• Informacje na temat:

  monstrum

Artykuły na temat: monstrum
 • 20.10: Monstrum - koncert w Rock Klub Iron

  Rock Klub Iron (ul. Sikorskiego 5) zaprasza na koncert zespołu Monstrum, który odbędzie się 20 października br. (sobota) o godz. 19.00. Wstęp 6 zł. Rezerwacje: tel. 509 264 999.

 • To żelbetowe monstrum, przez lotników nazywane czasami bunkrem a czasami bunkrem, na placu centralnym, "zdobi" 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego na poznańskich Krzesinach. W bazie pełnią służbę(...) monstrum nie jest jedynym obiektem, który pozostał na terenie 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego z czasów wojny. Kiedyś było ich więcej, a raczej więcej było ruin i gruzów, które pod koniec lat 60. minionego...

 • "Huragan-monstrum" uderzył w Australię

  Huragan Yasi uderzył w północny Queensland. Jest "najgorszy w historii", to "monster-cyclone" - piszą media. Podmuch ma prędkość 290 km/h. Zrywa dachy, linie elektryczne, powala drzewa.

 • Michał Anioł bohaterem nowego filmu Konczałowskiego. Ruszyły zdjęcia

  Rosyjski reżyser i scenarzysta Andriej Konczałowski rozpoczął we Włoszech zdjęcia do swojego nowego filmu. Jego głównym bohaterem będzie Michał Anioł - renesansowy artysta i rzeźbiarz. Obraz został zatytułowany "Monstrum. Wizje". Jego premierę zaplanowano na 2018 r.

 • Zaniedbany kot zyskał nowe życie. "Myślałem, że leży pod kocem"

  ...​Krewni 82-letniego mężczyzny chorego na Alzheimera byli w szoku, kiedy zobaczyli jego ukochane zwierzę. Mężczyzna trafił do domu opieki, gdzie nie mógł zabrać swojego kota. Bliscy chorego, którzy poszli do jego mieszkania, na początku myśleli, że kot leży pod kocem. Później okazało się, że zwierzę wyglądające jak monstrum nie było strzyżone przez kilkanaście lat.

 • Koncert metalowy w Iron Klub

  Iron Rock Klub (ul. Sikorskiego 5) w Krośnie zaprasza na koncert zespołów Monstrum i Guitar Force.

 • Klasyczny heavy metal w Starej Bramie

  ...- Ale wiocha, ale obciach - usłyszałem zaraz po występie rzeszowskiej grupy MonstruM w Starej Bramie. Z niedowierzaniem spojrzałem w stronę mówiącego. - Obciach dla Zamościa, 20 osób na koncercie, wstyd!

 • Katowice chcą być metropolią

  Dworzec kolejowy - okropne, zaniedbane monstrum. Rynek, który pełni funkcję krańcówki komunikacji miejskiej. Mało eleganckich sklepów w centrum. Gastronomii jak na lekarstwo, za to nie brakuje siedzib banków i... sklepów-komisów z telefonami komórkowymi. Sporo kamienic aż krzyczy o odnowę. Tak dzisiaj wygląda centrum stolicy Górnego Śląska.

 • Gigantyczny robot-pająk, który pomoże w miejscach katastrof

  ...„Stompy” to gigantyczny robot-pająk, na którym można jeździć. To sześcionożne monstrum stworzono nie tylko dla rozrywki - jego głównym zadaniem jest praca w miejscach, gdzie wydarzyła się katastrofa i zniszczenia uniemożliwiają poruszanie się innymi pojazdami.

 • Tusku, musisz? Jak długo jeszcze? Subiektywny przegląd blogosfery

  Tak to już w życiu jest, że jednym podoba się rozkoszny bobas na rękach szczęśliwych rodziców, a innym czekoladowe monstrum przewrotnie nazywane ptakiem, choć z dzioba niepodobne zupełnie do nikogo. „Może i niepodobne, ale i nasze, bo w końcu orzeł i jeszcze może” – powiecie. No niby tak, ale nie wiadomo, jak długo jeszcze…