• Informacje na temat:

  marciniak

Artykuły na temat: marciniak
 • Szymon Marciniak na drugim miejscu listy najlepszych europejskich sędziów!

  Polak Szymon Marciniak został wybrany przez branżowy portal drugim najlepszym arbitrem mijającego roku. Lepszy okazał się tylko Brytyjczyk Mark Clattenburk.

 • Marciniak o kongresie PiS i konwencji PO

  Zdaniem politolog dr hab. Ewy Marciniak sobotniemu kongresowi PiS towarzyszyła "energia zwycięstwa". Z kolei PO, która tego samego dnia spotkała się na konwencji programowej, w opinii Marciniak, "jest ciągle w procesie odnajdywania się w roli opozycji".

 • Liga Mistrzów: Szymon Marciniak poprowadzi ćwierćfinał Juventus-Barcelona

  ...​Szymon Marciniak będzie sędzią wtorkowego ćwierćfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Juventus Turyn podejmie Barcelonę. Jego asystentami w meczu, który rozpocznie się o godz. 20:45, będą Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki.

 • Szymon Marciniak sędzią głównym na Euro 2016

  Szymon Marciniak jest wśród 18 sędziów głównych piłkarskich mistrzostw Europy 2016. Taką informację przekazała UEFA.

 • Szymon Marciniak wśród sędziów głównych piłkarskich mistrzostw świata w Rosji

  Szymon Marciniak znalazł się wśród 36 arbitrów wyznaczonych do prowadzenia meczów piłkarskich mistrzostw świata w Rosji - poinformowała FIFA. Na liście 63 sędziów asystentów są natomiast Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki.

 • Liga Mistrzów: Lewandowski pod okiem sędziego Marciniaka

  Dziś przed nami pierwsze ćwierćfinałowe pojedynki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wieczorem mecze FC Barcelony z Atletico Madryt i Bayernu Monachium z Benficą Lizbona. Arbitrem podczas tego drugiego spotkania będzie Szymon Marciniak.

 • Prof. Marciniak: Prezydent mógłby zaprosić strony sporu do stołu

  ...- Następuje eskalacja sporu politycznego, w którym obie strony zakotwiczyły się na własnych, partyjnych interesach, a zmarginalizowały myślenie o państwie. Działania obu stron są tak dalece emocjonalne, że niezbędna jest mediacja - mówi w rozmowie z Interią prof. Ewa Marciniak z Uniwersytetu Warszawskiego. W roli mediatora politolog widzi prezydenta Andrzeja Dudę.

 • Marciniak: Premier nakreśliła w expose niezwykle ambitny plan

  Wbrew zapowiedziom wygłoszonym przez premier Beatę Szydło w expose, w ciągu 100 dni od objęcia władzy PiS skupiło się głównie na inicjatywach poselskich dotyczących sfery politycznej, a nie reformach o charakterze socjalnym - uważa politolog dr hab. Ewa Marciniak.

 • Prof. Marciniak: Donbas jest blokowany, rośnie nerwowość

  Sytuacja w Donbasie pogarsza się, jest on blokowany z dwóch stron. Szefowie republik ługańskiej i donieckiej mogą czuć się naciskani i stąd bierze się rosnąca nerwowość - mówi w rozmowie z Interią profesor Włodzimierz Marciniak, tłumacząc zaostrzenie walk na wschodzie Ukrainy.

 • Marciniak: Niebezpieczne niezdecydowanie Putina

  Rosja prowadzi z Zachodem wojnę nerwów - w ten sposób profesor Włodzimierz Marciniak komentuje doniesienia o ostatnich przypadkach aktywności rosyjskich służb na terenie Europy. - Być może cała polityka Rosji jest wynikiem niezdecydowania ekipy Putina i dlatego jest tak niebezpieczna - dodaje.

Zdjęcia na temat: marciniak
Wideo na temat: marciniak
 • PKW: Frekwencja do godz.17 - 34,41

  Warszawa. Frekwencja w wyborach prezydenckich do godz. 17 wyniosła 34,41 proc. - poinformował Sylwester Marciniak z Państwowej Komisji Wyborczej. Nie przedłużono godziny zamknięcia lokali wyborczych - są czynne do godz. 21.

 • 14-latek ojciem. Matką dziecka nauczycielka?

  . Kobieta może usłyszeć zarzut obcowania płciowego z osoba małoletnią, nie mającą ukończonych 15 lat. Dodatkowo może dostać zakaz prowadzenia zajęć z małoletnimi. Jak mówi Aleksandra Marciniak Podłużny(...) sytuacji. Nie miałam sygnałów, że coś jest nie tak - powiedziała Marciniak.

 • Świąteczny weekend na drogach

  16 osób zginęło, 246 zostało rannych w 185 wypadkach – to bilans pierwszych trzech dni świątecznego weekendu. Policjanci zatrzymali też aż 806 pijanych kierowców. - Myślmy o tym, że mamy do kogo wracać - apeluje mł. asp. Dawid Marciniak z Komendy Głównej Policji.