• Informacje na temat:

  mastalerz

Artykuły na temat: mastalerz
 • Tarnobrzeg: 1:0 dla Mastalerza

  W Tarnobrzegu pierwsza tura wyborów należy do Norberta Mastalerza. Kandydat Tarnobrzeskiej Lewicy w wyborczym wyścigu wyprzedził obecnie urzędującego prezydenta Jana Dziubińskiego z Tarnobrzeskiego Porozumienia Prawicy.

 • Norbert Mastalerz (KWW Tarnobrzeska Lewica) i dotychczasowy prezydent Jan Dziubiński (Prawo i Sprawiedliwość) spotkają się w drugiej turze wyborów na prezydenta Tarnobrzega (Podkarpackie) - podała Miejska Komisja Wyborcza.

 • Prezydentem Tarnobrzega został Norbert Mastalerz, startujący z KWW Tarnobrzeska Lewica - podała w nocy z niedzieli na poniedziałek oficjalnie Miejska Komisja Wyborcza.

 • Obecny prezydent Tarnobrzega Jan Dziubiński z Prawa i Sprawiedliwości zmierzy się w drugiej turze wyborów z Norbertem Mastalerzem z Komitetu Wyborczego Wyborców "Ratujmy Tarnobrzeg".

 • Norbert Mastalerz (KWW Tarnobrzeska Lewica) i dotychczasowy prezydent Jan Dziubiński (Prawo i Sprawiedliwość) spotkają się w drugiej turze wyborów na prezydenta Tarnobrzega (Podkarpackie) - wynika z nieoficjalnych wyników wyborów.

 • Tarnobrzeg: Mastalerz i Dziubiński w drugiej turze

  Norbert Mastalerz (KWW Tarnobrzeska Lewica) i dotychczasowy prezydent Jan Dziubiński (Prawo i Sprawiedliwość) spotkają się w drugiej turze wyborów na prezydenta Tarnobrzega - wynika z nieoficjalnych wyników wyborów. Mastalerz zdobył 41,96 procent głosów, a Dziubiński - 34,53 procent.

 • Pulmonolog: Chorzy na mukowiscydozę dziś dożywają nawet pięćdziesiątki

  W tym tygodniu w cyklu "Twoje Zdrowie w Faktach RMF FM" zajmujemy się mukowiscydozą - jedną z najczęstszych chorób genetycznych w Polsce. Jakie są jej charakterystyczne objawy? Jak sprawdzić, czy jesteśmy nosicielami genu, który wywołuje chorobę? Między innymi na takie pytania podczas wideoczatu odpowiadała prof. Lucyna Mastalerz, konsultant wojewódzki w dziedzinie chorób płuc.

 • 31 sierpnia 2018: Fakty dnia

  Nowe informacje dziennikarek Interii Jolanty Kamińskiej i Justyny Mastalerz na temat współpracy z ZHP Holendra aresztowanego w związku z morderstwem 11-letniego chłopca, śmierć w wybuchu Aleksandra Zacharczenki, przywódcy Donieckiej Republiki Ludowej, obchody 38. rocznicy Sierpnia’80. Zobacz, co jeszcze wydarzyło się w kraju i na świecie.

 • Prezes PZU Życie, Krzysztof Mastalerz został odwołany ze stanowiska. Zastąpi go Ireneusz Nawrocki - dobry znajomy obecnego ministra skarbu Wiesława Kaczmarka. Ta nominacja jest kolejną odsłoną, realizowanej konsekwentnie przez ministra rotacji kadr w największych polskich spółkach z udziałem Skarbu Państwa.

 • Piotr Fronczewski w RMF FM o hejcie, motorach i niepewności

  ..."Ja, Fronczewski" Marcina Mastalerza właśnie ukazuje się w księgarniach. "Długo skutecznie broniłem się przed takimi projektami (...) w dalszym ciągu utrzymuję, że nie zasługuję na książkę" - mówi w RMF FM Piotr Fronczewski. Wyśmienity aktor teatralny, dla dzieci Pan Kleks, dla starszych filar Kabaretu pod Egidą, filmowy Konsul czy Szpicbródka. Franek Kimono i jeden z najlepszych Hamletów...