• Informacje na temat:

  malinowski

Artykuły na temat: malinowski
 • Ruch pozyskał Malinowskiego

  Marcin Malinowski podpisał w poniedziałek roczny kontrakt z trzecim zespołem ostatniego sezonu ekstraklasy Ruchem Chorzów. 35-letni piłkarz ostatnie sześć sezonów spędził w Odrze Wodzisław.

 • Urzędujący prezydent Grudziądza (Kujawsko-Pomorskie) Robert Malinowski (PO) wygrał w pierwszej turze kolejne wybory na prezydenta - podała Miejska Komisja Wyborcza w Grudziądzu. Malinowski zdobył 62,41 proc. głosów.

 • Tom Malinowski w "Rz": Wiemy, że Polska nie podąża drogą Turcji, ale w USA słychać takie głosy

  ..."Żeby zachować poparcie społeczne w Ameryce dla naszego zaangażowania w obronę Polski, musimy podtrzymywać wizerunek kraju w pełni respektującego zasady demokracji" - stwierdził w rozmowie z Jędrzejem Bieleckim na łamach "Rzeczpospolitej" Tom Malinowski, zastępca sekretarza stanu USA ds. demokracji i praw człowieka.

 • Ofensywny pomocnik Piotr Malinowski przedłużył o półtora roku kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dotychczasowa umowa wygasała z końcem bieżącego roku - poinformował w sobotę bielski klub.

 • Sąd Okręgowy w Szczecinie odroczył w poniedziałek do 20 czerwca br. proces lustracyjny gen. Andrzeja Malinowskiego. Sąd chce m.in. przyjrzeć się dodatkowym materiałom IPN i przesłuchać jeszcze jednego świadka. Niewykluczone, że 20 czerwca zostanie ogłoszony wyrok.

 • Gen. Malinowski objął dowodzenie

  W koszarach 3. Batalionu Logistycznego w Glewicach koło Goleniowa (Zachodniopomorskie) przekazano uroczyście w niedzielę dowództwo X zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku. Obowiązki dowódcy przejął gen. Andrzej Malinowski.

 • Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski podkreśla, że "strajk w pięciu kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej to kolejny element strategii, która ma doprowadzić do niepokojów w Polsce".

 • Robert Malinowski (PO) po raz trzeci został wybrany na prezydenta Grudziądza, otrzymując 52,53 proc. głosów - ogłosiła we wtorek Miejska Komisja Wyborcza.

 • Sąd uniewinnił gen. Malinowskiego

  Wojskowy Sąd Okręgowy w Poznaniu uniewinnił od korupcyjnego zarzutu gen. dyw. Andrzeja Malinowskiego, informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Gen. Andrzej Malinowski złożył zgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne. IPN, który zarzucił generałowi kłamstwo lustracyjne, zapowiada, że zaskarży to nieprawomocne orzeczenie.

Zdjęcia na temat: malinowski
Wideo na temat: malinowski
 • Malinowska-Grupińska w ogniu pytań słuchaczy RMF FM

  „Jak to jest z przedszkolami publicznymi w Warszawie?", "czy realizacja ekonomicznej polityki Donalda Tuska nie szkodzi Warszawie, a w efekcie Polsce?” - to tylko niektóre pytania słuchaczy RMF FM, na które odpowiadała goszcząca w Kontrwywiadzie przewodnicząca rady Warszawy - Ewa Malinowska-Grupińska.

 • Malinowska-Grupińska: Gronkiewicz-Waltz to najlepszy prezydent w 1000-letniej historii Warszawy

  „Hanna Gronkiewicz-Waltz na bilety dla czterech osób do Pałacu-Muzeum w Wilanowie wydała 80 złotych. Okazało się, że trzeba dopłacić dodatkowe 5 złotych za wejście do parku. To może się nie podobać” - tłumaczy zamieszanie wokół wizyty prezydent Warszawy w Wilanowie, gość Kontrwywiadu RMF FM. Przewodnicząca rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska mówi, że prezydent Warszawy stała w kolejce z grupą niezadowolonych osób i miała rację nie chcąc zapłacić za bilet. „Pani prezydent nie myślała o...