• Informacje na temat:

  mirza

Artykuły na temat: mirza
 • Już za kilkanaście dni rosyjska stacja orbitalna Mir będzie należeć do przeszłości. 19 marca chluba radzieckiej techniki zostanie skierowana w stronę Ziemi i wkrótce potem 140-tonowa konstrukcja w większości spłonie w atmosferze.

 • Roland Garros: Alicja Rosolska odpadła w drugiej rundzie debla

  ...6:7 (2-7), 4:6. Wynik meczu 2. rundy gry podwójnej kobiet: Sania Mirza, Cara Black (Indie, Zimbabwe, 5) - Alicja Rosolska, Gabriela Dabrowski (Polska, Kanada) 6:1, 6:2.

 • Australian Open: Rosolska i Jans-Ignacik w 1/8 finału debla!

  ...0:3. Rozstrzygnęły pojedynek z wyżej notowanymi rywalkami w dwóch partiach po wykorzystaniu czwartej piłki meczowej. Hsieh i Mirza to nowy duet. Pierwsza z nich z Chinką Shuai Peng przez dwa ostatnie lata tworzyła jeden z czołowych debli świata. Dwa lata temu triumfowały w Wimbledonie, a sezon później we French Open. Mirza z kolei w poprzednim roku występowała z Carą Black z Zimbabwe. Zwyciężyły...

 • Na karę śmierci za "współpracę z wrogim krajem oraz szpiegostwo" został skazany przez sąd w Teheranie Amerykanin irańskiego pochodzenia, Amir Mirza Hekmati - poinformowała w poniedziałek półoficjalna irańska agencja Fars.

 • Marcin Matkowski i Czeszka Kveta Peschke przegrali z Sanią Mirzą z Indii i Rumunem Horią Tecau 6:4, 3:6, 7-10 w pierwszej rundzie gry mieszanej w wielkoszlemowym turnieju tenisowym na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa w Paryżu.

 • Klaudia Jans-Ignacik i niemiecka tenisistka Julia Goerges przegrały z najwyżej rozstawionymi Szwajcarką Martiną Hingis i Sanią Mirzą z Indii 3:6, 2:6 w 1/8 finału debla turnieju WTA Premier na kortach twardych w Toronto (pula nagród 2,513 mln USD). Na otwarcie polsko-niemiecki duet pokonał Ukrainki Nadię Kiczenok i Olgę Sawczuk 7:5, 6:3.

 • Muzeum Mazowieckie w Płocku na jubileusz 190 lat istnienia przygotowało wystawy poświęcone wybitnym artystom, pochodzącym z tego miasta: aktorce, dyrektorce zespołu pieśni i tańca "Mazowsze" Mirze Zimińskiej-Sygietyńskiej i malarzowi Feliksowi Tuszyńskiemu.

 • Przybędzie tabliczek w Alei Bluesa

  Tabliczki dedykowane Mirze Kubasińskiej, Jerzemu "Kawie" Kawalcowi oraz Ireneuszowi Dudkowi i Józefowi Skrzekowi zostaną odsłonięte w białostockiej Alei Bluesa w ramach 25. festiwalu "Jesień z Bluesem", który odbędzie się w dniach 26-28 listopada - poinformowano na konferencji prasowej w Białostockim Ośrodku Kultury.

 • Na karę śmierci za "współpracę z wrogim krajem oraz szpiegostwo na rzecz CIA " został skazany przez sąd w Teheranie Amerykanin irańskiego pochodzenia, Amir Mirza Hekmati. Jak podkreślono, sąd uznał go m.in. za "wroga Boga" (mohareb).

 • Sania Mirza Jelena Wiesnina rozstawione były z czwórką, a Radwańska i Hantuchova z numerem 13.

Zdjęcia na temat: mirza
Dyskusje na temat: mirza