• Informacje na temat:

  marjańska

Artykuły na temat: marjańska
 • Seks grupowy, czyli psychoterapia w Lesznie

  Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza na przedstawienie "Seks grupowy czyli psychoterapia" w reżyserii Leny Szurmiej. W rolę psychoterapeuty wcieli się Jacek Borkowski, a jego pacjenta - Adam Marjański.

 • Uważaj na lewe kierunki medyczne

  ...tytułów asystenta fizjoterapeuty czy specjalisty fizjoterapii. Małgorzata Marjańska, konsultant ds. fizjoterapii w woj. zachodniopomorskim, domaga się cofnięcia pozwoleń na prowadzenie nauczania na(...) fizjoterapeuta - ostrzega Marjańska. Mówi, że zaświadczenie o ukończeniu szkoły z tytułem specjalisty fizykoterapii czy fizjoterapii po rocznym kursie nauczania jest przestępstwem. Innego zdania są...

 • Na kolonie tylko z mamusią

  Hitem lata są wspólne kolonie dzieci i rodziców – donosi "Rzeczpospolita".

 • ..., bo było zbyt mało chętnych. Wątpliwości specjalistów wzbudza również nadawanie przez szkoły tytułów asystenta fizjoterapeuty czy specjalisty fizjoterapii. Małgorzata Marjańska, konsultant ds(...) trwa dwa lub trzy semestry, co nie daje możliwości zatrudnienia w ochronie zdrowia jako fizjoterapeuta - ostrzega Marjańska. Mówi, że zaświadczenie o ukończeniu szkoły z tytułem specjalisty...

 • Saletyńskie Spotkania Młodych

  W dniach 2-7 lipca na imprezę zorganizowaną przez Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów w Dębowcu koło Jasła przybędzie ponad półtora tysiąca młodych ludzi z Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji.

 • "Pod niebem rodzinnym"

  11 LISTOPADA - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI, dzień w którym w 1918 roku Polska odzyskała niezależność od innych państw.

 • "Wolność we krwi" - spektakl o nas wszystkich

  "To nasza Polska. Nas wszystkich. To nasz kraj" - mówił podniesionym głosem Radosław Pazura, a po jego słowach rozbrzmiały takty znanej piosenki. Na Placu Piłsudskiego w Warszawie odbyła się próba przed jutrzejszym widowiskiem "Wolność we krwi".

 • W Białymstoku upamiętniono w niedzielę 90. rocznicę tzw. bitwy białostockiej z 1920 roku, nazywanej "największą bitwą w dziejach miasta". W południe w miejscach związanych z tamtymi wydarzeniami, m.in. na cmentarzu wojennym, złożono kwiaty i zapalono znicze.

 • 6. Noc Kulturalna w Częstochowie

  Po szóste: nie zasypiaj! Przynajmniej tej nocy... 20. czerwca w Częstochowie pod patronatem prezydenta miasta odbędzie się 6. Noc Kulturalna.

 • Polska oddaje hołd ofiarom katastrofy

  Pogrążona w żałobie Polska czci pamięć ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu, który rozbił się 10 kwietnia pod Smoleńskiem. Modlitwa, współczucie, wpisy do ksiąg kondolencyjnych i tysiące płonących na ulicach zniczy. Polacy w ciszy i skupieniu oddają hołd wszystkim tym, których życie przerwał tragiczny lot.