• Informacje na temat:

  ministerstwo informacji i propagandy

Artykuły na temat: ministerstwo informacji i propagandy
Dyskusje na temat: ministerstwo informacji i propagandy
 • Re: ​Kuczyński: Świat wie niewiele o tym, co się dzieje w rosyjskich laboratoriach

  Ukraina w celu tworzenia wiadomości powołała Ministerstwo Informacji, w którym zatrudnieni są specjaliści od propagandy z różnych państw NATO.

 • Re: Prof. Zybertowicz: Bez tego dobra zmiana może się wykoleić

  MeBeNa ? To znaczy, że trzeba zbudować solidny aparat propagandy. Najlepiej powołać Ministerstwo Informacji i Ministerstwo Prawdy. A kto nie uwierzy - natychmiast ewaporować. To zapewni władzy nieskończoność przetrwania.

 • Re: Wybory samorządowe 2018. Na żywo

  Z najnowszych informacji" obóz dojnej zmiany powołuje nowe ministerstwo propagandy nie wiadomo czy J Kursskii obejmie to stanowisko , z nieoficjalnych żródeł dowiedzieliśmy się że było w TVPPIS za mało propagandy dlatego bylejaki przegrał wybory

 • Re: Sprawa Andruszkiewicza. Prokuratura Krajowa: Śledztwo było nieudolne i opieszałe

  TvPiS kojarzy mi się z czarną komuną z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Kłamstwo podawane przez ministerstwo propagandy ma być prawdą. Na szczęście mamy TVN i POLSAT oraz inne źródła informacji. ten komunistyczny rząd tego nie stłamsi!

 • Re: Witold Waszczykowski: Plotki o mojej dymisji są przedwczesne

  Gdy by w Polsce istnialo ministerstwo propagandy to nasza opozycja i niektore media moglyby obstawic wszystkie stolki,destabilizacja panstwa murowana a stek wymyslonych informacji i totalnych bzdur zalal by nasz kraj,Gebels przy nich to jest cienias

 • Re: Lasy Państwowe odpowiadają na alarm ekologów

  Czas w końcu zacząć wyciągać odpowiedzialność prawną i finansowa za rozpowszechnianie kłamliwych informacji. Obojętne kto kłamie: ministerstwo,czy ekolodzy. Nie może być tak,że każdy ,każdego bezkarnie oczernia,obmawia,zarzuca fakty,których nie było itd etc. Gdy wreszcie ktoś pójdzie siedzieć i zapłaci horrendalne odszkodowanie skonczy się epatowanie kłamstwem na potrzeby propagandy,lub biznesu.

 • Re: Jean-Claude Juncker: Nie pozwolimy się szantażować Turcji

  Chi, chi, chi czyli TAK DLA INFORMACJI. Dla niezorientowanych. Deutsche Welle, założone w 1953 roku przez niemiecki rząd, jest "organem propagandy Niemieckiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych". Które to niemieckie ministerstwo, dzięki działaniom PeŁo&Nowoczesna spółka bez żadnej odpowiedzialności, OTWARCIE próbuje wpływać na to co w POLSCE SIĘ DZIEJE !!!

 • Re: Mocne oskarżenia ​Izraela wobec Unii Europejskiej

  Hmm... "izraelskie ministerstwo spraw strategicznych i informacji" ?! Z czymś mi się to kojarzy... z Ministerstwem Propagandy i Oświecenia Publicznego - utworzonym w III Rzeszy, w roku 1933. Poklikajcie sobie kto był jego szefem - podpowiem, że miał najprawdziwszy tytuł doktora i lubił gdy tak się do niego zwracano. Niedaleko pada jabłko od jabłoni... i takie cuda płyną z kraju wielkości

 • Re: Debata o debacie, czyli nasza świecka tradycja

  CBOS to wyjątkowo wiarygodna instytucja, prawie tak samo jak ministerstwo propagandy, oświecenia publicznego i informacji dr Goebbelsa. Ciekawe czy skończą jak patron ?

 • Re: Decyzja rosyjskiego sądu w sprawie Nadii Sawczenko

  Kijowskie ministerstwo polityki informacyjnej werbuje troli, którym będzie dawać zadania. Czy odnajdziemy się w zalewie tych fałszywych informacji i opinii. Jak przyjdzie nam odróżnić, czy rozmawiamy z autentycznym cywilem, czy pracownikiem ministerstwa propagandy ?