• Informacje na temat:

  majkowski

Artykuły na temat: majkowski
 • Prof. Majkowski: Rozgrywki, które miały ostatnio miejsce, bardziej łączą, niż dzielą

  ..."Święto Niepodległości jest tak wielkim wydarzeniem, że te wszystkie rozgrywki, które miały ostatnio miejsce, raczej jednoczą ludzi niż dzielą" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM prof. Jerzy Majkowski ps. Czarny, podpułkownik, żołnierz Armii Krajowej i weteran walk w Powstaniu Warszawskim. "Zapraszam na marsz, jak najbardziej. Nie mam powodu, żeby dzielić" - mówi gość Marcina Zaborskiego.

 • W okręgu siedlecko-ostrołeckim PiS zdobył wszystkie trzy mandaty senatorskie. Senatorami zostali Waldemar Kraska i Henryk Górski - dotychczasowi reprezentanci PiS w Senacie oraz Krzysztof Majkowski - przewodniczący rady miasta w Ostrołęce.

 • Szef klubu Unii Wolności Jerzy Wierchowicz uważa, że w otoczeniu prezydenta Kwaśniewskiego nie powinno być osób, które w przeszłości mówiły hańbiące słowa. Chodzi o przeszłość Andrzeja Majkowskiego, obecnie ministra kancelarii prezydenta, który według "Gazety Polskiej", wzywał w 1968 roku do zaostrzenia antysemickich czystek.

 • ..."Marcowe migdały – odsłona III". Przymierze Prawicy żąda dymisji Stanisława Cioska, doradcy prezydenta ds. międzynarodowych w związku z ujawnieniem jego "czynnego udziału" w antysemickiej nagonce w marcu '68 roku". To kolejny – po Andrzeju Majkowskim, Kazimierzu Morawskim - bliski współpracownik Aleksandra Kwaśniewskiego, oskarżany przez "Gazetę Polską" o antysemickie grzechy przeszłości.

 • Albin Majkowski rzecznik zachodniopomorskiego SLD został postrzelony w kolano - dowiaduje się RMF FM. Napastnik strzelał z broni z celownikiem laserowym. Sprawę bada policja.

 • Kamień Pomorski: Zbiórka darów dla poszkodowanych

  Jak poinformował rzecznik zachodniopomorskiej Rady Wojewódzkiej Sojuszu, Albin Majkowski, działacze zachodniopomorskiego SLD będą od wtorku zbierać dary dla poszkodowanych w tragicznym pożarze w Kamieniu Pomorskim.

 • Remisowy sparing Młodej Legii

  W rozegranym w Siemiatyczach spotkaniu towarzyskim Młoda Legia zremisowała z Dinamem Grodno 1:1 (1:0). Bramkę dla Legii w pierwszej części spotkania zdobył Kamil Majkowski.

 • Emerytowany metropolita przemyski abp Ignacy Tokarczuk, Stanisław Szpunar, prof. Janina Marciak-Kozłowska, Mirosław Majkowski, Franciszek Batory i ks. Tadeusz Pater uhonorowani zostali w czwartek w Rzeszowie nagrodami IPN "Świadek Historii".

 • Działacze zachodniopomorskiego SLD będą od wtorku zbierać dary dla poszkodowanych w tragicznym pożarze w Kamieniu Pomorskim - poinformował rzecznik zachodniopomorskiej Rady Wojewódzkiej Sojuszu, Albin Majkowski.

 • Kalisz: Pożar w markecie

  Wczoraj późnym wieczorem doszło do pożaru hipermarketu TESCO w Kaliszu przy ul. Majkowskiej.

Wideo na temat: majkowski
Dyskusje na temat: majkowski