• Informacje na temat:

  merlin

Artykuły na temat: merlin
 • "Merlin" w Teatrze na Woli

  Już 15 i 16 grudnia w Teatrze Na Woli można będzie zobaczyć spektakl duetu Tadeusz Słobodzianek i Ondrej Spišak: "Merlin - inna historia" . Spektakl został uznany przez krytyków za jeden z najciekawszych, wystawianych w ostatnich latach w Teatrze Narodowym w Warszawie. Po kilku latach twórcy postanowili wznowić "Merlina" w zmienionej obsadzie.

 • Merlin. Inna historia

  ...15 i 16 grudnia 2012 r., w warszawskim Teatrze Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego odbędą się prezentacje sztuki, w reżyserii słowackiego realizatora Ondreja Spišaka, zatytułowanej "Merlin. Inna historia". Spektakl jest alternatywną wersja legendy o Merlinie i rycerzach Okrągłego Stołu, a równocześnie opowieścią o ludziach, którzy chcą zbudować świat idealny, lecz na przeszkodzie stają namiętności...

 • Bomby w Leroy Merlin: Ewakuacja placówek

  ...- Informację o podłożenie w dwóch spośród sklepów Leroy Merlin na terenie kraju odebrał prezes firmy w Warszawie. Zarządził sprawdzenie i ewakuację wszystkich placówek w kraju - mówi st. kpt. Marcin Betleja. Tak doszło m.in. do ewakuacji placówki pod Rzeszowem. Na miejscu pracuje policja i 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej.

 • Nie ma zgody na połączenie Empiku z Merlinem, największym polskim sklepem internetowym. Transakcję zablokował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Połączenie tych dwóch gigantów oznaczałoby koniec konkurencji na rynku - twierdzi prezes UOKIK-u, Małgorzata Krasnodębska - Tomkiel.

 • Ewakuacja sklepów Leroy Merlin w całym kraju

  Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM chodzi o alarm bombowy. Powodem ewakuacji były pogróżki przekazane do centrali sieci. Ponieważ nie wiadomo dokładnie, o który sklep chodzi, na wszelki wypadek zarządzono ewakuację wszystkich placówek firmy w kraju.

 • Specjalista od uwodzenia

  Sam o sobie mówi, że kiedyś nie należał do grona śmiałych osób. Z czasem jednak doszedł do wniosku, że pora zmienić coś w swoim życiu. Dzisiaj wrocławianin Maciej Moroz, pseudonim "Merlin", jest nie tylko szczęśliwym chłopakiem swojej dziewczyny, ale także trenerem tych, którzy nie wiedzą, jak skutecznie uwieść płeć piękną. Także we Wrocławiu.

 • Magia Harry'ego

  Jest z pewnością najsłynniejszym czarodziejem świata, bije na głowę Merlina, Babę Jagę i pana Twardowskiego. Czytają o nim miliony ludzi, którzy nigdy by nie sięgnęli po książkę - a czyż to nie prawdziwa magia...?

 • Trzy osoby, w tym Polak, zostały lekko ranne w czasie pokazów lotniczych niedaleko irlandzkiej miejscowości Galway. Ze śmigłowca typu Merlin należącego do RAF odpadły drzwi, upadając w tłum widzów, stojących na plaży - pisze „Guardian”.

 • ...110 milionów złotych – tyle wynosi łączna kara nałożona przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów na Wrocławski Polifarb oraz sklepy Praktiker, Nomi, Saint Gobain, Obi, Bricomarche oraz Leroy Merlin.

 • Kornwalii, Igerny. Artur nie zna prawdy o swym pochodzeniu i że został oddany czarodziejowi Merlinowi. Legendy arturiańskie odnotowują, że kiedy jako młodzieniec spełnił dawną przepowiednię(...) z Lancelotem na czele. Doradcą króla był Merlin. Legendy arturiańskie wspominają także o wyprawach wojennych rycerzy Okrągłego Stołu m.in. w poszukiwaniu legendarnego świętego Graala.  Okres pomyślności...

Zdjęcia na temat: merlin