• Informacje na temat:

  mieszkańcy

Artykuły na temat: mieszkańcy
 • Mieszkańcy nowej dzielnicy w holenderskim mieście Barneveld wygrali kampanię o zlikwidowanie czerwonego oświetlenia, które wprowadzono tam w trosce o nietoperze. Czerwone latarnie wyłączono w piątek.

 • Mieszkańcy małopolskiego Kocmyrzowa bez wody

  ..."Od kilku dni nie mamy wody" - alarmują na Gorącą Linię RMF FM mieszkańcy małopolskiego Kocmyrzowa. Jak mówią, mają problemy z gotowaniem, myciem, a kolejne dni w Małopolsce zapowiadają się sucho i upalnie.

 • Poznań walczy z otyłością mieszkańców

  W Poznaniu rusza nabór do miejskiego programu pod hasłem “Wielka kontra tycia”. Miasto wyciąga pomocną dłoń do osób, którzy bezskutecznie próbują zgubić zbędne kilogramy i zaprasza na konsultacje ze specjalistami. Z porad mogą skorzystać mieszkańcy w różnym wieku.

 • Tsunami na Grenlandii. Ewakuacja mieszkańców

  .... Zaginione osoby to ich mieszkańcy. Wysokie fale zagrażają też miastu Uppernavik, w którym mieszka ponad tysiąc osób. Niemal siedmiokrotnie większą od Polski Grenlandię zamieszkuje około 60 tysięcy...

 • Poznań: Mieszkańcy o katastrofie w kamienicy

  ...specjalistyczna grupa poszukiwawczo-ratownicza z psami. Poszkodowani mieszkańcy, którzy nie wymagali pomocy medycznej, zostali przewiezieni do pobliskiego hotelu. Mają tam zapewnione schronienie i pomoc służb(...) okoliczni mieszkańcy poruszeni zdarzeniem, niektórzy płaczą, inni robią zdjęcia, nagrywają filmy i obserwują akcję. Strażacy będą pracować na miejscu do czasu całkowitego odgruzowania miejsca zdarzenia...

 • Dramat mieszkańców wschodniej Ghouty. PAH apeluje

  Trwa dramat syryjskich cywilów we wschodniej Ghoucie. W ciągu kilku ostatnich dni w bombardowaniach zginęło ponad 400 ludzi, mieszkańcy miasta pozbawieni są pomocy medycznej, brakuje żywności i wody. Trudna sytuacja panuje również na północy kraju. Na początku stycznia z powodu eskalacji walk w regionie swoje domy opuściło ponad 200 000 osób. O pomoc potrzebującym apeluje Polska Akcja Humanitarna.

 • Łomża: Niewybuch pod ulicą, ewakuacja mieszkańców

  Na czas akcji ewakuowano kilkuset mieszkańców z kilku sąsiednich ulic z okolicznych domów i bloków w centrum miasta, przez około godzinę zamknięty dla ruchu był fragment drogi krajowej nr 61 w Łomży. Akcja podniesienia, zabezpieczenia i wywiezienia niewybuchu zakończyła się około godziny 21 - poinformowała Ewelina Szlesińska, oficer prasowa policji w Łomży. Po akcji saperów, mieszkańcy mogli...

 • Mieszkańcy Żor rozwodzą się najczęściej

  Najwięcej rozwodów w 2016 r. - w odniesieniu do liczby ludności - miało miejsce w Żorach w woj. śląskim, najmniej w Tarnobrzegu na Podkarpaciu - wynika z danych GUS. W 2016 r. w Polsce rozwiodło się ponad 63 tys. par małżeńskich - to prawie 4 tys. mniej niż rok wcześniej.

 • Bytom: Wybuch gazu. Ewakuacja mieszkańców bloku

  ...wybuch uszkodził jedno z mieszkań, konstrukcja budynku nie wygląda na naruszoną. Oceni to jednak inspektor nadzoru budowlanego. Razem z gazownikami zdecyduje, kiedy mieszkańcy będą mogli wrócić do...

 • ​Mieszkańcy Olecka wybierają burmistrza

  W Olecku na Mazurach rozpoczęła się w niedzielę II tura przedterminowych wyborów burmistrza. O urząd walczy dwóch kandydatów - Marcin Czekay i Wacław Olszewski, którzy dwa tygodnie temu w pierwszej turze uzyskali największą liczbę głosów spośród czterech startujących.

Zdjęcia na temat: mieszkańcy
 • Mali mieszkańcy niemieckiego zoo
 • Mali mieszkańcy niemieckiego zoo
 • Mali mieszkańcy niemieckiego zoo
Wideo na temat: mieszkańcy
Dyskusje na temat: mieszkańcy