• Informacje na temat:

  mańkowski

Artykuły na temat: mańkowski
 • Khalidov vs Mańkowski. Jest wideo zapowiadające walkę!

  ..."Ta walka to esencja tego sportu. Ci, którzy zobaczą ją na żywo, będą opowiadać o tym swoim wnukom" - mówi Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW, o zbliżającym się pojedynku dwóch mistrzów MMA: Mameda Khalidova i Borysa Mańkowskiego. Organizacja opublikowała właśnie wideo zapowiadające walkę wieczoru majowej gali KSW 39: Colosseum.

 • Ewa Mańkowska (PSL) została w środę nowym wicewojewodą dolnośląskim. Na stanowisku zastąpiła Ilonę Antoniszyn-Klik (PSL), która w listopadzie ubiegłego roku została wiceministrem gospodarki.

 • Nagrodę Grand Prix im. Mieczysława Kotlarczyka w VII konkursie Noc Verba Sacra na interpretację tekstu biblijnego i klasycznego, który odbył się w Poznaniu zdobyła w nocy z poniedziałku na wtorek Julia Mańkowska z PWST we Wrocławiu.

 • Khalidov, Pudzianowski, Popek, Burneika. Już w sobotę wielka gala KSW w Warszawie

  Mamed Khalidov, Borys Mańkowski, Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Popek Monster, Robert Burneika - to największe gwiazdy najbliższej KSW która już 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 • KSW 39: Khalidov zwycięski i wygwizdany, wygrane Popka i Pudziana, genialny nokaut Różalskiego!

  Mamed Khalidov pokonał Borysa Mańkowskiego jednogłośną decyzją sędziów w walce wieczoru podczas gali KSW 39: Colosseum! Werdykt najwyraźniej jednak nie przypadł do gustu części widzów zebranych na Stadionie Narodowym w Warszawie, którzy wygwizdali utytułowanego zawodnika. W innym pojedynku Marcin Różalski po zaledwie 16 sekundach znokautował Fernando Rodriguesa Jr., Popek w ciągu 45 sekund...

 • Spektakl oparty na sztuce Kena Hughes'a "Mały świat Sammy'ego Lee" wystawi w sobotę Teatr Miejski w Gdyni. Tekst brytyjskiego autora opracował i wyreżyserował Andrzej Mańkowski. W przedstawieniu widzowie usłyszą m.in. przeboje Boney M. i Barbry Streisand.

 • 25 lat dla zabójców amerykańskiego studenta

  Warszawski sąd okręgowy skazał w czwartek Grzegorza Kaszyckiego i Krzysztofa Mańkowskiego - właściciela warsztatu samochodowego i jego kolegę - za zabójstwo w 2006 r. amerykańskiego studenta Michaela C. na kary 25 lat więzienia. Sąd zezwolił na publikację ich wizerunku i danych.

 • Debata RMF FM i TVP Info: Więcej igrzysk czy chleba? Czego potrzebuje Dolny Śląsk?

  Inwestycje w wielkie prestiżowe wydarzenia czy dbanie o codzienne, prozaiczne potrzeby mieszkańców - na co większą uwagę powinni zwracać włodarze Dolnego Śląska? Te pytania były osią czwartkowej debaty w ramach akcji Twoje Wybory w RMF FM i TVP Info. W dyskusji udział wzięli: Jacek Protasiewicz, szef dolnośląskiej PO; Ewa Mańkowska, wicewojewoda dolnośląska i kandydatka na radną; Waldemar Bednarz, kandydat lewicy na prezydenta Wrocławia; Mirosława Stachowiak-Różecka, kandydatka PiS na...

 • Partyka wygrała turniej ITTF Pro Tour

  W półfinale Natalia Partyka wygrała z Kang Mi Soon z Korei Południowej 4:1. Był to rewanż za porażkę w niedawnym turnieju Pro Tour w Makau. Dobrosław Mańkowski Wiadomość pochodzi ze strony oficjalnej Urzędu Miasta Gdańska.

 • Dominacja braci Dołęgów

  W memoriale wzięło udział czternastu zawodników z trzech krajów - Polski, Niemiec i Gruzji. Gośćmi honorowymi była pani Zofia Malak tragicznie zmarłego sztangisty Lechii Gdańsk, brązowego medalisty z Barcelony Waldemara Malaka oraz Zygmunt Smalcerz i Szymon Kołecki. Dobrosław Mańkowski Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony UM Gdańsk...

Dyskusje na temat: mańkowski