• Informacje na temat:

  mohammed vi

Artykuły na temat: mohammed vi
 • Były prezydent Egiptu Mohammed Mursi zmarł w sądzie

  Mohammed Mursi, prezydent Egiptu w latach 2012 -2013, zmarł w poniedziałek po zasłabnięciu w sądzie w Kairze. Ten związany z Bractwem Muzułmańskim polityk był pierwszym demokratycznie wybranym egipskim prezydentem.

 • 18-letnia Rahaf Mohammed w Kanadzie. Spór z Arabią Saudyjską

  Saudyjka przybyła do Kanady w sobotę, gdzie rząd udzielił jej azylu na prośbę Biura Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR). We wtorek Rahaf Mohammed spotkała się(...), zamierza też działać na rzecz wolności kobiet. Zrezygnowała z używania rodowe nazwiska - Alkunun. Rahaf Mohammed w rozmowie z telewizją CBC powiedziała, że od dawna próbowała przekonać rodzinę na...

 • Mohammed najpopularniejszym imieniem na Wyspach

  Mohammed jest najpopularniejszym imieniem męskim nadawanym w Wielkiej Brytanii. Internetowy portal dla rodziców BabyCentre opublikował ranking podsumowujący rok 2014.

 • Mohammed Mursi skazany na śmierć

  Były prezydent Egiptu Mohammed Mursi został skazany na śmierć w związku ze zorganizowaniem w 2011 r. ucieczki z więzienia Waqdi al-Natrun - podała agencja AP, korygując swą wcześniejszą wiadomość, że Mursiego skazano za zdradę stanu.

 • Najpopularniejsze imię w Anglii to Mohammed

  Brytyjskie media donoszą, że w tym roku w tabeli najbardziej popularnych imion w kraju zaszła poważna zmiana. Na pierwsze miejsce wśród chłopców wysunął się... Mohammed.

 • Uciekł z Syrii i zdetonował się w Ansbach. Kim był Mohammed Daleel?

  Z ostrzeliwanego Aleppo do Europy przyjechał w lecie 2013 roku. We wniosku o azyl w Niemczech deklarował, że nie ma i nie będzie używać broni. Dwa lata później, telefonem komórkowym nagrał, jak ślubuje wierność Państwu Islamskiemu. W niedzielę w niemieckim Ansbach zdetonował bombę, którą schował w plecaku.

 • Egipt: Dożywotnie więzienie dla Mohammeda Mursiego

  Sąd w Kairze skazał w sobotę byłego prezydenta Egiptu Mohammeda Murasiego na dożywotnie więzienie za szpiegostwo na rzecz Kataru. W tym samym procesie skazano sześć osób, w tym trzech dziennikarzy, na karę śmierci.

 • Dożywotnie więzienie dla byłego prezydenta Mohammeda Mursiego

  Sąd w Kairze skazał byłego prezydenta Egiptu Mohammeda Murasiego na dożywotnie więzienie za szpiegostwo na rzecz Kataru. W tym samym procesie skazano sześć osób, w tym trzech dziennikarzy, na karę śmierci.

 • Mohammed Merah miał wspólników za granicą

  Dokumenty francuskiego kontrwywiadu świadczą o tym, że Mohammed Merah, który zastrzelił siedem osób w Tuluzie i Montauban, nie działał w pojedynkę - informuje dziennik "Le Monde". W latach 2010-2011 mężczyzna wielokrotnie dzwonił do różnych odległych krajów.

 • Egipt: Rozpoczął się proces obalonego prezydenta Mohammeda Mursiego

  W Kairze rozpoczął się w poniedziałek proces obalonego w lipcu przez armię islamistycznego prezydenta Egiptu Mohammeda Mursiego. Mursi jest oskarżony o "podżeganie do zabójstwa" uczestników opozycyjnej demonstracji w grudniu 2012 roku.

Zdjęcia na temat: mohammed vi
Wideo na temat: mohammed vi
 • Film z wizyty w szpitalu księcia Mohammeda bin Neyefa – udostępniony przez Jana Lisewskiego.