• Informacje na temat:

  mierzwa

Artykuły na temat: mierzwa
 • Inspektor Sławomir Mierzwa został we wtorek mianowany komendantem warmińsko-mazurskiej policji. Na stanowisku zastąpił insp. Krzysztofa Starańczaka, który zostanie komendantem wojewódzkim w Gdańsku.

 • Dziś pożegnaliśmy Zygmunta Moszkowicza

  W poniedziałek 16 stycznia o godz. 14 w Kościele Parafialnym św. Barbary w Grodzisku Dolnym odbył się pogrzeb Zygmunta Moszkowicza, zastępcy redaktora naczelnego Interii. Homilię podczas mszy pogrzebowej wygłosił ks. Michał Mierzwa, kolega zmarłego z czasów licealnych.

 • Zwycięstwo w Łomży !

  Przemysław Mierzwa zachował czyste konto. Motor Lublin po bardzo dobrej grze pokonał na wyjeździe ŁKS Łomża 1-0.

 • Od środy trwają w Beskidzie Niskim i powiecie gorlickim mistrzostwa Europy w rajdach przygodowych. Na półmetku, po 250 km prowadzi polski team Salewa Trail w składzie: Justyna Frączek, Maciej Mierzwa, Łukasz Warmuz (wszyscy Kraków) i Artur Kurek (Warszawa).

 • Rada Nadzorcza Totalizatora Sportowego wybrała Wacława Bilnickiego na prezesa zarządu spółki. Poinformował o tym Andrzej Mierzwa, szef rady. Zarząd Totalizatora jest trzyosobowy. Oprócz wybranego dziś prezesa, w zarządzie zasiada również Zbigniew Wujec oraz Leszek Raćkowski.

 • Wystawa "Wokół muzyki" w Zamościu

  Barwne zdjęcia zamojskich imprez muzycznych wykonane przez Tadeusza Mierzwę oraz czarno-białe pochodzące z cyklu Jazzmani autorstwa Stanisława Orłowskiego będzie można obejrzeć w Galerii Fotografii "Ratusz" w Zamościu.

 • Rada Nadzorcza Totalizatora Sportowego wybrała Wacława Bilnickiego na prezesa zarządu społki. Poinformował o tym Andrzej Mierzwa, szef rady. Zarząd Totalizatora jest trzyosobowy.

 • ​Podziemny schron w szpitalu Żeromskiego w Krakowie

  ...", jak w tym wypadku nazwano chorych psychicznie - wyjaśnia Tomasz Mierzwa, szef Małopolskiego Stowarzyszenia Miłośników Historii "Rawelin". Podkreśla, że wszystkie eksponaty są oryginalne i pochodzą(...) transportowany do pozostałych schronów. Podziemny szpital w wielu miejscach wygląda, jakby czas się w nim zatrzymał - dodaje Mierzwa. Warto zaznaczyć, że schrony pod "Żeromskim" dzisiaj są dostępne dla...

 • Jeronimo Martins Polska podjęło decyzję ws. niedzieli bez handlu

  ...oraz wytycznymi Państwowej Inspekcji Pracy, placówki zlokalizowane na dworcach i w miejscach obsługi podróżnych mogą być otwarte również w niedziele wolne od handlu" - informuje Arkadiusz Mierzwa(...), a w wybranych lokalizacjach nawet do 23:00" - dodaje Mierzwa. ŁUK...

 • Prezydent ogłosił listę osób pośmiertnie odznaczonych Orderem Orła Białego

  Drahonowska-Małkowska i Andrzej Małkowski, współtwórcy polskiego harcerstwa; Stanisław Mierzwa, adwokat i działacz ruchu ludowego; Jędrzej Moraczewski, polityk; Leon Petrażycki, filozof i działacz polityczny...

Zdjęcia na temat: mierzwa