• Informacje na temat:

  mohammed vi

Artykuły na temat: mohammed vi
 • Mohammed najpopularniejszym imieniem na Wyspach

  Mohammed jest najpopularniejszym imieniem męskim nadawanym w Wielkiej Brytanii. Internetowy portal dla rodziców BabyCentre opublikował ranking podsumowujący rok 2014.

 • Mohammed Mursi skazany na śmierć

  Były prezydent Egiptu Mohammed Mursi został skazany na śmierć w związku ze zorganizowaniem w 2011 r. ucieczki z więzienia Waqdi al-Natrun - podała agencja AP, korygując swą wcześniejszą wiadomość, że Mursiego skazano za zdradę stanu.

 • Najpopularniejsze imię w Anglii to Mohammed

  Brytyjskie media donoszą, że w tym roku w tabeli najbardziej popularnych imion w kraju zaszła poważna zmiana. Na pierwsze miejsce wśród chłopców wysunął się... Mohammed.

 • Uciekł z Syrii i zdetonował się w Ansbach. Kim był Mohammed Daleel?

  Z ostrzeliwanego Aleppo do Europy przyjechał w lecie 2013 roku. We wniosku o azyl w Niemczech deklarował, że nie ma i nie będzie używać broni. Dwa lata później, telefonem komórkowym nagrał, jak ślubuje wierność Państwu Islamskiemu. W niedzielę w niemieckim Ansbach zdetonował bombę, którą schował w plecaku.

 • Egipt: Dożywotnie więzienie dla Mohammeda Mursiego

  Sąd w Kairze skazał w sobotę byłego prezydenta Egiptu Mohammeda Murasiego na dożywotnie więzienie za szpiegostwo na rzecz Kataru. W tym samym procesie skazano sześć osób, w tym trzech dziennikarzy, na karę śmierci.

 • Dożywotnie więzienie dla byłego prezydenta Mohammeda Mursiego

  Sąd w Kairze skazał byłego prezydenta Egiptu Mohammeda Murasiego na dożywotnie więzienie za szpiegostwo na rzecz Kataru. W tym samym procesie skazano sześć osób, w tym trzech dziennikarzy, na karę śmierci.

 • Mohammed Merah miał wspólników za granicą

  Dokumenty francuskiego kontrwywiadu świadczą o tym, że Mohammed Merah, który zastrzelił siedem osób w Tuluzie i Montauban, nie działał w pojedynkę - informuje dziennik "Le Monde". W latach 2010-2011 mężczyzna wielokrotnie dzwonił do różnych odległych krajów.

 • Egipt: Rozpoczął się proces obalonego prezydenta Mohammeda Mursiego

  W Kairze rozpoczął się w poniedziałek proces obalonego w lipcu przez armię islamistycznego prezydenta Egiptu Mohammeda Mursiego. Mursi jest oskarżony o "podżeganie do zabójstwa" uczestników opozycyjnej demonstracji w grudniu 2012 roku.

 • Maroko: Mohammed VI nie ugnie się przed "demagogią"

  Król Maroka Mohammed VI powiedział, że nie ugnie się przed "demagogią". To odpowiedź na masowe demonstracje, których uczestnicy domagają się demokratycznych reform i scedowania części władzy na nowy rząd. Monarcha przemawiał po ceremonii powołania członków długo oczekiwanej Rady Społeczno-Gospodarczej.

 • Zmarł wielki ajahollah Libanu Mohammed Hussein Fadlallah

  Wielki szyicki ajatollah Libanu Mohammed Hussein Fadlallah zmarł w szpitalu po długiej chorobie. Miał 75 lat. Był on jednym z założycieli ugrupowania irackiego premiera Nuriego al-Malikiego - partii "Zew Islamu" i do końca życia miał wpływ na jej działalność.

Zdjęcia na temat: mohammed vi
Wideo na temat: mohammed vi
 • Film z wizyty w szpitalu księcia Mohammeda bin Neyefa – udostępniony przez Jana Lisewskiego.