• Informacje na temat:

  millennium

Artykuły na temat: millennium
 • Trwają zdjęcia do kontynuacji "Millennium"

  ...​W Sztokholmie trwają zdjęcia do filmu "The Girl in the Spider's Web". To ekranizacja książki "Co nas nie zabije". Autorem kontynuacji książkowej trylogii "Millennium" Stiega Larssona jest szwedzki dziennikarz David Lagercrantz.

 • Millennium zza grobu....

  Zapowiadana na 27 sierpnia kolejna część serii Millennium jeszcze nie pojawiła się w księgarniach, a już budzi wiele kontrowersji nie tylko w Szwecji. Chodzi o to, że nie ma w niej ani jednego słowa z rękopisu czwartej części, jaki zostawił po sobie zmarły nagle na zawał serca w 2004 roku Stieg Larsson. Książkę „Det som inte dödar oss!” napisał od A do Z ktoś inny, na zlecenie wydawnictwa...

 • Będą kolejne książki z cyklu "Millennium"

  Sztokholmskie wydawnictwo Norstedts poinformowało, że powstanie piąta i szósta część bestsellerowej powieści kryminalnej "Millennium". Ich autorem będzie szwedzki pisarz David Lagercrantz.

 • Prezes Millennium Travel: Staraliśmy się dotrwać do końca. Nie udało się

  Oświadczenie o niewypłacalności złożyło w dolnośląskim urzędzie marszałkowskim biuro podróży Millennium Travel International Sp. z o.o. z Legnicy na Dolnym Śląsku. Biuro nie jest w stanie ściągnąć do kraju 300 turystów odpoczywających w Grecji, Bułgarii i Albanii. "Ten sezon był najgorszy w historii" - mówi RMF FM prezes zarządu Millenium Travel Arkadiusz Kurowski.

 • Awaria w oddziałach Banku Millennium. W blisko 200 placówkach tego banku nie można dokonywać przelewów, wpłacać, ani wypłacać pieniędzy. Sygnał o problemach dostaliśmy od Was na Gorącą Linię RMF FM.

 • „Millennium” – będzie czwarta część kryminalnej serii

  Szwedzki pisarz David Lagercrantz będzie autorem czwartej części "Millennium", słynnej trylogii kryminalnej Stiega Larssona - poinformowało wydawnictwo Norstedts, z którym związany był zmarły w 2004 roku twórca bestselleru. Powieść ma zostać wydana w sierpniu 2015 roku, w 10. rocznicę ukazania się pierwszej książki z serii "Millennium".

 • ...30-sekundowy film Michała Wilczka, opowiadający o warunkach pracy i różnicach w wynagrodzeniu robotników w Europie i Indiach, wygrał konkurs "Sukuma Millennium Award". Nagrodę laureatowi 3 lutego w Berlinie wręczy Moby, który napisał muzykę do filmu.

 • ..."Trzy chińskie banki są zainteresowane nabyciem udziałów w firmie Banco Comercial Portugues, która jest właścicielem Banku Millennium", ujawnił portugalski tygodnik "Expresso".

 • Banco Comercial Portugues, właściciel polskiego Banku Millennium, przegrał sprawę przed sądem w Lizbonie. Ma zwrócić pieniądze klientom, którym nielegalnie zaokrąglał z nadwyżką odsetki za kredyty mieszkaniowe.

 • Banco Comercial Portugues, właściciel polskiego Banku Millennium, potrzebuje co najmniej 1,75 mld euro. Pieniądze potrzebne są, aby spełnić wymagania narzucone Portugalii przez Unię Europejską i Międzynarodowy Fundusz Walutowy - twierdzą eksperci.

Dyskusje na temat: millennium