• Informacje na temat:

  marta

Artykuły na temat: marta
 • Marta Nieradkiewicz laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Marta Nieradkiewicz została laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Nazwisko zwyciężczyni tegorocznej edycji, wyróżnionej za role w "Kamperze" i "Zjednoczonych stanach miłości", ogłoszono w środę w Warszawie.

 • Marta Kaczyńska ws. ekshumacji: Niewyobrażalna skala zaniedbań

  Informacje dotyczące ekshumacji pokazują niewyobrażalną skalę zaniedbań, które wymagają wyjaśnienia; to moralny ale i prawny obowiązek - mówi wPolityce.pl córka Marii i Lecha Kaczyńskich, Marta Kaczyńska. Jej zdaniem, teraz organa państwa rzetelnie wykonują swoje obowiązki.

 • ​Marta Kaczyńska o rodzicach: Byli wspaniałymi ludźmi

  ..."Byli wspaniałymi rodzicami" - mówiła w TVP Info, w ósmą rocznicę katastrofy smoleńskiej, córka Marii i Lecha Kaczyńskich, Marta Kaczyńska. "Nigdy nie przestanie mi ich brakować, a z upływem czasu coraz bardziej doceniam, jak wspaniałymi byli ludźmi i ile im zawdzięczam" - dodała.

 • Prezydent Andrzej Duda i Marta Kaczyńska na Wawelu

  Prezydent Andrzej Duda przybył we wtorek rano na Wawel, by w 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej oddać hołd spoczywającej w krypcie Katedry Wawelskiej parze prezydenckiej Lechowi i Marii Kaczyńskim. Hołd tragicznie zmarłym rodzicom przyjechała też oddać Marta Kaczyńska wraz z córkami.

 • Marta Kaczyńska dla "Sieci": Katastrofa smoleńska została odhumanizowana

  ..."Ta tragedia została odhumanizowana; wielu ludzi nie traktuje jej jako dramatu konkretnych rodzin, dali się przekonać, że to coś abstrakcyjnego z ich punktu widzenia, niewygodnego, a może nawet niebezpiecznego" - mówi o katastrofie smoleńskiej Marta Kaczyńska w wywiadzie dla "Sieci". "Wciąż wierzę, że kiedyś się dowiem. A jeśli nie ja, to moje córki. Dziś wszyscy jeszcze lepiej wiemy, jak bardzo...

 • Marta Kurek i jej krakowska metamorfoza

  ...swoją misję . Kiedy Marta Kurek ponownie odwiedziła mnie w krakowskim studiu pod Kopcem Kościuszki, ujrzałem za oknami naszego newsroomu wychodzącymi na to sztuczne wzniesienie, że listopadowy krajobraz uległ "niepokojącej" metamorfozie. "Niepokojące"- to słowo refren na kartach powieści "Dragonus Cracovus." Najwyraźniej dookolny świat został poddany działaniu sił Biomagii. Marta też...

 • Marta Golbik: Chcemy zlikwidować ciszę wyborczą

  ..."Chcemy zlikwidować całkowicie ciszę wyborczą w zakresie agitacji, reklamy, rozdawania ulotek czy organizowania spotkań i manifestacji zarówno dzień przed wyborami, jak i w dniu wyborów" - powiedziała przedstawicielka wnioskodawców, posłanka Nowoczesnej Marta Golbik. Zaznaczyła jednocześnie, że w dniu wyborów agitować nie można byłoby w budynku, w którym odbywa się głosowanie, ani w samym...

 • Marta już po operacji. Wróci do tańca na linie

  W rosyjskim szpitalu w Irkucku niedźwiedzica Marta przeszła udaną operację zaćmy. Zabieg trwał kilka godzin i odbył się pod pełną narkozą.

 • Mamy kolejny, siódmy już medal! Srebro wywalczyła Marta Walczykiewicz

  Polska kajakarka zdobyła srebrny krążek podczas odbywających się w Rio de Janeiro igrzysk olimpijskich. Marta Walczykiewicz popłynęła w finale na 200 metrów.

 • Marta Kaczyńska uderza w ministra Szyszkę. Chodzi o odstrzał łosi

  Marta Kaczyńska ostro skrytykowała w tygodniu "Sieci Prawdy" przepisy, które miały znieść obowiązujący od 2002 r. zakaz odstrzału łosi. Rozporządzenie w tej sprawie podpisał minister środowiska Jan Szyszko.

Zdjęcia na temat: marta
 • Grzegorz Pluta Marta Makowska z dzieckiem Janusz Rokicki
 • Grzegorz Pluta, Marta Makowska, Janusz Rokicki, Mariusz Sobczak
 • (od lewej) Karol Kozuń, Grzegorz Pluta, Marta Makowska, Janusz Rokicki, Mariusz Sobczak
Wideo na temat: marta
 • Nowy Kloss - zobacz zwiastun

  "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" 16 marca zadebiutuje w polskich kinach. Rolę Hansa Klossa zagra Tomasz Kot, Hermanna Brunnera - Piotr Adamczyk, a w postać Elzy Krauze wcieliła się Marta Żmuda-Trzebiatowska. W filmie pojawią się również Brunner i Kloss ze słynnego czarno-białego serialu, czyli Emil Karewicz i Stanisław Mikulski.

 • "Popieram ideę tego pomnika"

  Marta Kaczyńska wyznała, że "urzekła" ją geneza powstania tego pomnika. Projekt powstał przy współudziale osób, które gromadzą się na portalu społecznościowym.

 • Marta Walczykiewicz

  Marta Walczykiewicz

Dyskusje na temat: marta