• Informacje na temat:

  maliszewski

Artykuły na temat: maliszewski
 • Maliszewski: Marszałka Kuchcińskiego mógłby zastąpić prezes PiS

  ...- Powinniśmy do 11 stycznia doprowadzić do takiej sytuacji, że będziemy mogli normalnie pracować i powtórzyć głosowanie - w takich słowach odniósł się na antenie TVP Info do trwającego kryzysu w Sejmie poseł PSL Mirosław Maliszewski. W jego ocenie, kluczem do rozwiązania konfliktu jest zaangażowanie faktycznych liderów sporu, a marszałka Kuchcińskiego mógłby zastąpić sam prezes PiS Jarosław...

 • Maliszewski: Wynik wyborów w Niemczech jest paradoksalnie korzystny dla Polski

  ..."Wynik wyborów w Niemczech jest paradoksalnie dosyć korzystny dla Polski" - powiedział prof. UKSW Norbert Maliszewski. Jak tłumaczył: „inne partie, które mogłyby przejąć ster, są bardziej prorosyjskie”.

 • Maliszewski: Wygrana bitwa PO, ale prowadzi PiS

  Ekspert ds. marketingu politycznego dr hab. Norbert Maliszewski z Uniwersytetu Warszawskiego uważa, że sobotnią bitwę na konwencje wygrała minimalnie Platforma Obywatelska, ale ta "wygrana małego pojedynku" nie zmienia perspektywy walki wyborczej, w której obecnie prowadzi PiS.

 • Maliszewski: Po okresie chaosu rząd przystąpił do kontrofensywy

  ...​Pierwsze sto dni rządu PiS to w znacznej mierze "chaotyczna rewolucja", która przysłoniła pozytywne projekty społeczno-gospodarcze - uważa politolog dr hab. Norbert Maliszewski. W jego ocenie rząd rozpoczął już jednak kontrofensywę, która ma poprawić ten obraz.

 • Maliszewski: Za wcześnie, żeby PO wkładać do trumny

  ...- Platforma walczy o przetrwanie, ale za wcześnie, żeby wkładać PO do trumny - ocenia dla czytelników Interii kondycję partii rządzącej dr hab. Norbert Maliszewski.

 • Wybory 2015. Maliszewski: Duda faworytem drugiej tury

  ...- Przed pierwszą turą zdecydowanym faworytem był Bronisław Komorowski, Andrzejowi Dudzie dawano mniejsze szanse. Role się odwróciły, ale nic nie jest jeszcze przesądzone - powiedział w rozmowie z Interią dr hab. Norbert Maliszewski z Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Maliszewski: Tą debatą Szydło zdała test na lidera

  ...- Zaskoczyło mnie słabe przygotowanie premier Ewy Kopacz. To była ostatnia szansa na taki pojedynek z PiS przed wyborami. W końcu to PO musi zatrzymać odpływ elektoratu do Zjednoczonej Lewicy i Nowoczesnej - ocenia dr hab. Norbert Maliszewski, psycholog społeczny i specjalista ds. marketingu politycznego z UW.

 • Dr Maliszewski: Mamy do czynienia z chaotyczną rewolucją. Nie ma koordynacji

  ..." - mówi gość "Dania do Myślenia" w RMF Classic specjalista ds. marketingu politycznego i psycholog społeczny z UW, dr Norbert Maliszewski. Jego zdaniem władza jest w ręku prezesa PiS, a pozostałe ośrodki nie koordynują komunikacji. "Pozycja premier jest osłabiona i trudno jest jej kontrolować przekaz" - uważa Maliszewski. "Jak się patrzy na badania społeczne, to osób, które są negatywnie nastawione...

 • Maliszewski: Donald Tusk nie ugasił pożaru

  Donald Tusk nie ugasił pożaru - tak wystąpienie premiera na temat materiałów opublikowanych przez "Wprost" komentuje politolog Norbert Maliszewski. Zdaniem eksperta nadal mamy dość spore pole do spekulacji.

 • Maliszewski: Tuska mogłaby zastąpić Kopacz lub Bieńkowska

  Gdyby Donald Tusk zostałby szefem Rady Europejskiej, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem byłyby przyspieszone wybory parlamentarne - ocenia dr Norbert Maliszewski. W jego opinii, na fotelu premiera mogłaby go zastąpić Ewa Kopacz lub Elżbieta Bieńkowska.

Zdjęcia na temat: maliszewski
Wideo na temat: maliszewski