• Informacje na temat:

  mendoza

Artykuły na temat: mendoza
 • Już na początku maja wizytę w Polsce złoży Eduardo Mendoza, autor takich książek jak "Sekret hiszpańskiej pensjonarki" czy "Przygoda fryzjera damskiego". Okazją będzie promocja właśnie wydanej w Polsce "Niezwykłej podróży Pomponiusza Flatusa".

 • Mendoza w Polsce, czyli wielki powrót poczytnego pisarza

  Pamiętacie książki Eduardo Mendozy? "Przygodę damskiego fryzjera" czy "Sekret hiszpańskiej pensjonarki"? Lubiany w Polsce pisarz wraca do kryminałów, których bohaterem jest skromny hiszpański fryzjer.

 • Eduardo Mendoza w Polsce

  Słynny hiszpański pisarz Eduardo Mendoza przyjechał do Polski - kraju, w którym - jak twierdzi - jest szczególnie ciepło przyjmowany. "Od dawna moje książki są tłumaczone na różne języki i jeździłem(...) - stwierdził Mendoza w Instytucie Cervantesa w Krakowie.

 • Niebezpieczna gra, w której stawką jest życie najbliższych

  Ricky Mendoza naprawdę bardzo się stara żyć uczciwie. Zarabia rozbrajaniem sejfów na zlecenie organów ścigania. Mógłby zapewne robić to w spokoju do końca swych dni, gdyby nie fakt, że najważniejsza dla niego osoba wpakowała się w poważne tarapaty finansowe. Mendoza nie zawaha się przed niczym, by ją uratować.

 • Lenin Moreno został prezydentem Ekwadoru

  Lewicowy polityk Lenin Moreno wygrał drugą turę wyborów prezydenckich w Ekwadorze. Komisja wyborcza poinformowała, że zdobył 51,07 proc. głosów, zaś jego rywal, konserwatysta Guillermo Lasso Mendoza - 48,93 proc.

 • Lenin Moreno wygrywa wybory. "Socjalizm XXI wieku"

  Lewicowy polityk Lenin Moreno wygrał w niedzielę drugą turę wyborów prezydenckich w Ekwadorze. Komisja wyborcza poinformowała, że Moreno zdobył 51,07 proc. głosów, zaś jego rywal, konserwatysta Guillermo Lasso Mendoza - 48,93 proc.

 • Wypadek ciężarówki z autobusem. Są zabici

  Co najmniej 18 osób zginęło, a kilkanaście zostało rannych w zderzeniu ciężarówki z autobusem w prowincji Mendoza w zachodniej Argentynie - poinformowały lokalne władze.

 • Kolizja ciężarówki z autobusem

  Co najmniej 18 osób zginęło, a kilkanaście zostało rannych w zderzeniu ciężarówki z autobusem w prowincji Mendoza w zachodniej Argentynie - poinformowały w piątek lokalne władze.

 • Wenezuelka wybrana Miss Uniwersum 2008

  Reprezentantka Wenezueli 22-letnia Dayana Mendoza została Miss Uniwersum w finale konkursu, odbywającym się w poniedziałek w wietnamskim mieście Nha Trang.

 • Amerykanki otrzymają tytuł Miss Upadków?

  Miss Wenezueli, Dayana Mendoza została nową Miss Universe. Niezamierzoną gwiazdą wieczoru została jednak Miss USA Crystle Stewart, która podczas konkursu sukni wieczorowych przewróciła się - w ten sposób podzieliła los zeszłorocznej Miss USA.

Zdjęcia na temat: mendoza