronił w Nowym Jorku tytuł mistrza świata w szachach. W rozpoczętym 11 listopada meczu pokonał reprezentanta Rosji, starszego o 11 miesięcy Siergieja Karjakina, 9:7.

 • Zaginiony i odnaleziony w rumuńskich górach leszczyński student Marcin Magnus wraca do zdrowia w rodzinnym domu.

 • Organizowany w Krakowie Festiwal Misteria Paschalia, mimo obcięcia budżetu KBF, odbędzie się w zaplanowanym wcześniej kształcie. Na ośmiu koncertach wystąpią znakomici soliści m.in. Vivica Genaux, Julia Lezhneva i Magnus Staveland.

 • "Intruz" ze zdjęciami Polaka będzie miał premierę w Cannes

  ...​Polsko-szwedzki dramat "Intruz" w reż. Magnusa von Horna będzie miał światową premierę na trwającym 68. festiwalu w Cannes. Autorem zdjęć do "Intruza" jest Łukasz Żal, nominowany do Oscara za zdjęcia do "Idy". Film zostanie pokazany w prestiżowej sekcji Quinzaine des Realisateurs, czyli Directors' Fortnight - informuje Polski Instytut Sztuki Filmowej. "Intruz" to pełnometrażowy debiut von Horna...

 • Islandia: Wulkan Eyjafjoell już nie wybucha

  Wulkan Eyjafjoell, który przez miesiąc zakłócał komunikację lotniczą w Europie, już nie wybucha - oświadczył w niedzielę geofizyk z Uniwersytetu Islandzkiego w Rejkiawiku, Magnus Gudmundsson.

 • Nowy trener Lotosu Wybrzeże

  Pod wodzą nowego szkoleniowca Stanisława Chomskiego przystąpią w przyszłym roku do rozgrywek I ligi żużlowcy Lotosu Wybrzeże. Liderem gdańskiego zespołu ma być Szwed Magnus Zetterstroem, który podpisał kontrakt na kolejny, trzeci już sezon startów w tym klubie.

Zdjęcia na temat: magnus vi
Wideo na temat: magnus vi
Dyskusje na temat: magnus vi