• Informacje na temat:

  małachowski

Artykuły na temat: małachowski
 • Diamentowa Liga: ​Małachowski w świetnej formie!

  Piotr Małachowski nie miał sobie równych w konkursie rzutu dyskiem w inauguracyjnym mitingu Diamentowej Ligi w Dausze. Polak wygrał zmagania wynikiem 68,03. Czwarty był Robert Urbanek - 65,13.

 • Małachowski: Jestem zmęczony psychicznie

  Piotr Małachowski po raz pierwszy w karierze został w Pekinie mistrzem świata w rzucie dyskiem. Po zwycięstwie opowiadał o psychicznym zmęczeniu, wewnętrznym spokoju, Edmundzie Piątkowskim i ochocie na... placki ziemniaczane.

 • ​Małachowski: Na mistrzostwach wszystko może się wydarzyć. Podchodzę do tego z optymizmem

  Nie przepracowałem dobrze dwóch najważniejszych miesięcy, ale to jest sport i wszystko może się zdarzyć - mówi w rozmowie z RMF FM Piotr Małachowski. Polski dyskobol ocenia, że na rozpoczynających się w poniedziałek lekkoatletycznych mistrzostwach Europy może powalczyć o brąz. Będzie jednak niezwykle trudno, bo rywalizacja jest zacięta. Z Piotrem Małachowskim rozmawiał Paweł Pawłowski.

 • Lekkoatletyczne MŚ: Piąte miejsce Małachowskiego. Złoto dla Litwy

  ...​Broniący tytułu Piotr Małachowski zajął piąte miejsce w konkursie rzutu dyskiem w mistrzostwach świata w Londynie. Na siódmej pozycji uplasował się Robert Urbanek. Zwyciężył Litwin Andrius Gudzius.

 • ME: Piotr Małachowski nie wystąpi w finałowym konkursie rzutu dyskiem

  Piotr Małachowski nie wystąpi w finałowym konkursie rzutu dyskiem mistrzostw Europy w Berlinie. Tym samym nie obroni złotego medalu wywalczonego w Amsterdamie. Polak po raz pierwszy na wielkiej imprezie odpadł w eliminacjach. Do finału nie awansował także drugi z naszych dyskoboli Robert Urbanek.

 • Lekkoatletyczne ME: Piotr Małachowski mistrzem Europy w rzucie dyskiem!

  Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław) po sześciu latach znowu został mistrzem Europy w rzucie dyskiem. W Amsterdamie złoty medal dała mu odległość 67,06. Drugi z Polaków Robert Urbanek był dziewiąty w klasyfikacji.

 • Małachowski w finale!

  Piotr Małachowski, dyskobol Śląska Wrocław, awansował do finału olimpijskiego w rzucie dyskiem.

 • Anita Włodarczyk i Piotr Małachowski laureatami Złotych Kolców

  Anita Włodarczyk (RKS Skra Warszawa) i Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław) zostali laureatami Złotych Kolców, najbardziej prestiżowego rankingu w polskiej lekkoatletyce, organizowanego od 1970 roku. Uroczysta gala podsumowująca sezon odbyła się w Warszawie.

 • Piotr Małachowski wygrał Diamentową Ligę

  Piotr Małachowski wygrywa Diamentową Ligę w rzucie dyskiem. W kończącym prestiżową rywalizację mitingu w Zurychu zajął drugie miejsce, za innym reprezentantem Polski Robertem Urbankiem. W nagrodę otrzyma czterokaratowy diament warty 80 tysięcy dolarów.

 • Piotr Małachowski: Jaja chyba zostawiłem w domu

  Piotr Małachowski zaserwował kibicom thriller. Po dwóch nieudanych próbach w rzucie dyskiem, ostatnim podejściem zakwalifikował się do sobotniego finału mistrzostw świata w Pekinie. „Jaja chyba zostawiłem w hotelu. Kłułem się agrafką, żeby się pobudzić” – przyznał.

Zdjęcia na temat: małachowski
 • Piotr Małachowski w konkursie rzutu dyskiem podczas lekkoatletycznego Memoriału Kamili Skolimowskiej w Warszawie
 • Piotr Małachowski w konkursie rzutu dyskiem podczas lekkoatletycznego Memoriału Kamili Skolimowskiej w Warszawie
 • (Od lewej) Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Tomasz Majewski podczas lekkoatletycznego Memoriału Kamili Skolimowskiej w Warszawie
Wideo na temat: małachowski
 • Małachowski mimo kontuzji nie zrezygnuje z igrzysk

  Piotr Małachowski, jeden z naszych czołowych dyskoboli, zmaga się z kontuzją. W przeciwieństwie jednak do Mai Włoszczowskiej, Małachowski jest pewien, że w Londynie wystartuje. Pytanie tylko, na ile pozwoli mu dręczący go uraz.

 • Lekkoatleci witani w Polsce

  Z flagami i kwiatami kibice powitali na warszawskim lotnisku Okęcie grupę lekkoatletów wracających z lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Barcelonie. Wśród sportowców - było czterech medalistów: Piotr Małachowski, Tomasz Majewski, Anita Włodarczyk i Adam Kszczot.

Dyskusje na temat: małachowski