• Informacje na temat:

  mann

Artykuły na temat: mann
 • Tomasz Mann, twórca pierwszej sagi rodzinnej, sławetnej Czarodziejskiej góry czy Doktora Faustusa, znany jest przede wszystkim jako wielki niemiecki pisarz i noblista. Marzył o życiu artystycznym, czemu dawał wyraz w swej twórczości.

 • ​Wojciech Mann, Artur Andrus i Marek Niedźwiecki w obronie zwalnianych dziennikarzy Trójki

  Jak czytamy w "Gazecie Wyborczej", Wojciech Mann, Artur Andrus i Marek Niedźwiecki udali się do prezes Barbary Stanisławczyk, by wręczyć jej list podpisany przez 170 pracowników Polskiego Radia(...) fiaskiem. Jak podaje "Wyborcza", Mann usłyszał, że "za długo pracuje w Trójce i zachowuje się tak, jakby to było jego radio" oraz "że ma braki warsztatowe". Markowi Niedźwieckiemu wypomniano z kolei wpis...

 • W każdy piątek "Zaprasza do Trójki", z którą związany jest ponad 45 lat. Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy muzycznych, Wojciech Mann, obchodzi 65. urodziny.

 • Dziennikarz Wojciech Mann zrezygnował z prowadzenia programu muzycznego "Szansa na sukces" w TVP 2. Był gospodarzem programu od 19 lat. Nie wiadomo, czy program będzie kontynuowany.

 • Koncert bluesowy Terry'ego Manna

  ...17 października w Mogilnie o godzinie 20.00 rozpocznie się koncert amerykańskiego muzyka - Terry'ego Manna.

 • Przygoda z Babsztylem, Mannem i "Szansą na sukces"

  Jeśli komuś przyszedł w tym momencie na myśl prowadzony przez Wojciecha Manna program telewizyjnej dwójki pod tytułem "Szansa na sukces", to bardzo dobrze. Bowiem młoda zamościanka 15 kwietnia br(...). Bardzo się stresowałam, ale chyba bardziej od śpiewania samej rozmowy z Wojciechem Mannem. Przecież on tak groźnie wygląda! A okazał się być przesympatycznym człowiekiem. Cały czas jestem pod...

 • Zurych: Mann z Einsteinem w kabarecie

  Miasto banków i ubezpieczeń, finansowa stolica Szwajcarii. A w przeszłości ośrodek liberalnej myśli, gdzie żyli Goethe, Mann, Einstein czy Lenin, i kolebka dadaizmu. W czerwcu Zurych będzie gospodarzem trzech meczów grupowych piłkarskich mistrzostw Europy, w tym jednego hitu: Francja kontra Włochy.

 • Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali Korę. „Była osobą z krwi i kości”

  Kora, czyli Olga Sipowicz - liderka zespołu Maanam, spoczęła w środę na stołecznych Wojskowych Powązkach. Pożegnała ją rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata kultury i tłumy fanów. Była diamentem najczystszej wody - mówił dziennikarz muzyczny Wojciech Mann.

 • Energa Toruń w Pucharze Europy

  Koszykarki Energi Toruń zagrają w Pucharze Europy w miejsce Wisły Can Pack Kraków, która dostała zaproszenie do udziału w Eurolidze. Toruński zespół, który zadebiutuje w europejskich pucharach, wystąpi w grupie E wraz z drużynami Mann Saragossa i Jolly Sibenik z Chorwacji.

 • Rzecznik Ashton: UE pracuje nad sankcjami wobec Rosji niezależnie od USA

  UE kontynuuje pracę nad ewentualnym zaostrzeniem sankcji wobec Rosji w związku z eskalacją kryzysu ukraińskiego. Robi to jednak niezależnie od decyzji USA w tej sprawie - oświadczył w piątek rzecznik szefowej dyplomacji UE Catherine Ashton, Michael Mann.

Zdjęcia na temat: mann