• Informacje na temat:

  modlin

Artykuły na temat: modlin
 • Ewakuacja lotniska w Modlinie

  Na lotnisku w Modlinie ewakuowano pasażerów. Powodem był bagaż pozostawiony bez opieki.

 • Okęcie i Modlin jednak nie zostaną zlikwidowane? Wild: "Modlin musi zostać". Chopin: "Rozmawiajmy"

  Mieszkańcy Warszawy i okolic najprawdopodobniej nie stracą okolicznych lotnisk. Chodzi o porty Okęcie i Modlin. "Modlin musi zostać, ponieważ jego likwidacja nie jest absolutnie w interesie jego mieszkańców" - mówi zdecydowanie Mikołaj Wild, pełnomocnik rządu do spraw budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego.

 • Modlin: Samolot zahaczył ogonem o pas startowy

  Samolot linii Ryanair lecący z Modlina do Malagi musiał lądować po starcie. Rzeczniczka podwarszawskiego portu lotniczego potwierdziła nam informację, którą otrzymaliśmy z Gorącą Linię RMF FM.

 • Modlin: Awaryjne lądowanie samolotu

  Awaryjne lądowanie samolotu w podwarszawskim Modlinie. Maszyna leciała z Oslo. Kapitan zgłosił konieczność lądowania, bo - jak się nieoficjalnie dowiedziało RDC - dostał zgłoszenie, że na pokładzie jest podejrzany pakunek.

 • Ujawniamy kulisy rozgrywki o pieniądze dla lotnisk w Radomiu i Modlinie

  Lotniskowa wojna Modlina z Radomiem. Ujawniamy kulisy rozgrywki pomiędzy Państwowymi Portami Lotniczymi a pozostałymi właścicielami podwarszawskiego portu. Lotnisko w Modlinie potrzebuje około 60 milionów złotych na remont dróg kołowania i rozbudowę terminala. Potrzebny jest więc kredyt, na którego wzięcie nie chce zgodzić się właśnie PPL.

 • Konflikt PLL LOT - lotnisko w Modlinie. Chodzi o Ryanaira

  PLL LOT złożyły w czwartek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zawiadomienie dotyczące możliwego nadużycia pozycji dominującej przez Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin - dowiedziała się nieoficjalnie PAP.

 • Już 9 milionów pasażerów skorzystało z lotniska w Modlinie

  Lotnisko w Modlinie obsłużyło już dziewięć milionów pasażerów. Z roku na rok z portu tego korzysta coraz więcej podróżnych, dlatego zarząd planuje rozbudowę lotniska. Dziewięciomilionowy pasażer został odprawiony w poniedziałek.

 • Radom, a nie Modlin. To lotnisko przejmie część ruchu z Okęcia

  Radom - 100 kilometrów od Warszawy, a nie Modlin - 40 kilometrów od stolicy. To właśnie w Radomiu ma powstać drugie lotnisko, które przejmie część ruchu z warszawskiego Okęcia, a potem będzie uzupełniać Centralny Port Komunikacyjny w Stanisławowie. Tak zdecydowało Państwowe Przedsiębiorstwo Porty Lotnicze.

 • Modlin uruchomi nowe połączenia

  Irlandzki Ryanair od sezonu zimowego uruchomi z lotniska w Modlinie połączenia do portów: Fuerteventura, Gran Canaria i Teneryfa - poinformował we wtorek przewoźnik. Modlin będzie od października 2014 r. jego nową bazą.

 • Zderzenie Pendolino z autobusem dowożącym pasażerów na lotnisko w Modlinie

  Zderzenie Pendolino relacji Gdynia - Bielsko-Biała z autobusem dowożącym pasażerów na lotnisko w Modlinie. Do wypadku doszło w Nowym Dworze Mazowieckim na przejeździe kolejowym tuż przed lotniskiem. Informację o wypadku dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Zdjęcia na temat: modlin
Wideo na temat: modlin
 • Awionetka na płycie lotniska w Modlinie

  Po wylądowaniu awionetką zajęły się służby lotniskowe. Przed lądowaniem pas startowy zabezpieczały trzy zastępy strażaków.

 • Prezes lotniska: Manewr lądowania był perfekcyjny

  Prezes lotniska w Modlinie chwali pilota awionetki za perfekcyjny manewr lądowania. „Manewr lądowania był tak krótki, że ledwo zdążyliśmy go zauważyć. Lądowanie wyglądało bardzo spokojnie. Gdybym nie wiedział, że nie ma koła, to myślałbym, że to normalne lądowanie” – powiedział Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.

 • Awionetka trzy godziny krążyła nad lotniskiem

  Uszkodzona awionetka szkoleniowa przez ponad trzy godziny krążyła nad lotniskiem w Modlinie. Pilot kilkukrotnie podchodził do lądowania. W końcu udało mu się bezpiecznie posadzić maszynę na pasie startowym.

Dyskusje na temat: modlin