• Informacje na temat:

  michał waleczny

Artykuły na temat: michał waleczny
 • Michał Daszek: Jesteśmy bardziej waleczni od Hiszpanów

  Zapominamy o porażce z Katarem, skupiamy się jedynie na meczu o brąz. W kadrze szczypiornistów nastroje bardzo bojowe, choć zawodnicy cały czas nie mogą odżałować straconej szansy w półfinale. „Jesteśmy bardzo zmęczeni, ale na mecz o brąz rzucimy wszystkie siły” – mówi w rozmowie z RMF FM skrzydłowy Michał Daszek.

 • Michał Rychlik mistrzem

  We Wschowie odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w motocrossie. Na starcie stanęło 120 zawodników. Efektowną wygraną w ostatniej rundzie mistrzostw zwycięstwo w całym cyklu imprez przypieczętował mieszkaniec Kożuchowa - 14-letni Michał Rychlik.

 • Na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach został pochowany w sobotę gen. Michał Gutowski, kawalerzysta, olimpijczyk z Berlina, uczestnik kampanii wrześniowej i bohater dywizji pancernej gen. Stanisława Maczka.

 • Katarzyna Sobiechowska-Szuchta i Michał Kowalewski oceniają szanse kandydatów do Oscara

  W nocy poznamy całą listę laureatów Oscarów. W popołudniowych Faktach, Katarzyna Sobiechowska-Szuchta i Michał Kowalewski będą oceniać szanse kandydatów do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Zdradzą też swoje typy.

 • Św. Jerzy jak postać z kreskówki. 500-letnia figura ofiarą restauratora-laika

  Atak na dziedzictwo kulturowe – tak komentowana jest kolejna wpadka związana z odnawianiem dzieł sztuki w Hiszpanii. Chodzi o efekt pracy osoby wynajętej do "odświeżenia" XVI-wiecznej, drewnianej figury św. Jerzego na koniu, znajdującej się w kościele w Estella. Waleczny rycerz, który pokonał smoka, ma teraz niezdrowo zaróżowione policzki i lśniącą nowością zbroję.

 • RMF FM: Św. Jerzy jak postać z kreskówki. 500-letnia figura ofiarą restauratora-laika

  Atak na dziedzictwo kulturowe – tak komentowana jest kolejna wpadka związana z odnawianiem dzieł sztuki w Hiszpanii. Chodzi o efekt pracy osoby wynajętej do "odświeżenia" XVI-wiecznej, drewnianej figury św. Jerzego na koniu, znajdującej się w kościele w Estella. Waleczny rycerz, który pokonał smoka, ma teraz niezdrowo zaróżowione policzki i lśniącą nowością zbroję.

 • Polscy siatkarze po meczu z Finlandią: Zwycięstwo było nam potrzebne. To nie był łomot i deklasacja

  Polscy siatkarze pokonali w sobotę w Gdańsku Finlandię 3:0 (25:23, 25:21, 25:19) w swoim drugim meczu mistrzostw Europy. „Cieszymy się z tego zwycięstwa, bo było ono nam, po poprzednich niepowodzeniach, bardzo potrzebne” – przyznał kapitan biało-czerwonych, Michał Kubiak. „Wygraliśmy co prawda 3:0, ale to nie był łomot i deklasacja, tylko normalne zwycięstwo” – dodał atakujący, Łukasz Kaczmarek.

 • O być albo nie być po raz kolejny z Chorwacją

  Historia lubi się powtarzać. Oto po raz kolejny w walce o półfinał ważnej imprezy nasi piłkarz ręczni muszą zmierzyć się z Chorwacją. „Jeśli już gramy z Chorwatami, to musi być ważny mecz”- żartował wczoraj Michał Jurecki. Dziś żarty i przyjaźnie się kończą. Liczy się tylko zwycięstwo i to dla obu drużyn.

 • Trial des Nations wraca do korzeni

  Brytanii. Co prawda w zawodach weźmie udział 20 ekip ale pozostałych 15 odbiega bardzo poziomem od pięciu najlepszych, w tym Polska w składzie: Konrad Legutko (Sherco), Michał Łukaszczyk (Sherco...

 • Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Paweł Małaszyński i Daniel Olbrychski - m.in. ci aktorzy są w obsadzie thrillera "Sęp". Film, w reżyserii Eugeniusza Korina, z muzyką brytyjskiej grupy Archive, trafi do kin 11 stycznia.

Dyskusje na temat: michał waleczny
 • Re: Były wiceminister sprawiedliwości Michał K. zatrzymany

  Zdrajca budżetu mówi o sobie jestem trochę waleczny , nawet mocno walczył bo w latach 2008-2015 wykradziono z polskiego budżetu 265 miliardów złotych podatku VAT za PO-PSL popieranego przez SLD i wybitnego profesora prawa POkrakę budżetu ! OdPOwiedzialni za ogromną kradzież jest trójPOdział władzy !!!

 • Re: Michał Marusik prezesem Kongresu Nowej Prawicy

  Wipler powinien zostać prezesem bo jest taki waleczny !!!!

 • CZEMU JEST TYLE KŁÓTNI PRZEZ KOMOROWSKIEGO ?

  Codziennie słyszymy o prblemach z Komorowskim a to że źle coś zrobił a to , że źle powiedział , że coś popsuł - dlaczego w takim razie toleruje się go ?

 • Re: Armenia bliżej Rosji

  Gruzja w NATO pokaże sowieckim zbrodniarzom dupę do pocałowania.To dzielny,honorowy i waleczny naród ale potrzebuje gwarancji.

 • Re: Re: Niszczenie Kaczyńskiego

  adam Korwin Mikke to taki sam polityk jak Kaczyński tylko mniej przebiegły poglądy mają praktycznie te same chcą dobra dla Polski Jarosław to waleczny człowiek jak Michał Wołodyjowski Korwin to stańczyk który dużo wie mądrze mówi ale mało może

 • Wstyd za Polaków!

  odbierając zasług Kościuszce ( bo waleczny był niesamowicie ) przed przed przysięgą pojawiło się wiele obrazów Tadeusza w towarzystwie pań lekkich obyczajów. Korybut Wiśniowiecki? co takiego zrobił

 • Re: Sikorski: Jarosław Kaczyński nie może przeżyć, że Polska odnosi sukcesy

  scenie, w kolejce czeka kolejne resortowe dziecko, dziennikarz Michał Figurski, waleczny salonowy gladiator i pogromca ukraińskich sprzątaczek. Ave, Cæsar!