• Informacje na temat:

  małkowski

Artykuły na temat: małkowski
 • Sztab Grzymowicza: Małkowski przegrał

  Ubiegający się o reelekcję prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz wygrywa z Czesławem Małkowskim różnicą 3,5 tys. głosów - poinformowali podczas wieczoru wyborczego przedstawiciele sztabu wyborczego prezydenta Grzymowicza, po podliczeniu wyników z 83 obwodowych komisji wyborczych.

 • Czesław Małkowski: Zawsze powtarzałem, że jestem niewinny

  ..."Zawsze powtarzałem - jestem niewinny" - tak Czesław Jerzy Małkowski skomentował w mediach społecznościowych piątkowy wyrok sądu uniewinniający go z zarzutu zgwałcenia urzędniczki. W sądzie Małkowski odmówił rozmowy z mediami.

 • Czesław Jerzy Małkowski uniewinniony od zarzutu gwałtu

  Sąd Rejonowy w Olsztynie uniewinnił w piątek byłego prezydenta tego miasta Czesława Jerzego Małkowskiego od zarzutu gwałtu. Wyrok zapadł w drugim procesie, jest nieprawomocny.

 • Olsztyn: Małkowski zapewnia, że jest niewinny

  Jestem ponad wszelką wątpliwość niewinny - podkreśla ubiegający się o fotel prezydenta Olsztyna Czesław Jerzy Małkowski w oświadczeniu odnoszącym się do swojej sprawy o gwałt zamieszczonym na portalu społecznościowym.

 • Małkowski czy Grzymowicz? Olsztynianie apelują

  Grupa olsztynian zaapelowała w liście otwartym, aby nie głosować na kandydata na prezydenta miasta Czesława Małkowskiego. Szef PiS w regionie Jerzy Szmit powiedział natomiast, że rządy obecnego prezydenta Piotra Grzymowicza nie powinny być kontynuowane.

 • Czesław Jerzy Małkowski uniewinniony od zarzutu gwałtu. Prokurator zaskoczona wyrokiem

  Czesław Jerzy Małkowski jest niewinny - taki wyrok w głośnej seksaferze w Olsztynie wydał tamtejszy sąd rejonowy. Były prezydent Olsztyna oskarżony był m.in. o gwałt na urzędniczce. Po rozprawie Małkowski wyszedł z sądu bez słowa. Prok. Iwona Kruszewska, autorka aktu oskarżenia, przyznała natomiast, że jest zaskoczona wyrokiem i będzie optować za apelacją.

 • Czesław Jerzy Małkowski skomentował wyrok: "Zawsze powtarzałem - jestem niewinny"

  ..."Zawsze powtarzałem - jestem niewinny. Dziś potwierdził to niezawisły sąd" - tak Czesław Jerzy Małkowski skomentował we wpisie na Facebooku wyrok olsztyńskiego sądu rejonowego, który uniewinnił go z zarzutu zgwałcenia urzędniczki. Gmach sądu były prezydent Olsztyna, a obecnie miejski radny, opuścił bez słowa, nie odpowiadając na zadawane mu przez dziennikarzy pytania.

 • Olsztyn: Oskarżony o gwałt Czesław Małkowski powalczy w drugiej turze

  Czesław Małkowski, były prezydent Olsztyna, który stracił stanowisko w Ratuszu po wybuchu seksafery, zdobył w niedzielnych wyborach 30,7 procent głosów i powalczy o stanowisko włodarza miasta w drugiej turze.

 • Olsztyn: Piotr Grzymowicz i Czesław Małkowski zmierzą się w drugiej turze

  W II turze wyborów na prezydenta Olsztyna zmierzą się Piotr Grzymowicz i Czesław Małkowski. Uzyskali oni największą liczbę głosów spośród 8 kandydatów - podała miejska komisja wyborcza w Olsztynie.

 • Małkowski "szastał kasą"?

  Kierujący olsztyńskim ratuszem wiceprezydent Tomasz Głażewski zlecił w czwartek przeprowadzenie kontroli wydatków poczynionych przez prezydenta Czesława Małkowskiego. Małkowski od połowy marca jest tymczasowo aresztowany. Audyt ten ma przeprowadzić wydział kontroli olsztyńskiego urzędu miasta.

Zdjęcia na temat: małkowski
 • Stanisław Małkowski (L) oraz ks. Roman Kneblewski (P) w czasie mszy w intencji Ojczyzny i poległych za wolną Polskę, 11 bm., w kościele św. Barbary w Warszawie
Wideo na temat: małkowski
 • Tak Sandecja cieszyła się z awansu do ekstraklasy!

  na dniach kontrakt podpisze Patrik Mraz. Jak do tej wyliczanki dodamy jeszcze Macieja Małkowskiego, Macieja Korzyma i Wojciecha Trochima - rysuje się bardzo solidny skład.

 • Piotr Grzymowicz: Odnieśliśmy sukces

  Prezydentem Olsztyna w drugiej turze wyborów samorządowych został wybrany dotychczasowy prezydent Piotr Grzymowicz. Pokonał on odsuniętego po tzw. seksaferze w ratuszu Czesława Małkowskiego.

Dyskusje na temat: małkowski