• Informacje na temat:

  michel

Artykuły na temat: michel
 • Michel Platini aresztowany. Chodzi o przyznanie mundialu Katarowi

  Michel Platini były szef UEFA został zatrzymany i umieszczony w areszcie tymczasowym. Chodzi o śledztwo w sprawie korupcji, dzięki której Katar miał uzyskać prawo do organizacji mistrzostw świata w 2022 roku.

 • Nie żyje słynny kompozytor Michel Legrand

  W wieku 86 lat zmarł słynny francuski kompozytor filmowy Michel Legrand - poinformował jego rzecznik prasowy. Był autorem muzyki m.in. do filmów "Parasolki z Cherburga" i "Panienki z Rochefort" reżysera Jacquesa Demy.

 • Francja: Ewakuacja w Mont-Saint-Michel

  Władze francuskiej wyspy Saint Michel, siedziby słynnego opactwa, zdecydowały o ewakuacji turystów i części personelu. Powodem było pojawienie się napastnika, który przed jedną z kawiarni wykrzykiwał groźby pod adresem lokalnych sił porządkowych. Kilka minut później był widziany na wałach historycznej twierdzy.

 • Francja: Le Mont-Saint-Michel znów otwarte

  Le Mont-Saint-Michel, słynne opactwo u wybrzeży Normandii na wyspie pływowej, ponownie otwarto w niedzielę po niemal czterech godzinach od porannej ewakuacji mieszkańców z uwagi na turystę grożącego francuskim siłom bezpieczeństwa.

 • Brazylia: Michel Temer pozostanie na stanowisku prezydenta

  Brazylijski Najwyższy Trybunał Wyborczy odrzucił w piątek wniosek o usunięcie Michela Temera ze stanowiska prezydenta. Trybunał rozpatrywał ten wniosek w związku z ciążącymi na Temerze zarzutami korupcyjnymi.

 • Prezydent Brazylii Michel Temer pozostaje na stanowisku

  ...​Brazylijski Najwyższy Trybunał Wyborczy odrzucił w piątek wniosek o usunięcie Michela Temera ze stanowiska prezydenta. Trybunał rozpatrywał ten wniosek w związku z ciążącymi na Temerze zarzutami korupcyjnymi. W sprawie orzekało siedmiu sędziów. Na korzyść Temera zagłosowało czterech z nich.

 • "Le Monde": Michel Platini oczyszczony z zarzutów

  Były prezydent UEFA Michel Platini, zawieszony przez Międzynarodową Federację Piłkarską w związku z podejrzeniem korupcji, został oczyszczony z zarzutów przez szwajcarski wymiar sprawiedliwości. Taką informację podał w piątek wieczorem "Le Monde". Dziennik powołał się na list, podpisany przez prokuratora ministerstwa Konfederacji Szwajcarskiej Cedrica Remunda z datą 24 maja i adresowany do...

 • Zmarł francuski piosenkarz Michel Delpech

  Nie żyje francuski piosenkarz Michel Delpech, wykonawca przebojów z lat 70. takich jak "Pour un flirt" czy "Les divorces". Artysta zmarł wczoraj na skutek choroby nowotworowej - poinformowała agencja AFP, powołując się na żonę artysty. Delpech miał 69 lat.

 • ​Zmarł francuski pisarz Michel Tournier

  W wieku 91 lat zmarł w poniedziałek jeden z najwybitniejszych pisarzy francuskich drugiej połowy XX wieku Michel Tournier. Pisarz zmarł w małej miejscowości Choisel pod Paryżem, gdzie mieszkał od ponad 50 lat - poinformowała rodzina.

 • Nie żyje były premier Francji Michel Rocard

  ...​Zmarł Michel Rocard, francuski polityk, eurodeputowany, a w latach 1988-1991 premier Francji. Miał 85 lat. O śmierci Rocarda poinformowało biuro prezydenta Francji Francois Hollande'a.

Zdjęcia na temat: michel
 • Aktorka Lea Michele
Wideo na temat: michel
 • "Solidarność zaprosiła mnie do Gdańska 22 czerwca. Czuję się, jakby potraktowano mnie jak szefa państwa" - żartował na konferencji prasowej w Warszawie Michel Platini.

 • "Sytuacja na Ukrainie jest trochę bardziej skomplikowana niż w Polsce. Ale podobnie jak Polacy Ukraińcy stanęli na wysokości zadania" - zapewniał podczas wizyty w Warszawie szef UEFA Michel Platini.

 • "Wszystko odbywa się jak najwłaściwiej. Bardzo cieszy nas bieg wypadków. Potwierdzam, że jako Federacji zależy nam bardzo na jakości murawy, dlatego zażądaliśmy wymiany tej murawy na wszystkich czterech stadionach" - mówił w Warszawie szef UEFA Michel Platini.

Dyskusje na temat: michel