• Informacje na temat:

  manuel i wielki

Artykuły na temat: manuel i wielki
 • Przyznano Pokojową Nagrodę Nobla: Juan Manuel Santos laureatem

  Norweski Komitet Noblowski ogłosił tegorocznego laureata Pokojowej Nagrody Nobla. Laureatem nagrody jest Juan Manuel Santos - prezydent Kolumbii.

 • Manuel Valls: Nie może być zgody na TTIP

  Premier Francji Manuel Valls ocenił w niedzielę, że nie może być zgody na negocjowaną między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi umowę o partnerstwie handlowo-inwestycyjnym TTIP, ponieważ porozumienie to nie idzie w dobrą stronę.

 • Pokojowy Nobel przyznany. Laureatem prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos

  Komitet Noblowski przyznał tegoroczną Pokojową Nagrodę Nobla prezydentowi Kolumbii Juanowi Manuelowi Santosowi. Pokojowego Nobla przyznano mu za zdecydowane wysiłki na rzecz zakończenia trwającej od ponad 50 lat wojny domowej w swym kraju. Pokojowy Nobel zostanie wręczony 10 grudnia, w rocznicę śmierci fundatora Alfreda Nobla, w Oslo. Nagroda warta jest 8 milionów koron szwedzkich (930 tys...

 • Francja: Wotum zaufania dla rządu Manuela Vallsa

  Premier Francji Manuel Valls uzyskał we wtorek w parlamencie wotum zaufania dla swego rządu, o które ubiegał się ze względu na słabe wyniki w sondażach.

 • Formuła 1: Wielki powrót Alfy Romeo?

  Juan Manuel Fangio zdobyli tytuły mistrzów świata prowadząc auta tej marki. Team Alfy uczestniczył w mistrzostwach do końca lat ’70. Marka wycofała się z wyścigów całkowicie na przełomie lat ’70 i ’80

 • Wielki triumf Realu. "Królewscy" pokonali Bayern 2:1!

  ...wysoko nad poprzeczką. Swoje szanse miał także Real, ale świetnie w bramce Bayernu spisywał się wracający po kontuzji Manuel Neuer. Np. po strzale Francuza Karima Benzemy i interwencji niemieckiego...

 • Prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos poinformował w poniedziałek, że cierpi na raka prostaty. Zapewnił jednak, że choroba jest we wczesnym stadium rozwoju i jego życie nie jest zagrożone.

 • Rzecznik generalny TSUE: Wielka Brytania może zmienić zdanie

  Wielkiej Brytanii z procesu wyjścia z UE. Domagają się oni wydania postanowienia określającego "czy, kiedy i w jaki sposób notyfikacja (w sprawie brexitu) może zostać jednostronnie wycofana(...) wspominają jednak, co w przypadku zmiany takiej decyzji. Zdaniem rzecznika generalnego Trybunału Manuela Camposa Sancheza-Bordony TSUE powinien stwierdzić, że art. 50 zezwala na jednostronne wycofanie...

 • Kibice szykują się na wielki mecz Niemcy-Francja

  Dziś o godz. 18 wielki mecz Niemcy-Francja. Starcie gigantów na piłkarskich mistrzostwach świata będą oglądali kibice w obu krajach. Strefa kibica w Berlinie została ustawiona pod Bramą Brandenburską. Jest tam też specjalny wysłannik RMF FM Adam Górczewski. W Paryżu przygotowania do meczu śledzi francuski korespondent RMF FM Marek Gładysz.

 • ​Do Sztokholmu zjechali nobliści. Jeden wielki nieobecny

  Wizytą w Muzeum Nobla w Sztokholmie rozpoczęli we wtorek "tydzień noblowski" tegoroczni laureaci Nagrody Nobla. Wielkim nieobecnym sobotniej ceremonii wręczenia medali i dyplomów będzie laureat literackiego Nobla Bob Dylan.

Dyskusje na temat: manuel i wielki