• Informacje na temat:

  marcel

Artykuły na temat: marcel
 • Znalazły się klocki 10-letniego Marcela! "Dziękuję. Jesteście niesamowici"

  Udało się! Znalazły się klocki 10-letniego Marcela, chłopca z zespołem Aspergera. W akcję pomocy zaangażowały się tysiące osób. "Brakuje mi słów, żeby opisać ogrom bezinteresownej chęci pomocy i wsparcia, którą od Państwa dostałam!! Najważniejsze, że mamy klocki, moja wiara w ludzi poszybowała ku niebu" - napisała w podziękowaniu pani Jowita.

 • Znamy wyniki referendum w kopalni Ruch Marcel w Radlinie

  Wyższych płac i odłączenia od Polskiej Grupy Górniczej, domagają się pracownicy kopalni Ruch Marcel w Radlinie. W zakładzie przeprowadzono referendum w tej sprawie.

 • "Guardian": Marcel Proust płacił za przychylne recenzje własnej twórczości

  Marcel Proust płacił za pochlebne opinie pierwszego tomu z cyklu pt. "W poszukiwaniu straconego czasu". Jak wynika z wystawionych na aukcje listów powieściopisarza, przychylne recenzje ukazywały się na pierwszych stronach francuskich gazet - poinformował "The Guardian".

 • Tour de France: Marcel Kittel wygrał w Liege. Duża kraksa w peletonie

  ...​Niemiec Marcel Kittel z ekipy Quick-Step wygrał w Liege drugi etap kolarskiego wyścigu Tour de France. Żółtą koszulkę lidera zachował Brytyjczyk Geraint Thomas (Sky).

 • Podziemne wstrząsy w kopalni Marcel w Radlinie

  Jedna kopalnia i dwa podziemne wstrząsy. Oba w odstępie niespełna dziewięciu godzin. Doszło do nich w kopalni Marcel w Radlinie. Są zgłoszenia o uszkodzeniach na powierzchni. Wydobycie w jednej ze ścian wstrzymano.

 • Marcel Kittel wycofał się z kolarskiego Tour de France

  ...​Marcel Kittel (Quick-Step) wycofał się z kolarskiego Tour de France po kraksie na 17. etapie do Serre-Chevalier. Niemiecki kolarz, który w tegorocznej edycji wygrał pięć odcinków, jechał w zielonej koszulce lidera klasyfikacji punktowej.

 • Bestialsko pobity dwuletni Marcel nie żyje

  Przypomnijmy, że dwuletni Marcel został pobity przez partnera matki. O jego życie walczyli lekarze ze szpitala w Toruniu. Od początku rokowania lekarzy były niepomyślne. Dziecko miało między innymi(...) dostał na czas świadczenia społecznego. Sprawę prowadzi prokuratura we Włocławku. 19-letnia matka Marcela ma jeszcze jedno małe dziecko.

 • Nie żyje dwuletni Marcel skatowany przez ojczyma

  Nie żyje dwuletni Marcel z Włocławka, pobity w połowie lutego przez ojczyma. Chłopczyk, który od początku był w bardzo ciężkim stanie, zmarł w sobotę po południu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu.

 • Marcel Kajzer we Włókniarzu

  Marcel Kajzer będzie w tym sezonie jeździć w barwach Włókniarza Częstochowa. Młody żużlowiec, który 16 kwietnia skończy 21 lat, nie startował jeszcze w ekstralidze.

 • ...45-letni sztygar zmianowy zginął w wypadku, do którego doszło w kopalni "Marcel" w Radlinie - poinformowało dziś nad ranem Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody w Katowicach.

Zdjęcia na temat: marcel
Wideo na temat: marcel
 • Wstrząsy w Radlinie

  Trzech górników zostało rannych w wyniku wstrząsu, do którego doszło w części marklowickiej kopalni "Marcel" w Radlinie koło Wodzisławia Śląskiego. Ranni trafili do szpitali. Do wstrząsu doszło wczoraj ok. godz. 20.20. Siłę wstrząsu odczuli okoliczni mieszkańcy.

 • Kittel pierwszym liderem Tour de Pologne

  Niemiec Marcel Kittel z holenderskiej grupy Skil-Shimano wygrał w Warszawie pierwszy etap kolarskiego wyścigu Tour de Pologne. Zdobył też żółtą koszulkę lidera. Kittel najszybciej finiszował z peletonu, wyprzedzając Norwega Aleksandra Kristoffa. Polaków zabrakło na czołowych pozycjach.