• Informacje na temat:

  medyna

Artykuły na temat: medyna
 • Mekka i Medyna ponownie dostępne dla pielgrzymów z Kataru

  Władca Arabii Saudyjskiej, król Salman, wydał w środę rozporządzenie o natychmiastowym ponownym otwarciu granic królestwa, na terytorium którego znajdują się święte miejsca islamu: meczety w Mekce i Medynie, dla pielgrzymów z Kataru - poinformowała agencja SPA.

 • Atak w Medynie. Aresztowano 46 podejrzanych

  Saudyjskie siły bezpieczeństwa aresztowały 46 osób podejrzanych o przynależność do zbrojnej organizacji odpowiedzialnej za zamach bombowy, dokonany w lipcu 2016 roku przed świętym dla islamu meczetem w Medynie - podały w niedzielę saudyjskie media.

 • Co najmniej 15 osób zginęło, a około 130 zostało rannych w pożarze, który wybuchł w hotelu w świętym mieście islamu - Medynie w Arabii Saudyjskiej. Według telewizji państwowej wszystkie ofiary śmiertelne pożaru to Egipcjanie. W hotelu było ok. 700 pielgrzymów.

 • Arabia Saudyjska: Seria zamachów, nie żyje co najmniej 4 oficerów służby bezpieczeństwa

  Wieczorem na teren Meczetu Proroka w Medynie starał się wedrzeć mężczyzna. Został zatrzymany przez agentów służby bezpieczeństwa na parkingu. Zdetonował ładunek, który miał na sobie i zginął na miejscu. Nie żyją także czterej funkcjonariusze, którzy próbowali go wylegitymować. Medyna jest drugim co do znaczenia ośrodkiem kultu religijnego w świecie islamu po Mekce. Na miejscu domu, w którym miał...

 • Seria samobójczych zamachów w Arabii Saudyjskiej

  W poniedziałek wieczorem doszło do samobójczego zamachu bombowego w pobliżu Meczetu Proroka w Medynie. W wyniku eksplozji zginęło czterech oficerów służby bezpieczeństwa, zaś pięciu odniosło rany - podało saudyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych.

 • Co najmniej 15 osób zginęło, a około 130 zostało rannych w pożarze, który wybuchł w hotelu w Medynie w Arabii Saudyjskiej. Według państwowej telewizji, wszystkie ofiary śmiertelne to Egipcjanie.

 • 29 osób zostało rannych, w tym trzy ciężko, gdy w niedzielę o świcie samolot Boeing 767 lecący z Iranu do Arabii Saudyjskiej awaryjnie wylądował na lotnisku w Medynie.

 • Oddział saudyjskich sił specjalnych przeprowadził szturm na rosyjski samolot, stojący na lotnisku w Medynie, gdzie czeczeńscy porywacze przetrzymywali ponad stu zakładników. Jak potwierdziły władze rosyjskie, podczas akcji uwolnienia pasażerów i załogi samolotu zginęły trzy osoby: jeden z porywaczy, pasażer z Turcji oraz stewardesa. Lekarze saudyjscy twierdzą, że zginęli trzej porywacze, zaś wielu pasażerów jest rannych. Rosja zapowiedziała już, że będzie domagała się wydania porywaczy Tu-154.

 • Zamachy samobójcze w trzech miastach w Arabii Saudyjskiej

  W trzech miastach Arabii Saudyjskiej doszło w poniedziałek do zamachów samobójczych. Poza trzema zamachowcami zginęli - według wstępnych danych - dwaj funkcjonariusze sił bezpieczeństwa. Dwie osoby zostały ranne.

 • Strzelanina na Starym Mieście w Jerozolimie. Trzech napastników otworzyło ogień

  Trzech napastników otworzyło ogień na Starym Mieście w Jerozolimie, raniąc trzech Izraelczyków, w tym dwóch bardzo poważnie - podała izraelska policja. Napastnicy zostali zastrzeleni przez siły bezpieczeństwa. Dwie ranne osoby są w stanie krytycznym.

Zdjęcia na temat: medyna
Dyskusje na temat: medyna
 • Re: Nowacka: Jeżeli nie będziemy współpracować, przegramy wszystko

  Ona to może zmienić sobie papier toaletowy w klozecie a nie unijne prawo.

