• Informacje na temat:

  may

Artykuły na temat: may
 • ​Laburzystka Theresa May

  Pierwsze przemówienie Theresy May w roli premiera Wielkiej Brytanii brzmiało bardziej jak przemówienie polityka lewicowego i antysystemowego niż nowej Margaret Thatcher. Jeżeli May rzeczywiście pójdzie w tym kierunku, może to oznaczać poważne i długotrwałe kłopoty Partii Pracy.

 • Theresa May zwyciężyła. Pozostanie premierem

  Theresa May zwyciężyła w głosowaniu nad wotum nieufności wśród posłów rządzącej Partii Konserwatywnej. Eksperci wcześniej spodziewali się zwycięstwa szefowej rządu, której wynik głosowania pozwoli zachować stanowisko. Sojusznicy szefowej rządu zgromadzili 200 głosów przy zaledwie 117 posłach, którzy domagali się jej rezygnacji.

 • Tydzień Theresy May

  Kończy się pierwszy tydzień urzędowania nowej brytyjskiej premier Theresy May. W południe po raz pierwszy dopełni rytuału parlamentarnego, odpowiadając na pytania posłów w Izbie Gmin.

 • Media: Tajne konsultacje współpracowników May

  Brytyjskie gazety "Sunday Times" i "Mail on Sunday" podały w niedzielę, że de facto zastępca premier Theresy May David Lidington i szef jej kancelarii Gavin Barwell prowadzili tajne konsultacje na temat drugiego referendum w sprawie wyjścia z Unii Europejskiej.

 • Porządki Theresy May

  Theresa May jest premierem Wielkiej Brytanii dopiero od wczoraj, a już zdążyła podjąć kilka kontrowersyjnych decyzji, które nie spodobały się między innymi szefowi Parlamentu Europejskiego. Jego zdaniem May, zamiast na przyszłości Wielkiej Brytanii, skoncentrowała się na interesach partyjnych. Czy faktycznie na Wyspach doszło do politycznego trzęsienia ziemi, a decyzje nowej premier są...

 • ​Konserwatyści spiskują przeciwko Theresie May

  Premier Wielkiej Brytanii Theresa May może stracić stanowisko jeszcze w tym roku - informuje brytyjski "Guardian".

 • Nietypowe wyznanie Theresy May. Dotyczyło… pleśni

  Uwaga brytyjskich mediów znowu skierowana na premier Theresę May. Tym razem nie z powodu brexitu, lecz jej przyzwyczajeń w kuchni.

 • Rozmowa May-Juncker. Tematem będzie brexit

  Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker będzie w piątek rozmawiał telefonicznie z premier Wielkiej Brytanii Theresą May - poinformował rzecznik KE Margaritis Schinas. Dodał, że rozmowa, odbędzie się na prośbę May.

 • Juncker będzie rozmawiał z May o brexicie

  ...​Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker będzie rozmawiał telefonicznie z premier Wielkiej Brytanii Theresą May - poinformował rzecznik KE Margaritis Schinas. Dodał, że rozmowa, która odbędzie się na prośbę May, ma dotyczyć brexitu.

 • ​Brexit: Theresa May przedstawi nowy plan

  Brytyjscy parlamentarzyści nie chcą porozumienia wynegocjowanego z Unią Europejską przez Theresę May, nie chcą też wychodzić bez porozumienia. Nie chcą, by Wielka Brytania wróciła na łono UE i nie chcą drugiego referendum. Theresa May przygotowuje nowy plan.

Zdjęcia na temat: may
Wideo na temat: may