• Informacje na temat:

  małkowski

Artykuły na temat: małkowski
 • Olsztyn: Małkowski zapewnia, że jest niewinny

  Jestem ponad wszelką wątpliwość niewinny - podkreśla ubiegający się o fotel prezydenta Olsztyna Czesław Jerzy Małkowski w oświadczeniu odnoszącym się do swojej sprawy o gwałt zamieszczonym na portalu społecznościowym.

 • Małkowski "szastał kasą"?

  Kierujący olsztyńskim ratuszem wiceprezydent Tomasz Głażewski zlecił w czwartek przeprowadzenie kontroli wydatków poczynionych przez prezydenta Czesława Małkowskiego. Małkowski od połowy marca jest tymczasowo aresztowany. Audyt ten ma przeprowadzić wydział kontroli olsztyńskiego urzędu miasta.

 • Czesław Małkowski po wyroku: "Walczę o niewinność"

  B. prezydent Olsztyna Czesław Małkowski po tym, jak został skazany w poniedziałek na karę 5 lat więzienia w procesie o gwałt i molestowanie powiedział dziennikarzom, że czuję się pokrzywdzony. Podkreślił, że będzie się odwoływał od wyroku do sądu II instancji.

 • Przedłużą areszt Małkowskiemu?

  Białostocka prokuratura okręgowa chce przedłużenia o kolejne trzy miesiące aresztu prezydenta Olsztyna Czesława Jerzego Małkowskiego - poinformował rzecznik tej prokuratury Adam Kozub.

 • Proces Małkowskiego odroczony

  Przed olsztyńskim sądem rejonowym rozpoczął się w poniedziałek proces b. prezydenta tego miasta Czesława Małkowskiego, oskarżonego o niedopełnienie obowiązków i działanie na szkodę gminy poprzez umorzenie 40 tys. zł podatku firmie Polmozbyt. Małkowski nie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

 • Sprawa byłego prezydenta Olsztyna wraca na wokandę. Małkowski oskarżony o gwałt na urzędniczce

  Jutro Sąd Okręgowy w Elblągu ponownie przyjrzy się sprawie Czesława Małkowskiego. Były prezydent Olsztyna w pierwszej instancji został skazany na pięć lat więzienia za gwałt na urzędniczce.

 • Były prezydent Olsztyna Czesław Małkowski skazany za gwałt

  ...5 lat więzienia dla b. prezydenta Olsztyna Czesława Małkowski oskarżonego o gwałt i molestowanie - taki wyrok wydał sąd rejonowy w Ostródzie w województwie warmińsko-mazurskim. ​Czesława Małkowski był oskarżony o molestowanie urzędniczek i zgwałcenie jednej z nich, będącej w ciąży. Proces byłego prezydenta Olsztyna toczył się za zamkniętymi drzwiami.

 • Prezydent Olsztyna Czesław Jerzy Małkowski został osadzony w areszcie śledczym w Barczewie pod Olsztynem, ponieważ w tym zakładzie jest zaplecze szpitalne - poinformowała w piątek wieczorem policja.

 • Małkowski stracił zaplecze polityczne

  Związany z prezydentem Olsztyna Czesławem Małkowskim klub miejskich radnych "Po prostu Olsztyn" przestał istnieć; z klubu liczącego czterech radnych wystąpiło trzech - poinformował w piątek radny Marian Zdunek (wcześniej "Po prostu Olsztyn", obecnie niezależny).

 • Małkowski odwołany w referendum

  Czesław Małkowski w niedzielnym referendum stracił stanowisko prezydenta Olsztyna. Za jego odwołaniem opowiedziało się 24843 osoby, przeciw było 18348 osób - poinformował dyrektor delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Olsztynie.

Zdjęcia na temat: małkowski
 • Stanisław Małkowski (L) oraz ks. Roman Kneblewski (P) w czasie mszy w intencji Ojczyzny i poległych za wolną Polskę, 11 bm., w kościele św. Barbary w Warszawie
Wideo na temat: małkowski
 • Tak Sandecja cieszyła się z awansu do ekstraklasy!

  na dniach kontrakt podpisze Patrik Mraz. Jak do tej wyliczanki dodamy jeszcze Macieja Małkowskiego, Macieja Korzyma i Wojciecha Trochima - rysuje się bardzo solidny skład.

 • Piotr Grzymowicz: Odnieśliśmy sukces

  Prezydentem Olsztyna w drugiej turze wyborów samorządowych został wybrany dotychczasowy prezydent Piotr Grzymowicz. Pokonał on odsuniętego po tzw. seksaferze w ratuszu Czesława Małkowskiego.

Dyskusje na temat: małkowski