• Informacje na temat:

  małyszko

Artykuły na temat: małyszko
 • ...23-letnia Justyna, która w październiku przeszła operację obustronnego wszczepienia stawów skroniowo-żuchwowych w szpitalu w Olsztynie, rozpoczęła rehabilitację - poinformowała ordynator Anna Bromirska-Małyszko.

 • Operacja wszczepienia sztucznych stawów skroniowo-żuchowowych 19-letniemu Dawidowi udała się, choć była trudna do przeprowadzenia z powodu dużych zrostów kości - poinformowała w środę dr Anna Bromirska- Małyszko z Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie.

 • Justyna opuszcza szpital, wkrótce rozpocznie rehabilitację

  ...23-letnia Justyna, która 10 dni temu przeszła pionierską operację obustronnego wszczepienia stawów skroniowo-żuchwowych, opuszcza w piątek szpital w Olsztynie. Za 3 tygodnie rozpocznie rehabilitację - poinformowała ordynator Anna Bromirska-Małyszko.

 • 17-latkowie podejrzani o napad na taksówkarza

  Białostocki sąd rejonowy aresztował we wtorek na trzy miesiące Martina Małyszko i Błażeja Dembowskiego, 17-latków podejrzanych o napad na taksówkarza i kradzież jego samochodu.

 • W środę wyrok ws. napadu na taksówkarza

  Kar po 7 lat więzienia zażądał w poniedziałek prokurator dla dwóch 18-latków, Martina Małyszko i Błażeja Dembowskiego, oskarżonych o dokonanie rozboju na białostockim taksówkarzu. Przestępstwo było zaplanowane, chodziło o kradzież a potem sprzedaż samochodu.

 • Nastolatkowie, podejrzani o napad na taksówkarza, w areszcie

  Siedemnastolatkowie, podejrzani o sobotni napad na taksówkarza w Białymstoku i kradzież jego samochodu, trafili do aresztu. Martin Małyszko i Błażej Dembowski spędzą w nim trzy miesiące. Prokuratura wyraziła zgodę na publikowanie ich danych i wizerunków.

 • ​Innowacyjna operacja w olsztyńskim szpitalu. Lekarze odtworzyli żuchwę 21-latka

  ...naszemu reporterowi dr Anna Bromirska-Małyszko, która zaplanowała cały zabieg. Pobrany do przeszczepu fragment kości biodrowej został wcześniej zaprojektowany komputerowo na podstawie(...) naturalnych stawów, ale pacjent będzie mógł poruszać szczęką w górę i w dół - mówi dr Bromirska-Małyszko. Dłużej potrwa natomiast rekonwalescencja nogi, z której pobrano fragment kości. Pacjent będzie...

 • Ma zdeformowaną twarz. Dzięki operacji będzie żyć normalnie

  ...będzie trudniejsza, bo zaburzenia w rysach twarzy są większe niż te, które operowaliśmy rok temu - mówi dr Anna Bromirska-Małyszko, szefowa zespołu, który przeprowadza operację. Cięcie kości bez(...) zatrzyma się, dzięki czemu unikniemy np. ryzyka uszkodzenia naczyń dostarczających krew bezpośrednio do mózgu - tłumaczy dr Bromirska-Małyszko. Lekarze użyją również wypożyczonego specjalnie neuromonitora...

 • Jak poinformowała w poniedziałek ordynator oddziału chirurgii szczękowej miejskiego szpitala zespolonego Anna Bromirska - Małyszko, u pacjentki, która od dzieciństwa na skutek urazu okołoporodowego(...), ponieważ do tej pory nie wszczepiano dwóch stawów jednocześnie - mówi dr Małyszko. Operacja może potrwać ponad 8 godzin. Jej trudność polega nie tylko na wszczepieniu stawów, ale i na tym, że w miejscu...

 • Jest to pierwsza tego typu operacja w Polsce, ponieważ do tej pory w kraju nie wszczepiano jednocześnie obu stawów - podaje placówka. Operacja, której zakończenie specjaliści planowali na godz. 16.00 potrwać może dłużej- poinformowano na oddziale chirurgii szczękowej. W poniedziałek ordynator oddziału chirurgii szczękowej miejskiego szpitala zespolonego Anna Bromirska - Małyszko mówiła, że...

Wideo na temat: małyszko
 • Anna Bromirska-Małyszko: Rehabilitacja rozpocznie się po tygodniu od chwili operacji

 • Anna Bromirska-Małyszko: Noc nie była jeszcze spokojna, ale dziś jest już lepiej

Dyskusje na temat: małyszko