• Informacje na temat:

  mecenas

Artykuły na temat: mecenas
 • ...mojej książki "Cena przetrwania. SB wobec Tygodnika Powszechnego" (Czerwone i Czarne, Warszawa 2011). Powiada więc obecnie pan mecenas, że na niektórych dokumentach z tej teczki pismo ręczne jest wyrobione, podczas gdy Wałęsa w tamtym czasie używał pisma niewyrobionego. Tak rzeczywiście jest: są takie dokumenty, i pismo Wałęsy wtedy było istotnie - by tak rzec - z trudem składane. Pan mecenas...

 • ​"Rzeczpospolita" o kulisach sprawy mecenasa Królikowskiego

  Prokuratura kontra mecenas Królikowski. "Rzeczpospolita" ujawnia kulisy działań i rozbieżności, jakie występują w głośnej od zeszłego tygodnia sprawie.

 • Protest w trakcie ekshumacji mecenas Agackiej-Indeckiej

  Na Starym Cmentarzu w Łodzi w nocy z poniedziałku na wtorek przeprowadzono ekshumację mecenas Joanny Agackiej-Indeckiej, 80. ofiary katastrofy smoleńskiej. Przed nekropolią protestowało grono łódzkich adwokatów oraz bliskich nieżyjącej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

 • ​"Fakt": Mecenas od kamienic zaczął sypać

  Adwokat Robert N. poszedł na współpracę ze śledczymi - dowiedział się "Fakt". Efektem są m.in. nowe zarzuty dla byłego urzędnika warszawskiego ratusza Jakuba R.

 • Poseł PiS: Mecenas Giertych szerzył mowę nienawiści

  Poseł PiS Daniel Milewski wnioskuje do władz adwokatury o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec mecenasa Romana Giertycha. Jak wyjaśnił, dotyczy on zachowań, "których prawnik dopuścił się podczas sobotniego marszu KOD".

 • Billboardem w mecenasa

  ..."Panie mecenasie G. oddaj kasę. Oszukany klient" - billboard o takiej treści zawisł przy jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w centrum Lublina. W ten niekonwencjonalny sposób swoje niezadowolenie postanowił wyrazić jeden z lubelskich przedsiębiorców. Mecenas G. miał prowadzić jego sprawę w sądzie.

 • Dziennikarka nie obraziła mecenasa

  Sąd Apelacyjny w Poznaniu oddalił apelację leszczyńskiego mecenasa Michała G., który wnioskował o ponowne rozpatrzenie jego pozwu o ochronę dóbr osobistych przeciwko dziennikarce ,,Panoramy Leszczyńskiej" - Marcie Krzyżanowskiej.

 • Mecenas Leszek Piotrowski, znany śląski adwokat, w przeszłości wiceminister sprawiedliwości i parlamentarzysta, a w czasach PRL działacz demokratycznej opozycji, nie żyje Miał 71 lat. Informację o śmierci prawnika przekazała Okręgowa Rada Adwokacka w Katowicach.

 • Pożegnano mecenasa Leszka Piotrowskiego

  Europejskiego Jerzy Buzek, w którego rządzie mecenas był wiceministrem sprawiedliwości. Zmarłego pożegnał też w specjalnym liście dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach, Roman Kusz. Wskazał, że...

 • Po długiej i ciężkiej chorobie zmarła dziś rano w Łodzi mec. Maria Sawicka - adwokat, działaczka społeczna, twórczyni pierwszego w Polsce Telefonu Zaufania dla Kobiet z Ciążą Problemową i Spraw Rodzinnych. Miała 88 lat.

Zdjęcia na temat: mecenas
Wideo na temat: mecenas