• Informacje na temat:

  may

Artykuły na temat: may
 • ​Laburzystka Theresa May

  Pierwsze przemówienie Theresy May w roli premiera Wielkiej Brytanii brzmiało bardziej jak przemówienie polityka lewicowego i antysystemowego niż nowej Margaret Thatcher. Jeżeli May rzeczywiście pójdzie w tym kierunku, może to oznaczać poważne i długotrwałe kłopoty Partii Pracy.

 • Tydzień Theresy May

  Kończy się pierwszy tydzień urzędowania nowej brytyjskiej premier Theresy May. W południe po raz pierwszy dopełni rytuału parlamentarnego, odpowiadając na pytania posłów w Izbie Gmin.

 • Porządki Theresy May

  Theresa May jest premierem Wielkiej Brytanii dopiero od wczoraj, a już zdążyła podjąć kilka kontrowersyjnych decyzji, które nie spodobały się między innymi szefowi Parlamentu Europejskiego. Jego zdaniem May, zamiast na przyszłości Wielkiej Brytanii, skoncentrowała się na interesach partyjnych. Czy faktycznie na Wyspach doszło do politycznego trzęsienia ziemi, a decyzje nowej premier są...

 • ​Konserwatyści spiskują przeciwko Theresie May

  Premier Wielkiej Brytanii Theresa May może stracić stanowisko jeszcze w tym roku - informuje brytyjski "Guardian".

 • May poprosiła o spotkanie z Morawieckim

  Podczas wtorkowej wizyty w Londynie doszło do spotkania bilateralnego premiera Mateusza Morawieckiego z premier Wielkiej Brytanii Theresą May - podała kancelaria polskiego premiera.

 • Pięć wyzwań Theresy May

  Przedterminowe wybory w Wielkiej Brytanii odbędą się 8 czerwca. Zdaniem premier Theresy May, taki krok wzmocni pozycję Wielkiej Brytanii podczas negocjacji dot. Brexitu. AFP wylicza pięć najważniejszych kwestii, o które musi zadbać w najbliższym czasie May.

 • Rosyjska prasa oskarża Theresę May

  Rosyjska prasa stawia brytyjskiej premier Theresie May zarzut "zatrucia" stosunków z Rosją. Londyn ogłosił sankcje wobec Moskwy w związku z próbą otrucia w Wielkiej Brytanii byłego oficera rosyjskiego wywiadu Siergieja Skripala, który pracował dla Brytyjczyków.

 • "Times": Doradcy May rozważają przedterminowe wybory

  ...​Doradcy premier Wielkiej Brytanii Theresy May rozpoczęli planowanie pod kątem przedterminowych wyborów parlamentarnych po tym, jak w czwartek unijni przywódcy odrzucili plan Londynu ws. Brexitu - ujawnił w niedzielę dziennik "The Times".

 • "Times": Doradcy May rozważają przedterminowe wybory

  Doradcy premier Wielkiej Brytanii Theresy May rozpoczęli planowanie pod kątem przedterminowych wyborów parlamentarnych po tym, jak w czwartek unijni przywódcy odrzucili plan Londynu ws. brexitu - ujawnił w niedzielę dziennik "The Times".

 • Myśliwce przechwyciły samolot Theresy May

  Dwa uzbrojone w pociski powietrze-powietrze myśliwce Typhoon przechwyciły samolot Theresy May. W ramach treningu Królewskie Siły Powietrzne zaprezentowały szefowej rządu swoje uzbrojenie, a piloci pokazali swoje możliwości. "Byłam świadkiem niezwykłych umiejętności pilotów RAF" - skomentowała premier.

Zdjęcia na temat: may
Wideo na temat: may