• Informacje na temat:

  maroko

Artykuły na temat: maroko
 • Maroko: 15 osób stratowanych podczas rozdawania żywności

  Co najmniej 15 osób zostało stratowanych przez tłum, a kolejne pięć rannych podczas rozdawania pomocy żywnościowej w okolicach miasta As-Suwajra na zachodzie Maroka - podaje agencja AFP.

 • Maroko: Dwie kobiety zadeptane na granicy z Hiszpanią

  Dwie Marokanki zginęły w poniedziałek zadeptane w tłumie po marokańskiej stronie granicy z hiszpańską enklawą w Maroku, Ceutą. To już kolejny taki incydent wśród tragarek, które żyją z przemytu małych ilości produktów między Marokiem a Ceutą.

 • Pustynne Maroko

  ...jako wolontariusz w Międzynarodowej Inicjatywie Humanitarnej w Czeczenii. "Pustynne Maroko" to tytuł relacji z podróży do Maroka, która odbyła się w styczniu 2008 r. W trakcie dwóch tygodni pobytu...

 • Maroko: 15 osób stratowanych podczas rozdawania pomocy żywnościowej

  Dramat w marokańskiej miejscowości Sidi Bulalam, około 60 km od As-Suwajry. Co najmniej 15 osób zostało stratowanych przez tłum, a kolejne pięć rannych podczas rozdawania pomocy żywnościowej.

 • Maroko: Zatrzymano niebezpiecznego terrorystę, "łącznika" ISIS

  W Maroku aresztowano mężczyznę, który był powiązany z komórkami terrorystycznymi działającymi we Francji. W drugiej połowie listopada zostały one zlikwidowane przez policję francuską.

 • Burki do lamusa. Władze Maroko zakazują produkcji, importu i sprzedaży

  Władze Maroka zabroniły produkcji, importu i sprzedaży w kraju burek, czyli strojów zasłaniających całe ciało muzułmanek. Powodem są kwestie bezpieczeństwa - poinformowała we wtorek miejscowa prasa.

 • Władze Maroka poinformowały w poniedziałek o rozbiciu komórki dżihadystów planujących stworzyć na terytorium królestwa organizację podporządkowaną Państwu Islamskiemu (IS). Zatrzymano 13 osób, którym postawiono m.in. zarzut planowania ataków terrorystycznych.

 • Maroko: Terroryści chcieli atakować turystów

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Maroku poinformowało o aresztowaniu siedmiu członków "komórki terrorystycznej". Jak podano, grupa planowała m.in. "porwania i likwidację" turystów w Maroku. Aresztowani deklarują przynależność do dżihadystycznego Państwa Islamskiego.

 • RMF FM: Geofizyka Kraków pilnie ewakuuje 19 pracowników z Maroka

  .... "Jeśli nawet trzeba było ze względów ekonomicznych opuścić Maroko, można było zminimalizować skutki. Usiąść do stołu ze zleceniodawcą, a nie uciekać w pośpiechu zostawiając sprzęt i ciągnące się problemy...

 • PGNiG o ewakuacji pracowników Geofizyki Kraków z Maroka

  ...samej grupy kapitałowej prowadzi prace na spornym terenie Maroka i Sahary Zachodniej - tłumaczy. Jeśli nawet trzeba było ze względów ekonomicznych opuścić Maroko, można było zminimalizować skutki...

Zdjęcia na temat: maroko
Wideo na temat: maroko
 • Ten miłośnik mocnych wrażeń robi pompki, zwisając z dachu budynku

  Maroko. Ten chłopak naprawdę wie, co to mocne wrażenia… Postanowił pochwalić się swoimi umiejętnościami w sieci i nagrał swoje pompki, robione w trakcie zwisania z dachu budynku w Maroko. Odwaga czy głupota?

 • Zwycięzcy Silesii Marathonu

  2 godziny 35 minut i 58 sekund - tyle zajęło Rafałowi Czarneckiemu przebiegnięcie 42 kilometrów 6. Silesia Marathonu w Katowicach. To on został zwycięzcą biegu. Wśród uczestników z całej Polski są także maratończycy m.in. z Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Izraela, Maroka i Południowej Korei.

 • Zawodnicy RMF Morocco Challenge "w akcji"

  Kolejny odcinek specjalny rajdu zostanie rozegrany w okolicach Merzougi. Zawodnicy przenoszą się z południa Maroka na północ. Trasa będzie liczyć około 300 kilometrów.

Dyskusje na temat: maroko