• Informacje na temat:

  mansur

Artykuły na temat: mansur
 • Przewodniczący egipskiego trybunału konstytucyjnego Adli Mansur został zaprzysiężony na tymczasowego prezydenta Egiptu. Wczoraj wojsko odsunęło od władzy dotychczasowego szefa państwa Mohammeda Mursiego.

 • Egipt: Adli Mansur zaprzysiężony na tymczasowego prezydenta

  Przewodniczący egipskiego trybunału konstytucyjnego Adli Mansur został zaprzysiężony na tymczasowego prezydenta Egiptu. W środę wojsko odsunęło od władzy dotychczasowego szefa państwa Mohammeda Mursiego.

 • Tymczasowy prezydent Egiptu Adli Mansur ogłosił w niedzielę, że wprowadza zmiany do planu transformacji politycznej, ogłoszonego przez armię w lipcu ub. roku, i w związku z tym wybory prezydenckie w tym kraju odbędą się przed wyborami parlamentarnymi.

 • Egipt: Prezydent Mansur przyrzeka przywrócenie stabilności

  Tymczasowy prezydent Egiptu Adli Mansur powiedział w czwartek, że niektórzy próbują wpędzić kraj w chaos i przyrzekł przywrócenie stabilności i bezpieczeństwa w państwie. Było to jego pierwsze przemówienie od 4 lipca, gdy został zaprzysiężony.

 • Turecki piłkarz zaatakował przeciwników żyletką

  Turecki piłkarz drugoligowej drużyny Amedspor Mansur Calar zaatakował swoich przeciwników przed meczem żyletką. Wszystko zarejestrowała kamera.

 • Były prezydent Jemenu zamordowany. Obecny wzywa do walki z rebeliantami

  Prezydent Jemenu Abd ar-Rab Mansur al-Hadi wezwał w poniedziałek Jemeńczyków do powstania przeciw szyickim rebeliantom Huti. Wcześniej poinformowano o śmierci byłego jemeńskiego prezydenta Alego Abd Allaha Salaha, który do niedawna był sojusznikiem Hutich.

 • Prezydent Jemenu Abd ar-Rab Mansur al-Hadi zdymisjonował w poniedziałek premiera Ahmada bin Daghra, obwiniając go o doprowadzenie w kraju do kryzysu ekonomicznego - poinformowała państwowa agencja Saba.

 • John Kerry komentuje zabicie przywódcy talibów

  Sekretarz stanu USA John Kerry oświadczył w niedzielę, że przywódca talibów w Afganistanie Achtar Mohammed Mansur, który najpewniej zginął w ataku amerykańskiego drona, stanowił nieustanne, bezpośrednie zagrożenie dla sił USA w Afganistanie i dla Afgańczyków.

 • Pentagon: Przywódca talibów prawdopodobnie nie żyje

  Przywódca talibów w Afganistanie Achtar Mohammed Mansur zginął prawdopodobnie podczas przeprowadzonego w sobotę przez lotnictwo USA ataku z użyciem dronów - powiedział w sobotę rzecznik Pentagonu. Wraz z nim miał zginąć inny wysoki rangą dowódca talibów.

 • Barack Obama potwierdza: Przywódca talibów nie żyje

  Prezydent USA Barack Obama potwierdził w poniedziałek, że lider talibów w Afganistanie Achtar Mohammed Mansur zginął w nalocie sił amerykańskich. To "kamień milowy" w długiej walce o pokój i dobrobyt w Afganistanie - ocenił prezydent.

Zdjęcia na temat: mansur
Dyskusje na temat: mansur