• Informacje na temat:

  marino

Artykuły na temat: marino
 • Ignazio Marino ma kłopoty przez związki homoseksualne

  Dwa tygodnie temu burmistrz Rzymu Ignazio Marino wpisał do akt stanu cywilnego 16 par osób tej samej płci, które zawarły związek małżeński za granicą. Zrobił to podczas publicznej ceremonii na Kapitolu. Naraził się tym na natychmiastową krytykę ze strony Kościoła, a teraz poinformowano go, że dopuścił się przestępstwa.

 • Polska pokonała San Marino 5:0

  Polska pokonała San Marino 5:0 (2:0) w meczu grupy H eliminacji piłkarskich mistrzostw świata, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski, a po jednej Łukasz Piszczek, Łukasz Teodorczyk i Jakub Kosecki.

 • Rodzynek z San Marino

  ...16-letnia Eleonora Geruzzi jest jedyną reprezentantką San Marino podczas IX Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy Śląsk-Beskidy 2009. - Boże, ile u was śniegu! - nie może się nadziwić.

 • Francja: Marine Le Pen usłyszała zarzuty

  Szefowej antyimigracyjnej francuskiej partii Front Narodowy (FN) Marine Le Pen postawiono w czwartek zarzuty w związku z opublikowanymi przez nią na Twitterze w 2015 roku zdjęciami brutalnych egzekucji przeprowadzonych przez terrorystów z Państwa Islamskiego.

 • ​Kompromisy Marine Le Pen

  Marine Le Pen, by wygrać w drugiej turze wyborów prezydenckich we Francji, próbuje zaanektować polityczne centrum. W tym celu liderka Frontu Narodowego koryguje swój program, wygładza retorykę i wyciąga rękę do środowisk, którym z jej partią nie po drodze.

 • Francja: Partia Marine Le Pen na krawędzi bankructwa

  Zjednoczenie Narodowe (dawniej Front Narodowy), czyli partia Marine Le Pen znalazła się w ogromnych tarapatach finansowych. Wszystko przez decyzję francuskiego sądu i malejącą liczbę członków.

 • Nagi protest zakłócił konferencję Marine Le Pen

  Półnaga aktywistka Femen zakłóciła konferencję prasową Marine Le Pen w Paryżu. Na plecach miała wymalowany napis: "Marine to fałszywa feministka". Podczas swojego wystąpienia prawicowa kandydatka na prezydenta Francji mówiła m.in. o Donaldzie Trumpie.

 • Parlament Europejski uchylił immunitet Marine Le Pen

  Marine Le Pen odpowie za zamieszczenie na Twitterze szokujących zdjęć dokumentujących okrucieństwa ISIS - podaje AFP. Parlament Europejski zdecydował w czwartek o uchyleniu immunitetu liderce Frontu Narodowego i kandydatce na prezydenta Francji.

 • Francja: Marine Le Pen "problemem Frontu Narodowego"

  "Problemem Frontu Narodowego jest jego przywódczyni Marine Le Pen" - ogłosili w poniedziałek byli już członkowie skrajnie prawicowego FN po partyjnej debacie nad gruntowną zmianą tej formacji i jej priorytetów - podaje w poniedziałek "Le Figaro".

 • Marine Le Pen skomentowała wynik wyborów prezydenckich

  Marine Le Pen, która przegrała niedzielne wybory prezydenckie we Francji, powiedziała, że wynik, jaki uzyskał jej skrajnie prawicowy Front Narodowy, jest historycznym sukcesem tej partii, która będzie "główną opozycją" dla Emmanuela Macrona, zwycięzcy wyborów.

Zdjęcia na temat: marino
Wideo na temat: marino