• Informacje na temat:

  mir

Artykuły na temat: mir
 • Po zalaniu kopalni "Mir" rosyjskie służby ratunkowe szukają 9 górników

  ..."Akcja ratownicza w kopalni diamentów "Mir" (Pokój) w Jakucji trwa nieprzerwanie od piątku i będzie kontynuowana" - zapewnia szef koncernu "Ałrosa" Siergiej Iwanow. Wciąż nie udało się zlokalizować 9 górników, którzy byli na dole. Wczoraj o 16:30 czasu lokalnego (godz. 9:30 w Polsce) doszło do zalania kopalni. Łącznie do wyrobiska przedostało się 250 tys. metrów sześciennych wody, która zatopiła...

 • Szefowa MiR Maria Wasiak uczestniczy w rozmowach z przedstawicielami strony społecznej, w tym związków zawodowych. W ostatnim kwartale takich spotkań odbyło się kilkadziesiąt - tak MiR odpowiada na zarzuty kolejarzy, że rząd nie prowadzi z nimi rozmów ws. problemów polskich kolei.

 • Piechociński: Kopacz kandydatem koalicji, nie będzie podziału MIR

  Do końca obecnej kadencji nie będzie podziału Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju (MIR) na resort infrastruktury oraz resort rozwoju regionalnego - powiedział prezes PSL Janusz Piechociński po zakończeniu poniedziałkowego spotkania koalicyjnego.

 • Rosyjska stacja orbitalna Mir jest coraz bliżej Ziemi. Zeszła już poniżej krytycznej wysokości dwustu pięćdziesięciu kilometrów nad powierzchnią naszej planety. Data zatopienia Mira została wyznaczona na 20 marca 2001 roku.

 • Kopacz ma już kandydatów na nowych wiceministrów MIR

  ...dymisji, odpowiedziała: "A będą". Z kierownictwem MIR Kopacz spotkała się 11 grudnia. CIR informował wówczas, że w trakcie spotkania omówiono m.in. bieżącą pracę resortu, plany ministerstwa na 2015

 • Piechociński: Kopacz kandydatem koalicji, nie będzie podziału MIR

  Uznaliśmy w sprawie podziału MiR-u, że optymalnym jest, aby w obecnym kształcie domykać starą i uruchamiać nową perspektywę unijną. Stąd zostawiamy to na rozwiązanie dla nowego rządu po roku 2015 roku - tłumaczył Piechociński. Konsekwentnie odmawiał odpowiedzi na pytania dotyczące ewentualnej wymiany szefów konkretnych resortów. O personaliach nie mówiliśmy. W pierwszej kolejności to jest...

 • Mów do mnie - Sprich mit mir

  Grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 15 w Zielonej Górze przebywała wraz ze swoimi rówieśnikami z 21. Grundschule z Cottbus na obozie językowo-jeździeckim w Przylepie.

 • Rosyjska telewizja NTV-Mir na trzy miesiące zniknie z litewskich kablówek - postanowił dziś sąd w Wilnie. Decyzję spowodowało nadanie przez NTV-Mir filmu wypaczającego ocenę wydarzeń rozstrzygających dla odzyskania przez Litwę niepodległości w 1991 r.

 • Losy rosyjskiej stacji orbitalnej MIR zmieniają się z tygodnia na tydzień. Jeszcze niedawno Moskwa mówiła, że nie ma pieniędzy na jej dalsze utrzymywanie. Tymczasem już za kilkanaście dni na MIR wysłana zostanie nowa załoga.

 • Kontakt ze stacją orbitalną "Mir" ponownie może zostać zerwany. - Może do tego dojść praktycznie w każdej chwili - przyznał szef rosyjskiej agencji kosmicznej Jurij Koptiew.

Zdjęcia na temat: mir