• Informacje na temat:

  merlin

Artykuły na temat: merlin
 • "Merlin" w Teatrze na Woli

  Już 15 i 16 grudnia w Teatrze Na Woli można będzie zobaczyć spektakl duetu Tadeusz Słobodzianek i Ondrej Spišak: "Merlin - inna historia" . Spektakl został uznany przez krytyków za jeden z najciekawszych, wystawianych w ostatnich latach w Teatrze Narodowym w Warszawie. Po kilku latach twórcy postanowili wznowić "Merlina" w zmienionej obsadzie.

 • Merlin. Inna historia

  ...15 i 16 grudnia 2012 r., w warszawskim Teatrze Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego odbędą się prezentacje sztuki, w reżyserii słowackiego realizatora Ondreja Spišaka, zatytułowanej "Merlin. Inna historia". Spektakl jest alternatywną wersja legendy o Merlinie i rycerzach Okrągłego Stołu, a równocześnie opowieścią o ludziach, którzy chcą zbudować świat idealny, lecz na przeszkodzie stają namiętności...

 • Bomby w Leroy Merlin: Ewakuacja placówek

  ...- Informację o podłożenie w dwóch spośród sklepów Leroy Merlin na terenie kraju odebrał prezes firmy w Warszawie. Zarządził sprawdzenie i ewakuację wszystkich placówek w kraju - mówi st. kpt. Marcin Betleja. Tak doszło m.in. do ewakuacji placówki pod Rzeszowem. Na miejscu pracuje policja i 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej.

 • Nie ma zgody na połączenie Empiku z Merlinem, największym polskim sklepem internetowym. Transakcję zablokował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Połączenie tych dwóch gigantów oznaczałoby koniec konkurencji na rynku - twierdzi prezes UOKIK-u, Małgorzata Krasnodębska - Tomkiel.

 • MON wybrało śmigłowiec AW101 dla marynarki

  Jeszcze w kwietniu zostanie podpisana umowa zakupu czterech śmigłowców AW101 Merlin dla Marynarki Wojennej - zapowiedział w poniedziałek szef MON Mariusz Błaszczak po podpisaniu wartej blisko 400 mln zł umowy offsetowej, która jest warunkiem zawarcia kontraktu.

 • Znamy najpopularniejsze e-gazetki 2018 roku. 11 sieci z nagrodami AdRetail Inspirio

  W III edycji Programu AdRetail Inspirio (AdRI) nagrodzono najczęściej wyświetlane gazetki w największych na rynku serwisach i aplikacjach agregujących promocje. Leroy Merlin, Komfort Łazienki, Agata Meble, Carrefour, Intermarche, RTV EURO AGD, Super-Pharm, Rossmann, Pepco, SMYK i POLOmarket to tegoroczni zwycięzcy. Laureaci przyznają, że powyższy ranking to dobre zestawienie, które idealnie może...

 • Nowe śmigłowce dla marynarki wybrane. Umowa jeszcze w kwietniu

  Jeszcze w kwietniu zostanie podpisana umowa zakupu czterech śmigłowców AW101 Merlin dla Marynarki Wojennej – zapowiedział w minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak po podpisaniu wartej blisko 400 mln zł umowy offsetowej, która jest warunkiem zawarcia kontraktu.Śmigłowce mają być zdolne do zwalczania okrętów podwodnych i operacji poszukiwawczo-ratowniczych w warunkach bojowych (CSAR...

 • Ewakuacja sklepów Leroy Merlin w całym kraju

  Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM chodzi o alarm bombowy. Powodem ewakuacji były pogróżki przekazane do centrali sieci. Ponieważ nie wiadomo dokładnie, o który sklep chodzi, na wszelki wypadek zarządzono ewakuację wszystkich placówek firmy w kraju.

 • Specjalista od uwodzenia

  Sam o sobie mówi, że kiedyś nie należał do grona śmiałych osób. Z czasem jednak doszedł do wniosku, że pora zmienić coś w swoim życiu. Dzisiaj wrocławianin Maciej Moroz, pseudonim "Merlin", jest nie tylko szczęśliwym chłopakiem swojej dziewczyny, ale także trenerem tych, którzy nie wiedzą, jak skutecznie uwieść płeć piękną. Także we Wrocławiu.

 • Magia Harry'ego

  Jest z pewnością najsłynniejszym czarodziejem świata, bije na głowę Merlina, Babę Jagę i pana Twardowskiego. Czytają o nim miliony ludzi, którzy nigdy by nie sięgnęli po książkę - a czyż to nie prawdziwa magia...?

Zdjęcia na temat: merlin