• Informacje na temat:

  misja

Artykuły na temat: misja
 • Podczas misji NATO zginął żołnierz USA

  Amerykański żołnierz zginął w sobotę w Afganistanie - poinformowała w komunikacie dowodzona przez NATO misja Resolute Suport. Tym samym od początku roku w Afganistanie śmierć poniosło co najmniej siedmiu amerykańskich żołnierzy.

 • Nieudana misja izraelskiego statku kosmicznego

  Izraelski statek kosmiczny Beresheet dotarł na Księżyc, ale zaplanowane "miękkie" lądowanie nie było pomyślne - informują w czwartek organizatorzy misji. W ostatniej fazie lotu na powierzchnię Księżyca pojawiły się problemy techniczne.

 • Wolontariusze z Misją

  Misja Medyczna zapraszają na Koncert Charytatywny dla Nury Nataah z Aleppo. Koncert odbędzie się 18 kwietnia o godz. 19 w klubie Zet Pe Te przy ul. Dolnych Młynów 10. Kim jest Nura? Ma 29 lat(...) Mansoura Alaytrasha z syryjskiej organizacji Balsam Medical, z którą współpracuje Polska Misja Medyczna. Pilnie potrzebuje pomocy.

 • ​"Misja sexy" Jacka Kurskiego

  Wyniki TVP są "olśniewające", disco polo "zgrabne muzycznie", a "Korona Królów" to "fantastyczne osiągnięcie" - przekonuje prezes TVP Jacek Kurski w tygodniku "Sieci".

 • Republika Środkowoafrykańska: Zastrzelono pracowników misji humanitarnej

  Podczas niedzielnego ataku zastrzelono sześciu pracowników misji humanitarnej w Republice Środkowoafrykańskiej - podała w środę misja ONZ Minusca w tym kraju. Jednym z zabitych jest przedstawiciel UNICEF w RŚA, piątka pozostałych to wolontariusze nauczyciele.

 • RŚA: 6 pracowników misji humanitarnej zastrzelonych

  W ataku, do jakiego doszło w niedzielę, zostało zastrzelonych 6 pracowników misji humanitarnej w Republice Środkowoafrykańskiej, w tym przedstawiciel UNICEF w RŚA - podała misja ONZ Minusca w tym kraju. Piątka pozostałych ofiar to wolontariusze nauczyciele.

 • Kanada przedłuża misję wojskową na Ukrainie

  Kanadyjscy ministrowie obrony i spraw zagranicznych - Harjit Sajjan i Chrystia Freeland - poinformowali w poniedziałek, że misja szkoleniowa około 200 kanadyjskich żołnierzy na Ukrainie zostanie przedłużona do marca 2022 roku.

 • "Sytuacja jest coraz gorsza". Ewakuacja misji UE

  ...się tam jedynie mała grupa pracowników tamtejszej misji ONZ i szczątkowy personel kilku ambasad" - dodał. Walka z przemytnikami ludzi Misja EUBAM Libya została utworzona w 2013 roku. W grudniu 2018 roku jej mandat przedłużono o kolejne półtora roku i rozszerzono o czynne wspieranie władz libijskich w walce z gangami zajmującymi się przemytem i handlem ludźmi oraz terroryzmem. Misja ta m.in...

 • Prezydent przedłużył do końca roku polskie misje wojskowe

  Afganistan RSM działa w misji RESOLUTE SUPPORT Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w Islamskiej Republice Afganistanu. Misja ta ma charakter doradczo-szkoleniowy, a jej głównym celem jest...

 • Polacy przeprowadzą analogową misję marsjańską

  ...​Polscy naukowcy przeprowadzą dwutygodniową, analogową misję marsjańską EXO.17. Powierzchnię Marsa będzie imitował ośrodek Mars Desert Research Station w amerykańskim Utah. Misja rozpocznie się w sobotę 11 marca, a jej elementem będą testy systemu filtrowania powietrza czy sposobów radzenia sobie ze stresem.

Zdjęcia na temat: misja
Wideo na temat: misja
 • Dragon odleciał w kierunku ISS. To pierwsza taka misja

  W kierunku Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) odleciał bezzałogowy statek towarowy Dragon, który wiezie za orbitę niezbędne wyposażenie. Rakieta nośna Falcon 9 wyniosła go zgodnie z planem z amerykańskiej bazy kosmicznej na Przylądku Canaveral. ​W lukach kapsuły Dragon znalazło się blisko pół tony ładunku, m.in. lody waniliowe dla trzech astronautów przebywających obecnie na ISS.

 • Dutkiewicz: Moja wrocławska misja zakończy się w listopadzie 2018 roku

  Dutkiewicz: Moja wrocławska misja zakończy się w listopadzie 2018 roku

 • Misja szefa Pentagonu w Izraelu ws. Iranu

  Ashton Carter, szef Pentagonu pojedzie w przyszłym tygodniu ze specjalną misją do Izraela. Ma przekonać Bejnamina Netanjahu, że podpisanie porozumienia z Iranem to dobry krok dla społeczności międzynarodowej - także dla jego kraju. (wideo RMF FM/CNN/x-news)

Dyskusje na temat: misja