 • Re: Mekka i Medyna ponownie dostępna dla pielgrzymów z Kataru

  http://fakty.interia.pl/galerie/kraj/ks-natanek-pasowal-rycerzy-chrystusa-zdjecie,iId,2192962,iAId,221796

 • Re: Mekka i Medyna ponownie dostępna dla pielgrzymów z Kataru

  Z ACHODNIO EUROPEJSKIE CHRZEŚCIJAŃSTWO -- A POLITYKA LIBERALNA TYCH KRAJÓW . A JAK OSIOŁ , ŚWINIA , KOZA ZAJDZIE W CIĄŻĘ Z DUŃCZYKIEM , LUB SZKOPEM ? ========================================================== Do czego doprowadza zachodni liberalizm ? Zachodnio Europejski liberalizm zbliża się do całkowitej degrengolady , to co wyprawiają lewusy i liberały -------------------- SAMI----TO----OKREŚLCIE . Poniższy skrót całości artykułu , a ten artykuł wpiszcie w...

 • Re: Mekka i Medyna ponownie dostępna dla pielgrzymów z Kataru

  Czemu nie te do Mekki ? Na zachodzie nie można ich krytykować ? Nie ma wolności słowa ? czyli nie ma demokracji ?

 • Re: Mekka i Medyna ponownie dostępna dla pielgrzymów z Kataru

  Wszystkie pielgrzymki to średniowieczne zacofanie.

 • Re: Mekka i Medyna ponownie dostępna dla pielgrzymów z Kataru

  Komentarz Tygodnia Witolda Gadowskiego: Czy należą nam się niemieckie MILIARDY? - O wspólnym interesie Berlina i Moskwy, o tym co zarzuca mi Ludmila Kozlovskaya, o śledztwie w sprawie Magdaleny Żuk i o tym czy powinniśmy się wstydzić upominania o swoje. https://youtu.be/yrPT5mMXNAY

 • Re: Mekka i Medyna ponownie dostępna dla pielgrzymów z Kataru

  ZACHODNIO EUROPEJSKIE CHRZEŚCIJAŃSTWO -- A POLITYKA LIBERALNA TYCH KRAJÓW . A GDY OSIOŁ , ŚWINIA , KOZA ZAJDZIE W CIĄŻĘ Z DUŃCZYKIEM , LUB SZKOPEM ? ========================================================== Do czego doprowadza zachodni liberalizm ? Zachodnio Europejski liberalizm zbliża się do całkowitej degrengolady , to co wyprawiają lewusy i liberały -------------------- SAMI----TO----OKREŚLCIE . Poniższy skrót całości artykułu , a ten artykuł wpiszcie w...

 • Re: Mekka i Medyna ponownie dostępna dla pielgrzymów z Kataru

  ZACHODNI O EUROPEJSKIE CHRZEŚCIJAŃSTWO -- A POLITYKA LIBERALNA TYCH KRAJÓW . A JAK OSIOŁ , ŚWINIA , KOZA ZAJDZIE W CIĄŻĘ Z DUŃCZYKIEM , LUB SZKOPEM ? ========================================================== Do czego doprowadza zachodni liberalizm ? Zachodnio Europejski liberalizm zbliża się do całkowitej degrengolady , to co wyprawiają lewusy i liberały -------------------- SAMI----TO----OKREŚLCIE . Poniższy skrót całości artykułu , a ten artykuł wpiszcie w...

 • Re: Mekka i Medyna ponownie dostępna dla pielgrzymów z Kataru

  ZACHODNIO EUROPEJSKIE CHRZEŚCIJAŃSTWO -- A POLITYKA LIBERALNA TYCH KRAJÓW . JAK OSIOŁ , ŚWINIA , KOZA ZAJDZIE W CIĄŻĘ Z DUŃCZYKIEM , LUB SZKOPEM ? ========================================================== Do czego doprowadza zachodni liberalizm ? Zachodnio Europejski liberalizm zbliża się do całkowitej degrengolady , to co wyprawiają lewusy i liberały -------------------- SAMI----TO----OKREŚLCIE . Poniższy skrót całości artykułu , a ten artykuł wpiszcie w...