• Informacje na temat:

  milton

Artykuły na temat: milton
 • Balcerowicz laureatem nagrody Miltona Friedmana

  Przewodniczący Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju (FOR) prof. Leszek Balcerowicz został laureatem nagrody Miltona Friedmana za Promowanie Wolności (2014 Milton Friedman Prize for Advancing Liberty). Wyróżnienie przyznaje co dwa lata amerykański think tank Cato Institue.

 • Milton Friedman

  Jeden z najbardziej znanych współczesnych amerykańskich ekonomistów Milton Friedman zmarł w wieku 94 lat w San Francisco - poinformowała jego rzeczniczka.

 • W Waszyngtonie w wieku 94 lat zmarł laureat nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii – Milton Friedman. Był współtwórcą monetaryzmu, który głosi, że kluczem do wzrostu gospodarczego jest kontrola emisji pieniądza.

 • Katastrofa budowlana w Anglii. Auta runęły na zakład serwisowy

  Katastrofa budowlana w angielskim mieście Milton Keynes. 20 samochodów runęło na zakład serwisowy po zawaleniu się stropu.

 • RMF24: Katastrofa budowlana w Anglii. Auta runęły na zakład serwisowy

  Katastrofa budowlana w angielskim mieście Milton Keynes. 20 samochodów runęło na zakład serwisowy po zawaleniu się stropu.

 • Dwie divy. Dwa odmienne charaktery. Wyjątkowa galeria zdjęć Marilyn Monroe i Marleny Dietrich

  Dwie divy. Dwa odmienne charaktery. Od dziś w Hali Stulecia we Wrocławiu można oglądać unikatowe zdjęcia Marilyn Monroe i Marleny Dietrich autorstwa amerykańskiego fotografa gwiazd Hollywood Miltona Greene’a. Zdjęcia prezentowane będą do 10 sierpnia.

 • Michał Żyro poważnie kontuzjowany. Może pauzować nawet przez rok

  Reprezentant Polski Michał Żyro będzie pauzował przez 10-12 miesięcy. Były piłkarz Legii Warszawa, obecnie występujący w angielskim Wolverhampton Wanderers, doznał bardzo poważnej kontuzji kolana w ligowym meczu z Milton Keynes Dons (2:1).

 • Benzyna za połowę ceny w brytyjskim Milton

  Niecodzienna promocja dla zmotoryzowanych w miasteczku Milton w środkowej Anglii. Awaria dystrybutora na jednej z miejscowych stacji benzynowych sprawiła, że benzynę zaczęto sprzedawać tam za... połowę ceny.

 • Team Red Bull-Renault okradziony. „Jesteśmy załamani”

  Z siedziby teamu Formuły 1 Red Bull-Renault zniknęło ponad 60 trofeów. W nocy z piątku na sobotę złodzieje włamali się do budynku w angielskim Milton Keynes, taranując samochodem drzwi frontowe.

 • Zobacz Marilyn Monroe jako pierwszy!

  Zapraszamy Was do Wrocławia na specjalny zamknięty pokaz wybranych zdjęć z kolekcji fotografii Miltona H. Greene'a. 15 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia będzie można przedpremierowo zobaczyć fotografie Marilyn Monroe. Otwarcie wystawy dopiero w lipcu, ale słuchacze RMF FM mogą ją zobaczyć już w najbliższą środę.

Zdjęcia na temat: milton
Wideo na temat: milton
 • Kolekcja zdjęć Marilyn Monroe poszła pod młotek

  Na warszawską aukcję trafiły fotografie m.in. takich gwiazd jak Frank Sinatra, Elizabeth Taylor, czy Marylin Monroe. Ich autorem jest Milton Green. Zdjęcia na aukcję przeznaczył likwidator ich dotychczasowego właściciela - Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego.

Dyskusje na temat: milton