• Informacje na temat:

  makowiecki

Artykuły na temat: makowiecki
 • W wieku 100 lat zmarł w Londynie płk Zbigniew Makowiecki, ostatni żyjący kawalerzysta kampanii wrześniowej i żołnierz 1. Dywizji Pancernej gen. Maczka.

 • Nie żyje płk Zbigniew Makowiecki, weteran II wojny światowej

  ...​W wieku 100 lat zmarł w Londynie płk Zbigniew Makowiecki, ostatni kawalerzysta kampanii wrześniowej i żołnierz 1. Dywizji Pancernej gen. Maczka. Makowiecki zmarł w poniedziałek w Londynie. O jego śmierci poinformowała ambasada RP w Wielkiej Brytanii.

 • PKO OFF CAMERA: Bloom i Makowiecki zagrają na gali otwarcia

  Od spaceru filmowymi ścieżkami już 29.04 zacznie się 9.PKO OFF CAMERA. Jak informują organizatorzy, na gali otwarcia wystąpią Daniel Bloom, producent muzyki elektronicznej i filmowej oraz Tomek Makowiecki.

 • Płyta tygodnia: Makowiecki "MOIZM"

  ...wszystko się zmieniło. Postęp technologiczny sunie do przodu bez zahamowań, spojrzenie na produkowanie muzyki stało się skrajnie odmienne, a Tomek Makowiecki nie jest już kolorowym bożyszczem(...) sugeruje tytuł - jest prawie w stu procentach autorskim materiałem artysty, może poza tekstami, których napisanie powierzył swoim przyjaciołom. Muzyka, produkcja są jego. Makowiecki żartował niedawno...

 • Koncert Jana Pietrzaka i Lecha Makowieckiego

  ..."Polska jest najważniejsza" - tak zatytułowany jest występ Jana Pietrzaka i Lecha Makowieckiego, który odbędzie się w środę w siedzibie NSZZ "Solidarność" w Gdańsku.

 • Radosne świętowanie w Sulejówku dzięki RMF FM! Były pieśni i słodkie "Niepodległościówki"

  Wiśniewska, Tomasz Makowiecki, Anna Cieślak.

 • Koncert pieśni patriotycznych "Polskie śpiewanie" odbył się w niedzielę po południu na Placu Zamkowym. Zorganizował go Społeczny Komitet Obchodów Rocznicy Katastrofy w Smoleńskiej. Wystąpili m.in.: Jan Pietrzak i Lech Makowiecki.

 • Urbaniak: Kochałem i grałem jazz

  Miłość, alkohol i jazz to największe namiętności Michała Urbaniaka - wynika z opublikowanej przed kilkoma dniami biografii muzyka pt. "Ja, Urbanator. Awantury muzyka jazzowego" autorstwa Andrzeja Makowieckiego.

 • Wystawa prac Piotra Potworowskiego w Poznaniu

  ...- To pierwsza publiczna prezentacja dzieł, pochodzących z kolekcji rodziny Twarowskich - poinformował szef galerii Arsenał Wojciech Makowiecki. Prace pochodzą z kolekcji Ewy Twarowskiej-Siody(...) Potworowskiego do kraju. Przyjaźń zaowocowała powstaniem kolekcji - powiedział Makowiecki Według Makowieckiego prezentowany w "Arsenale" zestaw prac potwierdza wielką wrażliwość kolorystyczną Potworowskiego...

 • NETIA OFF CAMERA: "Lolo" Julie Delpy będzie filmem otwarcia

  Daniel Bloom, producent muzyki elektronicznej i filmowej, oraz Tomek Makowiecki. Do zobaczenia w Krakowie już od 29.04 do 08.05. (MN)

Dyskusje na temat: makowiecki