• Informacje na temat:

  maroko

Artykuły na temat: maroko
 • "Deutsche Welle": Maroko deportuje setki migrantów na południe kraju

  Działacze praw człowieka krytykują, że Maroko powstrzymuje uchodźców od przepraw przez Morze Śródziemne do Hiszpanii, wywożąc ich na południe kraju.

 • Hiszpania: Rekordowa liczba nielegalnych migrantów z Maroka

  Marokańczyków. W latach 2016-2017 Maroko było krajem, którego obywatele najliczniej przypływali do Hiszpanii bez ważnych dokumentów. W 2016 r. dotarło ich tam 3,4 tys., a rok później - już prawie 6 tys...

 • Maroko: 15 osób stratowanych podczas rozdawania żywności

  Co najmniej 15 osób zostało stratowanych przez tłum, a kolejne pięć rannych podczas rozdawania pomocy żywnościowej w okolicach miasta As-Suwajra na zachodzie Maroka - podaje agencja AFP.

 • Maroko w ostatniej chwili zrezygnowało ze zmiany czasu

  W nocy z soboty na niedzielę w blisko 70 krajach świata wszyscy przestawią czas z letniego na zimowy i przez to zyskają dodatkową godzinę. W ostatniej chwili z takiego wariantu zrezygnowało Maroko. Władze zdecydowały, że ten kraj pozostanie przy czasie letnim.

 • Maroko: Dwie kobiety zadeptane na granicy z Hiszpanią

  Dwie Marokanki zginęły w poniedziałek zadeptane w tłumie po marokańskiej stronie granicy z hiszpańską enklawą w Maroku, Ceutą. To już kolejny taki incydent wśród tragarek, które żyją z przemytu małych ilości produktów między Marokiem a Ceutą.

 • Niespodzianka w Kaliningradzie! Hiszpania remisuje z Marokiem!

  Co to był za mecz! Maroko dwukrotnie wychodziło na prowadzenie, a Hiszpania dwa razy odrabiała straty. Ostatecznie na stadionie w Kaliningradzie padł remis 2:2. W drugim meczu tej grupy Portugalia zremisowała z Iranem 1:1, a to oznacza, że z pierwszego miejsca do fazy pucharowej awansuje Hiszpania, a z drugiego Portugalia. Podopieczni Fernando Hierro w 1/8 finału zagrają z Rosją.

 • Pustynne Maroko

  ...jako wolontariusz w Międzynarodowej Inicjatywie Humanitarnej w Czeczenii. "Pustynne Maroko" to tytuł relacji z podróży do Maroka, która odbyła się w styczniu 2008 r. W trakcie dwóch tygodni pobytu...

 • Maroko: 15 osób stratowanych podczas rozdawania pomocy żywnościowej

  Dramat w marokańskiej miejscowości Sidi Bulalam, około 60 km od As-Suwajry. Co najmniej 15 osób zostało stratowanych przez tłum, a kolejne pięć rannych podczas rozdawania pomocy żywnościowej.

 • Maroko: Zatrzymano niebezpiecznego terrorystę, "łącznika" ISIS

  W Maroku aresztowano mężczyznę, który był powiązany z komórkami terrorystycznymi działającymi we Francji. W drugiej połowie listopada zostały one zlikwidowane przez policję francuską.

 • Mundial 2018. Iran pokonuje Maroko dzięki samobójczemu trafieniu w doliczonym czasie!

  ...dwudziestu latach - odnieśli swoje drugie zwycięstwo w mistrzostwach świata. W 1998 roku we Francji pokonali Stany Zjednoczone 2:1. Grupa B: Maroko - Iran 0:1 (0:0) Bramki: 0:1 Aziz Bouhaddouz (90+5-samobójcza). Żółte kartki: Maroko: Karim El Ahmadi. Iran: Masoud Shojaei, Alireza Jahanbakhsh, Karim Ansarifard. Sędzia: Cuneyt Cakir (Turcja). Widzów: 62 548. Maroko: Mounir El...

Zdjęcia na temat: maroko
Wideo na temat: maroko
 • Ten miłośnik mocnych wrażeń robi pompki, zwisając z dachu budynku

  Maroko. Ten chłopak naprawdę wie, co to mocne wrażenia… Postanowił pochwalić się swoimi umiejętnościami w sieci i nagrał swoje pompki, robione w trakcie zwisania z dachu budynku w Maroko. Odwaga czy głupota?

 • Zwycięzcy Silesii Marathonu

  2 godziny 35 minut i 58 sekund - tyle zajęło Rafałowi Czarneckiemu przebiegnięcie 42 kilometrów 6. Silesia Marathonu w Katowicach. To on został zwycięzcą biegu. Wśród uczestników z całej Polski są także maratończycy m.in. z Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Izraela, Maroka i Południowej Korei.

 • Zawodnicy RMF Morocco Challenge "w akcji"

  Kolejny odcinek specjalny rajdu zostanie rozegrany w okolicach Merzougi. Zawodnicy przenoszą się z południa Maroka na północ. Trasa będzie liczyć około 300 kilometrów.