• Informacje na temat:

  ministerstwo finansów

Artykuły na temat: ministerstwo finansów
 • Sankcje USA pokrzyżowały plany rosyjskiego ministerstwa finansów

  ...​Ministerstwo finansów Rosji odwołało, po raz pierwszy od 2,5 roku, przeprowadzenie emisji obligacji rządowych, powołując się na niesprzyjające warunki rynkowe. Cotygodniowa emisja miała być przeprowadzona 11 kwietnia.

 • Jak rozliczyć kryptowaluty? Ministerstwo Finansów zmienia stanowisko

  ...gigantyczne podatki - większe niż to, co zainwestowali. W związku z tym teraz Ministerstwo Finansów zmienia zdanie. Uznaje, że ten drugi podatek - od czynności cywilnoprawnych - łamie tak zwaną zasadę(...)Kryptowaluty stały się w tym roku bardzo popularne w Polsce. Nie wiadomo tylko było, jak rozliczyć z nich podatek. Pytany o to resort finansów początkowo zapowiedział, że od zysku z kryptowalut...

 • Ministerstwo Finansów kończy prace nad projektem ws. darowizn po nawałnicach

  Paweł Jurek z biura prasowego Ministerstwa Finansów poinformował, że resort finansów kończy prace nad rozporządzeniem o zaniechaniu poboru podatku od darowizn dla poszkodowanych w nawałnicach. W poniedziałek projekt powinien zostać przekazany do uzgodnień międzyresortowych.

 • Nowi legalni bukmacherzy w Polsce – Ministerstwo Finansów wydaje kolejne zezwolenia

  Kolejni legalni bukmacherzy zaczynają obsługiwać polskich graczy. Ilość wydawanych przez Ministerstwo Finansów zezwoleń szybko rośnie, a tym samym zwiększa się konkurencja na legalnym rynku bukmacherskim.

 • Odpowiedź Ministerstwa Finansów na zarzuty prezydent Warszawy

  ..."Nie stwierdzono nieprawidłowości w postępowaniu urzędników resortu finansów zajmujących się sprawą nieruchomości położonej w Warszawie przy Pl. Defilad (dawna ul. Chmielna 70)" - poinformowało Ministerstwo Finansów w odpowiedzi na postulat prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

 • Ministerstwo Finansów: Nie mamy informacji ws. decyzji o ratingu Polski

  Ministerstwo Finansów nie ma informacji, czy agencja Moody’s podjęła już decyzję w sprawie oceny ratingowej Polski - podał resort. Politycy PO pytali, kiedy minister finansów Paweł Szałamacha otrzymał od agencji założenia do raportu ws. ratingu Polski.

 • Uwaga na fałszywe maile! Nadawca podpisuje się jako Ministerstwo Finansów

  Ministerstwo Finansów ostrzega przed fałszywymi e-maili. Nadawca podszywa się pod resort, zapowiada kontrolę podatkową i prosi o stawienie się z danymi. Ministerstwo prosi, by zwrócić uwagę na adres nadawcy wiadomości i by nie otwierać załączników.

 • Ministerstwo Finansów: Karuzela podatkowa z udziałem co najmniej 30 firm

  Co najmniej 30 podmiotów polskich i zagranicznych uczestniczyło w karuzeli podatkowej, którą wykrył Mazowiecki Urząd Celno-Skarbowy - poinformowało w środę w komunikacie Ministerstwo Finansów. Chodzi o obrót samochodami sprowadzanymi z zagranicy.

 • Ministerstwo finansów ostrzega przed fałszywymi e-mailami

  Ministerstwo Finansów ostrzega przed fałszywymi e-mailami, w których nadawca podszywa się pod resort, zapowiada kontrolę podatkową i prosi o stawienie się z danymi. Należy zwrócić uwagę na adres nadawcy wiadomości i nie otwierać załączników - przestrzega MF.

 • Afera "Panama Papers". Jest "postępowanie analityczne" Ministerstwa Finansów

  Ministerstwo Finansów wszczęło "postępowanie analityczne" w sprawie afery "Panama Papers", czyli ujawnionych przez dziennikarzy dokumentów dotyczących tego, kto zakłada firmy w rajach podatkowych. Uruchomienie postępowania pozwala Ministerstwu Finansów na zebranie wszystkich dokumentów w tej sprawie. Premier Beata Szydło wskazała, że resort w najbliższych godzinach przedstawi informacje w związku...

Zdjęcia na temat: ministerstwo finansów
Wideo na temat: ministerstwo finansów
 • Weź paragon i wygraj samochód

  Od października rusza pierwsza Narodowa Loteria Paragonowa. Inicjatorem jest Ministerstwo Finansów, które chce namówić obywateli do walki z szarą strefą. W ciągu miesiąca będzie można wygrać nagrody o łącznej wartości ok. 100 tys. złotych. Na szczęśliwców czekają laptopy, samochody i tablety. W losowaniu może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która na stronie loterii zarejestruje swój

 • Rostowski: Organizacja igrzysk zimowych byłaby tańsza niż propozycje PiS

  „Polska mogłaby zorganizować zimowe igrzyska olimpijskie. Obliczę koszty organizacji takiej imprezy” – zapowiada minister finansów Jacek Rostowski w Kontrwywiadzie RMF FM. „Ministerstwo finansów obliczyło koszty propozycji z programu gospodarczego PiS, obliczy też koszty olimpiady. Dzięki Bogu, skutki finansowe igrzysk zimowych nie będą dla Polski tak katastrofalne, jak propozycje gospodarcze PiS

 • Piechociński: Złożyłem wniosek o odwołanie minister Kierzkowskiej z Kancelarii Premiera

  "Nie zostałem uprzedzony o akcji CBŚ w ministerstwie finansów" - mówi wicepremier Janusz Piechociński w Kontrwywiadzie RMF FM. Gość Konrada Piaseckiego nie chce komentować doniesień o możliwości postawienia zarzutów wiceministrowi finansów.

Dyskusje na temat: ministerstwo finansów