• Informacje na temat:

  michalski

Artykuły na temat: michalski
 • Arkadiusz Michalski z brązowym medalem MŚ w podnoszeniu ciężarów!

  Arkadiusz Michalski wywalczył brązowy medal mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów! Polak, startujący w Aszchabadzie w kategorii 109 kg, po rwaniu był dopiero piętnasty, a miejsce na podium zapewnił sobie świetnym występem w podrzucie, w którym miał drugi wynik. Ostatecznie w dwuboju Michalski osiągnął 403 kg. Triumfował - z wynikiem 435 kg - reprezentant Armenii Simon Martirosjan, a srebro...

 • Arkadiusz Michalski wicemistrzem Europy w dwuboju!

  Arkadiusz Michalski (Budowlani Opole) wynikiem 403 kg w dwuboju zdobył w norweskim Forde srebrny medal mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 105 kg. Zwyciężył Łotysz Arturs Plesnieks, który uzyskał także 403 kg.

 • ME w ciężarach: Brązowy medal Michalskiego!

  ...​Arkadiusz Michalski (Budowlani Opole) zdobył brązowy medal mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 105 kg. Na pomoście w Splicie uzyskał w dwuboju 387 kg. Wygrał Ormianin Simon Martirosjan - 414 kg, a srebro wywalczył Bułgar Wasil Gospodinow - 397 kg.

 • Radosław Michalski: Wierzę w zwycięstwo Legii

  ...„We wrześniu bym tak nie powiedział, ale teraz jestem w stanie wyobrazić sobie zwycięstwo Legii Warszawa nad Sportingiem” – mówi w rozmowie z RMF FM prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosław Michalski, który przed laty grał w Lidze Mistrzów w barwach Legii i Widzewa Łódź. „Gramy przy pełnych trybunach. Przez 10-15 min. zaatakowałbym Sporting, a potem jeżeli nic nie uda się strzelić...

 • Arkadiusz Michalski mistrzem Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 105 kg

  Arkadiusz Michalski (Budowlani Opole) wywalczył w Bukareszcie złoty medal mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 105 kg. Drugie miejsce zajął Bułgar Georgij Szikow, a trzecie reprezentant Austrii Sargis Martirosjan.

 • Michalski przed meczem z Niemcami: Oczekiwania są wygórowane

  Radosław Michalski jest przekonany, że polscy piłkarze przystąpią do wieczornego meczu eliminacji mistrzostw Europy z Niemcami "przygotowani potrójnie". Jednocześni uważa, że oczekiwania wobec biało-czerwonych są niezwykle wygórowane.

 • Michalski za Smółkę

  Zmiana na stanowisku trenera Arki Nowa Sól. Zbigniew Smółka zakończył pracę z pierwszym zespołem, zastąpi go Andrzej Michalski.

 • Profesor Krzysztof Michalski, wykładowca filozofii na Uniwersytecie w Bostonie i Uniwersytecie Warszawskim, zmarł w niedzielę. Miał 65 lat. Był autorem prac na temat filozofii Martina Heideggera i Edmunda Husserla.

 • Zwycięstwo Bonka, Michalski trzeci! Mamy dwa medale ME w podnoszeniu ciężarów

  Doskonała informacja z Gruzji! Bartłomiej Bonk uzyskał 408 kg w dwuboju i zdobył złoty medal w kat. 105 kg mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów rozgrywanych w Tbilisi. Arkadiusz Michalski z rezultatem 399 kg był trzeci.

 • ...49-letni Jan Michalski został w niedzielę wybrany nowym wójtem gminy Lichnowy k. Malborka (pomorskie). W ostatniej kadencji samorządowej był przewodniczącym rady gminy.

Zdjęcia na temat: michalski
Wideo na temat: michalski