• Informacje na temat:

  monachium

Artykuły na temat: monachium
 • Franck Ribery odchodzi z Bayernu Monachium

  Francuz Franck Ribery zapowiedział, że po zakończeniu obecnego sezonu odejdzie z Bayernu Monachium. Od 2007 roku 36-letni piłkarz wystąpił w ponad 400 spotkaniach i zdobył z tym klubem 21 trofeów. "Nie będzie łatwo się pożegnać" - przyznał.

 • Niemcy: Chaos na lotnisku w Monachium

  ...​Długie kolejki zamiast spokojnego wylotu na urlop. Policja na kilka godzin zablokowała terminal 2 na lotnisku w Monachium.

 • "Guardian": "Haniebne" słowa Morawieckiego w Monachium

  Brytyjski dziennik "The Guardian" określił we wtorek w komentarzu redakcyjnym jako "haniebne" słowa premiera Mateusza Morawieckiego z konferencji w Monachium.

 • Robert Lewandowski będzie kapitanem Bayernu Monachium

  Robert Lewandowski to kluczowy zawodnik dla drużyny mistrza Niemiec Bayernu Monachium. Polak dostał też nową funkcję od swojego trenera Niko Kovaca – został mianowany trzecim kapitanem drużyny.

 • Bayern Monachium wykupił Kingsleya Comana

  ...​Piłkarz reprezentacji Francji Kingsley Coman, wypożyczony dwa lata temu z Juventusu Turyn do Bayernu Monachium, podpisał w czwartek kontrakt z bawarskim klubem do 2020 roku. Według mediów 20-letni pomocnik kosztował 21 mln euro.

 • Monachium: Dramatyczne relacje Polaków

  ...18-letni napastnik z Monachium zabił dziewięć osób, a następnie popełnił samobójstwo. Niemiecka policja twierdzi, że działał w pojedynkę. Sytuacja w stolicy Bawarii powoli się normalizuje, ale(...) mieszkający w Monachium. "Był krzyk, za chwilę wybiegł mężczyzna, trzymając w dłoni pistolet i zaczął strzelać do ludzi" - dodał drugi ze świadków.

 • Monachium: Poroszenko ostro o Rosji

  ..." - powiedział Poroszenko w przemówieniu do uczestników spotkania w Monachium, uznanym za komentatorów niemieckiej telewizji publicznej za "wyjątkowo ostre". W 2014 roku Rosja dokonała(...) Ukrainy, tak Unia Europejska, jak i NATO" - zaapelował ukraiński polityk. Jacek Lepiarz, Monachium Redakcja Polska "Deutsche Welle"

 • Wystąpienie premiera Morawieckiego w Monachium

  ...w Monachium premier, odnosząc się do procentu PKB wydawanego na obronność. "Ja czuję się pro-Europejczykiem, ja chciałabym, abyśmy mogli żyć pod Pax Europaea, natomiast tak nie jest, tak nie było przez 70

 • Merkel w Monachium ostrzega przed izolowaniem Rosji

  Angela Merkel podczas Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa (MSC) przyznała, że prowadzona przez Rosję wojna hybrydowa jest odczuwana w Europie, ale ostrzegła przed izolowaniem Moskwy. Ukraina musi pozostać krajem tranzytowym dla rosyjskiego gazu - oświadczyła.

 • Strzelanina na budowie w Monachium. Dwie osoby nie żyją

  Na budowie w Monachium w Niemczech doszło do strzelaniny. Są dwie ofiary śmiertelne.

Zdjęcia na temat: monachium
Wideo na temat: monachium
Dyskusje na temat: monachium