• Informacje na temat:

  morozow

Artykuły na temat: morozow
 • Tezy o całej palecie szkolnych błędów polskich pilotów i psychoemocjonalnej dysfunkcji dowódcy rządowego tupolewa były główną osią wystąpienia szefa Komitetu Technicznego MAK Aleksieja Morozowa w Oslo, na dorocznym posiedzeniu ITSA - ujawnia "Nasz Dziennik".

 • Died Moroz Convention w Lublinie

  W Lublinie zima w pełni, zatem najwyższy czas na kolejne, artystyczne zwołanie "Dziada Mroza"! Po udanej zerowej edycji mroźny projekt doczekał się kontynuacji. W najbliższą sobotę na scenie Muszli Koncertowej wystąpi kilkunastu artystów w specjalnie przygotowanych na to wydarzenie.

 • MAK: Na pokładzie polskiego Tu-154 nie znaleziono śladów eksplozji

  Międzypaństwowy Komitet Lotniczy (MAK), który w latach 2010-2011 badał katastrofę prezydenckiego Tu-154 w Smoleńsku, nie znalazł śladów wybuchu na pokładzie tupolewa - powiedział w wywiadzie dla rosyjskiej agencji RIA Nowosti przewodniczący komisji technicznej MAK Aleksiej Morozow.

 • Moskwa zarzuca Warszawie zerwanie dwustronnego dialogu. - Prawie wszystkie kanały łączności między naszymi krajami zostały zamknięte przez Polaków - twierdzi senator Igor Morozow z komisji spraw zagranicznych Rady Federacji. Rosyjski polityk w rozmowie z Polskim Radiem oświadczył, że jego kraj jest otwarty na współpracę.

 • Spór wokół TK. "Potrzebny ruch prezydenta"

  ​Wyjście z sytuacji, jaka powstała wokół Trybunału Konstytucyjnego, powinien zaproponować prezydent - twierdzi prawniczka z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka Barbara Grabowska-Moroz.

 • Polska wersja katastrofy pod Smoleńskiem w dużej mierze jest zbieżna z raportem Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego, lecz niektóre wnioski na razie są niezrozumiałe dla MAK-u - oświadczył w piątek przewodniczący Komisji Technicznej MAK Aleksiej Morozow.

 • Rosja: Użyczył milicji pieniędzy na prowokację. I cóż...

  Moskiewski biznesmen Walerij Morozow zażądał od rosyjskiego MSW zwrotu 15 mln rubli (492 tys. dolarów) - pisze w piątek "The Moscow Times". Pieniądze zniknęły po tym, jak podczas ubiegłorocznej prowokacji policyjnej wziął je kremlowski urzędnik.

 • Zaginął mieszkaniec Hajnówki

  Zespół Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku informuje, że 20 sierpnia br. zaginął Włodzimierz Moroz.

 • 10-latek zabrał ojcu samochód: Wjechał w płot

  10-latek jeździł zabranym ojcu samochodem po wsi niedaleko Wałcza (woj. zachodniopomorskie), aż uderzył w płot placu zabaw - poinformowała sierż. Aleksandra Moroz z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu.

 • Przywrócono ruch na drodze krajowej nr 10 Szczecin - Płońsk w okolicy miejscowości Witankowo k. Wałcza (woj. zachodniopomorskie), gdzie we wtorek rano doszło do zderzenia 6 samochodów - poinformowała Aleksandra Moroz z wałeckiej komendy policji.

Zdjęcia na temat: morozow