• Informacje na temat:

  mały książe

Artykuły na temat: mały książe
 • Książę George dostał pod choinkę wymarzony prezent

  O liście czteroletniego księcia George'a do św. Mikołaja było już głośno przed świętami. Trzeci w kolejności następca brytyjskiego tronu prosił wówczas o samochód policyjny. Jak przyznał jego ojciec, mały książę był podekscytowany prezentem, który znalazł pod choinką - podaje "The Sun".

 • Mały książę na ratunek wiejskiej szkole

  Uczniowie z małej, zagrożonej zamknięciem wiejskiej szkoły w zachodniej Anglii wpadli na niezwykły pomysł, jak ją uratować. Napisali list do księcia Williama i księżnej Kate, oferując miejsce w swojej szkole ich na razie dopiero 7-miesięcznemu synowi, księciu George'owi.

 • Nie książę i nie żebrak

  Londyn ma nowego burmistrza. Jest nim 45-letni Sadiq Khan - wychowany na blokowisku syn kierowcy autobusu. To pierwszy w historii Europy muzułmanin, który został liderem zachodniej metropolii. Jego konkurent, Zac Goldsmith, urodził się ze "srebrną łyżeczką w ustach". Tak Anglicy określają kogoś, komu od dzieciństwa wiatr wieje plecy i ma w życiu z górki. Goldsmith jest synem miliardera. Miał szansę na fotel burmistrza, ale ją zaprzepaścił. Taką cenę płaci się na Wyspach, grając brudnymi...

 • Casting do roli tytułowej w musicalu "Mały Książę"

  Gliwicki Teatr Muzyczny ogłosił casting do roli tytułowej w musicalu pt. "Mały Książę". Poszukiwani są utalentowani artystycznie chłopcy w wieku od 8 do 12 lat. Doświadczenie sceniczne nie jest wymagane. Premiera odbędzie się w maju 2013 roku.

 • Premiera spektaklu muzycznego "Mały Książę" na podstawie ponadczasowej powieści Antoine'a de Saint-Exupery'ego odbędzie się w piątek w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Do głównej roli przygotowywało się czterech chłopców wyłonionych w castingu.

 • Książę George w piżamie i szlafroku spotkał się Barackiem Obamą

  Nie tylko młodsze pokolenie brytyjskiej rodziny królewskiej - z księciem Williamem i księżną Kate na czele - spotkało się wczoraj z amerykańskim prezydentem Barackiem Obamą i jego małżonką Michelle. Podobnego zaszczytu dostąpił również mały książę George, który naprzeciw prezydenckiej parze wyszedł w piżamie i szlafroku.

 • Mały Książę w nowym wydaniu. Czyli przybysz z B-612 nie tylko w kinie

  W najbliższy piątek – 7 sierpnia – do kin w całej Polsce wejdzie ekranizacja jednej z najpiękniejszych książek wszech czasów "Małego Księcia". Reżyserem filmu jest Mark Osborne. Z tej okazji na rynku wydawniczym pojawiły się nowe książki o przygodach przybysza z B-612. Można je zdobyć w naszej zabawie na RMF24. Sprawdźcie poniżej jak.

 • "Mały Książę" w Centrum Kultury w Gdyni

  ...i kostiumami Grupy Teatralnej Scena 138. Zainspirowana spektaklem "Idąc do... czyli historia Małego Księcia" artystka powróciła do pasji, jaką jest malowanie ilustracji do książek dziecięcych. W ten sposób...

 • Belgia: Książę Laurent bohaterem skandalu w rodzinie królewskiej

  Skandal w rodzinie królewskiej w Belgii. Brat króla Filipa, książę Laurent - znany jako "enfant terrible" rodziny królewskiej - pomimo oficjalnego zakazu wydanego przez premiera Belgii uczestniczył w przyjęciu z okazji 90-lecia chińskiej armii, które odbyło się w ambasadzie Chin w Brukseli. Grożą mu za to dotkliwe konsekwencje.

 • Jak się czuje książę Harry na dzień przed swoim ślubem? "Zrelaksowany"

  Książę Harry został powitany gromkim okrzykiem: "Dużo szczęścia!" przez tłum zebrany przez zamkiem w Windsorze. Dzień przed swoim ślubem, on i jego brat William wyszli na chwilę z zamku, by przywitać się i porozmawiać z ludźmi, którzy od kilku dni czekają, by choć z oddali być świadkiem wielkiego wydarzenia, jakim dla nich jest ślub brytyjskiego księcia z amerykańską aktorką Meghan Markle.

Zdjęcia na temat: mały książe
Wideo na temat: mały książe
 • Ach, co to był za chrzest

  miejsce 25 lat temu. Mały książę ma siedmioro rodziców chrzestnych.

 • Prawnuk królowej Elżbiety II po raz pierwszy z zagraniczną wizytą

  Książę Jerzy - królewski potomek wraz z rodzicami rozpoczął swoją pierwszą zagraniczną podróż. Ośmiomiesięczny arystokrata blisko trzydzieści dni spędzi poza domem. Zgodę na wspólny wyjazd księcia Williama i małego Jerzego wyraziła królowa Elżbieta II. Jest to odstępstwo od zasady, że najbliżsi spadkobiercy tronu nie powinni na wszelki wypadek podróżować razem. Królewska rodzina przybyła do Wellington w Nowej Zelandii. Wcześniej czekała ich przesiadka w Sydney w Australii. Na miejscu powitano...

 • Pierwsze urodziny małego księcia

  przewodni imprezy to postać królika Piotrusia, którą uwielbia mały książę.

Dyskusje na temat: mały książe