• Informacje na temat:

  metamorfozy

Artykuły na temat: metamorfozy
 • Imponujące metamorfozy Seweryna i Ogrodnika. Zobacz zdjęcia z planu filmu o Beksińskich!

  Trwają zdjęcia do filmu "Ostatnia rodzina" opowiadającego o rodzinie Beksińskich. Twórcy tego obrazu opublikowali w sieci zdjęcia Andrzeja Seweryna i Dawida Ogrodnika ucharakteryzowanych na głównych bohaterów - Zdzisława i jego syna Tomasza. W obu przypadkach aktorskie metamorfozy robią duże wrażenie.

 • 4 Pory Roku - Metamorfozy Lubelskie

  Wydarzenie będzie miało miejsce na placu Zamkowym w dniach 19 - 20 lipca, godz. 22.00. Wstęp wolny. 4 Pory Roku - Metamorfozy Lubelskie Reżyseria: Stanisław Wiśniewski Choreografia: Cecil Pegaz, Anna Żak, Ryszard Kalinowski,Wojciech Kaproń, Wykonawcy: Compagnie Stanisław Wisniewski (Lyon, Francja), Lubelski Teatr Tańca (Lublin), Grupa Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej (Lublin...

 • Metamorfozy kobiet polskiej polityki

  Anna Kalata, Joanna Kluzik-Rostkowska i Małgorzata Kidawa -Błońska - oto trzy najbardziej jaskrawe metamorfozy kobiet z polskiej sceny politycznej. O tym, jak kampania wpływa na wygląd czytamy w dzisiejszym wydaniu "Rzeczpospolitej".

 • Różowe stawy. Wina chemikaliów lub zasługa glonów

  Mieszkańcy Alekesiejewki w obwodzie samarskim w Rosji mogą cieszyć oczy niecodziennym widokiem. Woda w trzech stawach w pobliżu miejscowości zmieniła kolor na różowy. Mieszkańcy nie są pewni, co jest przyczyną takiej metamorfozy. Część z nich winą za taki stan rzeczy obarcza znajdujące się w pobliżu fabryki i zarzuca im zanieczyszczenie zbiorników. Inni przekonują, że to efekt zakwitu glonów...

 • Podwórka nie muszą być szare i smutne! Na Śląsku wiedzą, jak je odmienić

  Szare, zniszczone, zaniedbane i smutne - takie są w znacznej części śląskie podwórka. Jak zmienić je w przyjemną przestrzeń? Wystarczy wziąć przykład z Mysłowic lub Katowic. W obu miastach instytucje kultury realizują z powodzeniem podwórkowe metamorfozy.

 • Ciekawa propozycja dla młodych artystów

  Instytut im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu ogłasza nabór dla aktorów, tancerzy oraz studentów kierunków artystycznych do dwuletniego projektu artystyczno-badawczego "Dynamika metamorfozy". Jego liderem jest reżyser teatralny - Paweł Passini.

 • Nowy sezon teatralny

  Teatr Polski rozpoczął konkursem "Metamorfozy rzeczywistości". W Nowym trwają próby spektaklu "Arka Noego. Nowy koniec Europy". A Teatr Wielki zaprasza na spotkanie z Borisem Ejfmanem. I to nie jedyna atrakcja początku sezonu!

 • Spółki w szpitalach

  Być może to doprowadzi do radykalnej zmiany sytuacji w jakiej znalazły się szpitale. Chodzi o pomysł Krzysztofa Kłosa, dyrektora krakowskiego szpitala im. Rydygiera, który może doprowadzić do prawdziwej "metamorfozy" służby zdrowia.

 • Różowe konie - rewia kieszonkowa

  Ostra satyra i cięty dowcip. Odważne improwizacje i dialogi z widzem. Brawurowo wykonane partie taneczne i piosenki. Aldona Jankowska - mistrzyni metamorfozy - wcieli się w szereg kobiecych typów - jakże nam bliskich bo polskich. Zaprasza Teatr Lalki, Maski i Aktora Groteska.

 • Różowe konie Aldony Jankowskiej

  Ostra satyra i cięty dowcip. Odważne improwizacje i dialogi z widzem. Brawurowo wykonane partie taneczne i piosenki. Aldona Jankowska - mistrzyni metamorfozy - wcieli się w szereg kobiecych typów - jakże nam bliskich, bo polskich. Zaprasza Teatr Lalki, Maski i Aktora Groteska.

Zdjęcia na temat: metamorfozy
Dyskusje na temat: metamorfozy