• Informacje na temat:

  misja

Artykuły na temat: misja
 • Wolontariusze z Misją

  Misja Medyczna zapraszają na Koncert Charytatywny dla Nury Nataah z Aleppo. Koncert odbędzie się 18 kwietnia o godz. 19 w klubie Zet Pe Te przy ul. Dolnych Młynów 10. Kim jest Nura? Ma 29 lat(...) Mansoura Alaytrasha z syryjskiej organizacji Balsam Medical, z którą współpracuje Polska Misja Medyczna. Pilnie potrzebuje pomocy.

 • ​"Misja sexy" Jacka Kurskiego

  Wyniki TVP są "olśniewające", disco polo "zgrabne muzycznie", a "Korona Królów" to "fantastyczne osiągnięcie" - przekonuje prezes TVP Jacek Kurski w tygodniku "Sieci".

 • Republika Środkowoafrykańska: Zastrzelono pracowników misji humanitarnej

  Podczas niedzielnego ataku zastrzelono sześciu pracowników misji humanitarnej w Republice Środkowoafrykańskiej - podała w środę misja ONZ Minusca w tym kraju. Jednym z zabitych jest przedstawiciel UNICEF w RŚA, piątka pozostałych to wolontariusze nauczyciele.

 • RŚA: 6 pracowników misji humanitarnej zastrzelonych

  W ataku, do jakiego doszło w niedzielę, zostało zastrzelonych 6 pracowników misji humanitarnej w Republice Środkowoafrykańskiej, w tym przedstawiciel UNICEF w RŚA - podała misja ONZ Minusca w tym kraju. Piątka pozostałych ofiar to wolontariusze nauczyciele.

 • Polacy przeprowadzą analogową misję marsjańską

  ...​Polscy naukowcy przeprowadzą dwutygodniową, analogową misję marsjańską EXO.17. Powierzchnię Marsa będzie imitował ośrodek Mars Desert Research Station w amerykańskim Utah. Misja rozpocznie się w sobotę 11 marca, a jej elementem będą testy systemu filtrowania powietrza czy sposobów radzenia sobie ze stresem.

 • USA: Wystartowała misja NASA InSight

  W sobotę tuż po godz. 13 czasu polskiego z Zachodniego Wybrzeża USA na Marsa wystartowała misja NASA InSight, poświęcona badaniom głębokiego wnętrza Czerwonej Planety. Trafi tam m.in. instrument Kret HP3, którego najważniejsze elementy wykonali Polacy.

 • Misja NASA z udziałem Polaków

  Lądowanie InSight na Marsie zaplanowane jest na 26 listopada 2018 roku, zaś cała misja ma trwać dwa lata ziemskie. Głównym celem misji jest zdobycie informacji o budowie wewnętrznej Czerwonej(...) głównych instrumentów, które zabierze ze sobą misja InSight, będzie tzw. Kret HP3 (Heat Flow and Physical Properties Package) - czyli próbnik służący do pomiaru strumienia ciepła z wnętrza planety. Ma on...

 • Misja OBWE ostrzelana na Ukrainie

  Prorosyjscy separatyści na wschodzie Ukrainy ostrzelali samochody Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, po czym – jak poinformowała OBWE - „w brutalny sposób” zaatakowali pojazd, w którym znajdowali się nieuzbrojeni obserwatorzy misji.

 • Mariusz Czerkawski: Vegas? Misja niemożliwa. Ale…

  ..."Przed hokeistami Vegas Golden Knights jest tak naprawdę misja niemożliwa - ale szansa jest zawsze (…). To mógłby być cud w Las Vegas" - tak Mariusz Czerkawski, były znakomity zawodnik grający przez wiele lat w lidze NHL, komentuje tegoroczną finałową rywalizację o Puchar Stanleya. W tej chwili debiutujący w najlepszej lidze świata Golden Knights przegrywają w serii z Washington Capitals...

 • Misja Recepa Tayyipa Erdoğana

  ​"Największym wygranym puczu w Turcji jest jej prezydent". "To Erdoğan zainspirował pucz". "Pucz jest jak pożar Reichstagu w 1933 roku, dzięki któremu Hitler zyskał pełnię władzy" - takie zdecydowane stwierdzenia pojawiają się w mediach zaledwie kilka dni po tym, jak w Turcji doszło do próby zamachu stanu. Jaka jest prawda? Czy tak krwawe w skutkach przedsięwzięcie mogło być inspirowane przez Recepa Tayyipa Erdoğana? Kim jest Fethullah Gülen i czy faktycznie stanowi tak duże zagrożenie dla...

Zdjęcia na temat: misja
Wideo na temat: misja
Dyskusje na temat: misja