• Informacje na temat:

  marcinkowski

Artykuły na temat: marcinkowski
 • Marcinkowski w Kurantach

  Robert Marcinkowski zaprasza na spokojną odmianę bluesa, który nie jest już podszyty bólem czarnoskórych niewolników, niesie za to bliższą nam refleksję nad czasem i życiem, opartą na poezji autorów współczesnych. Bluesowa ballada łączy świat słowa, z muzyką o dobrym rodowodzie - tym razem graną na gitarze klasycznej. Robert Marcinkowski - architekt, poeta, człowiek wielu światów, zajmuje się...

 • Marcinkowski podpisał w Toruniu

  Alan Marcinkowski podpisał kontrakt z zespołem Unibaksu Toruń. Wychowanek klubu z Zielonej Góry, który sezonie 2007 bronił barw toruńskich, na kolejny zostanie prawdopodobnie wypożyczony do jednego z klubów I-ligowych.

 • Marcinkowski triumfuje w Jarexs Cup 2008

  Nie było niespodzianek w ogólnopolskim turnieju tenisowym Jarexs Cup 2008. Na kortach Sinet Klubu wygrał rozstawiony z numerem jeden - Jan Marcinkowski z Poznania.

 • Bp Marcinkowski: Klasa polityczna potrzebuje odnowy moralnej

  Biskup pomocniczy diecezji płockiej Roman Marcinkowski uważa, że obecna klasa polityczna, jak w czasach Konstytucji 3 Maja, potrzebuje odnowy moralnej. W wielu dziedzinach państwo polskie jest chore, a część polityków dba jedynie o interesy partyjne - mówił.

 • Porzucenie Dekalogu zaciera różnice między dobrem a złem, prowadząc do wypaczenia, a nawet zniszczenia ludzkiego sumienia - powiedział w niedzielę podczas uroczystości ku czci św. Zygmunta, patrona Płocka, biskup pomocniczy tej diecezji Roman Marcinkowski.

 • Komisja weryfikacyjna. Wniosek o wyłączenie Jakiego z obrad

  W poniedziałek rozpoczęła się pierwsza rozprawa przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji, poświęcona nieruchomości przy ul. Twardej 8 i 10. Pełnomocnik Macieja Marcinkowskiego mec. Marek Gromelski wniósł o wyłączenie z obrad szefa komisji Patryka Jakiego. Wniosek został odrzucony.

 • Jaki do Mrygonia: Przyjąłby pan akt notarialny od Pszczółki Mai?

  Szef komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Patryk Jaki pytał w nietypowy sposób byłego p.o. wiceszefa stołecznego BGN Jerzego Mrygonia o akt notarialny. "Czy gdyby z panem Maciejem Marcinkowskim akt notarialny podpisała Pszczółka Maja to urząd też by taki akt przyjął? - zapytał Jaki. "Gdyby było to udokumentowane, to tak" - odparł Mrygoń.

 • Fotoplastikon Warszawski prezentuje 47 zdjęć Zdzisława Marcinkowskiego wykonanych techniką stereoskopową. Przedstawiają one stolicę z początku XX wieku.

 • Papież w Korei. Ekspert: "Kościół został tu całkowicie unicestwiony"

  Papież rozpoczyna dziś wizytę w Korei Południowej. Będzie ona także okazją do zwrócenia uwagi na prześladowania Kościoła w Korei Północnej - mówi Christoph Marcinkowski.

 • Graś: Dymisja dyrektora generalnego KPRM została przyjęta

  Dyrektor generalny KPRM Lech Marcinkowski złożył dymisję - poinformowało w piątek Centrum Informacyjne Rządu. Rzecznik rządu Paweł Graś powiedział, że dymisja została przyjęta.

Zdjęcia na temat: marcinkowski
Wideo na temat: marcinkowski
 • Roman Polański jest wolny. Nie ma wniosku o ekstradycję

  Roman Polański został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze po wniosku amerykańskich śledczych o aresztowanie reżysera. Nie został on jednak zatrzymany. Bogusława Marcinkowska z Prokuratury Okręgowej w Krakowie poinformowała, że reżyser złożył zobowiązanie do stawiennictwa na każde żądanie prokuratury. Rzecznik Prokuratury Generalnej Mateusz Martyniuk podkreślił z kolei, że reżyser jest wolny i może swobodnie poruszać się po kraju. W czasie przesłuchania w Krakowie Roman Polański skorzystał...

 • Oszust bankowy poszukiwany listem gończym

  Krakowska prokuratura ściga już listem gończym Jacka Walkiewicza, który ukradł z banku ponad półtora miliona euro. Mężczyznę, który zdeponował w kopercie pocięte kartki zamiast banknotów, udało się rozpoznać na podstawie monitoringu. Z prokurator Bogumiłą Marcinkowską rozmawiał Maciej Grzyb.

 • Kobieta, która spadła z lawiną w Tatrach, w stanie ciężkim

  Kobieta, która jako druga została wykopana spod śniegu po lawinie w Tatrach, jest w stanie ciężkim. Druga z narciarek nie ma poważniejszych obrażeń – mówi ratownik TOPR Marcin Firczek. Do wypadku doszło w rejonie Doliny Goryczkowej. Grupa narciarzy skitourowych, która wybrała się z Hali Kondratowej w stronę Kasprowego Wierchu, przechodząc pod Żlebem Marcinkowskich wywołała lawinę.

Dyskusje na temat: marcinkowski