• Informacje na temat:

  mihajlović

Artykuły na temat: mihajlović
 • Mihajlovic zawieszony na jeden mecz

  Piłkarz Jugosławii, Sinisa Mihajlovic został ukarany zakazem gry w jednym meczu Euro 2000, po tym jak we wczorajszym meczu przeciwko Słowenii (3:3) został wyrzucony z boiska za drugą żółtą kartkę.

 • Serbia też wstrzymuje budowę gazociągu South Stream

  Do czasu zakończenia rozmów Bułgarii i Komisji Europejskiej Serbia również będzie zmuszona odłożyć rozpoczęcie budowy gazociągu South Stream - oświadczyła serbska wicepremier i minister budownictwa, transportu i infrastruktury Zorana Mihajlović.

 • Od dwóch do trzech miesięcy ma zająć zakończenie wszystkich śledztw w sprawach morderstw o podłożu politycznym. Taką obietnicę złożył minister spraw zagranicznych Jugosławii - Duszan Mihajlović.

 • Szwedzka prokuratura oficjalnie oskarżyła Mihajlo Mihajlovicia o zabójstwo szefowej dyplomacji Anny Lindh. Proces rozpocznie się w środę. Jeśli Mihajlović zostanie uznany za winnego, może mu grozić nawet dożywocie.

 • Od dwóch do trzech miesięcy – tyle czasu ma zająć zakończenie wszystkich śledztw w sprawach morderstw o podłożu politycznym. Taką obietnicę złożył minister spraw zagranicznych Jugosławii - Duszan Mihajlović.

 • Beckham najlepszym wykonawcą rzutów wolnych

  Angielski dziennik "The Sun" zamieścił na swoich łamach ranking piłkarzy, którzy najlepiej wykonywali rzuty wolne. Pierwsze miejsce przypadło pomocnikowi LA Galaxy i reprezentacji Anglii - Davidowi Beckhamowi. Tuż za nim uplasowali się Juninho Pernambucano i Sinisa Mihajlovic.

 • Mężczyzna podejrzany o zabójstwo Anny Lindh, b. szwedzkiej minister spraw zagranicznych, przyznał się do zbrodni. Podczas kolejnego przesłuchania 25-letni Mihajlo Mihajlović przyznał, że to on ugodził nożem panią minister.

 • Powódź na Bałkanach: Miliardowe straty, woda wypłukuje miny

  Serbii Sinisza Mali. Minister infrastruktury Serbii Zoran Mihajlović podał, że zniszczonych bądź uszkodzonych jest 3,5 tysiąca km dróg, a około 30 procent torów kolejowych w tym kraju nie nadaje...

 • El. MŚ siatkarek: Polki nie dały rady Serbkom

  ​Polskie siatkarki przegrały w Warszawie z Serbią 0:3 (15:25, 16:25, 15:25) i nie zagrają w przyszłorocznych mistrzostwach świata. W pozostałych meczach ostatniego dnia turnieju kwalifikacyjnego Czechy pokonały Cypr, a Słowacja Islandię po 3:0.

 • Zawodnicy i trener kadry Sinisa Mihajlović złożyli do federacji oficjalną prośbę o zmianę miejsca rozgrywania meczów eliminacyjnych do Mundialu 2014. Piłkarze nie chcą już grać na belgradzkim stadionie, bo kibice ze stolicy notorycznie ich obrażają i wygwizdują. To wstyd, że w stolicy naszego państwa, drużyny przyjezdne czują się bardziej komfortowo od nas - mówi Mihajlović. Zmiana otoczenia...

Zdjęcia na temat: mihajlović