• Informacje na temat:

  morris

Artykuły na temat: morris
 • Heather Morris: Jeżeli nie będziemy wyciągać wniosków z historii, powtórzymy te same błędy

  Jeżeli nie będziemy wyciągać wniosków z historii, powtórzymy te same błędy - mówi w wywiadzie dla RMF FM Heather Morris, autorka "Tatuażysty z Auschwitz" - książki, która udowadnia, że nawet w piekle obozu zagłady możliwa jest miłość, która dała siłę, by przetrwać Auschwitz.

 • Philip Morris zatrudni kolejne 200 osób w Krakowie

  ...200 kolejnych osób znajdzie w najbliższych dwóch latach zatrudnienie w Europejskim Centrum Usług Wspólnych koncernu Philip Morris International w Krakowie. Firma zainwestowała w jego rozbudowę 75 mln zł.

 • Adwokaci koncernu Philip Morris wnieśli skargę dotyczącą werdyktu, jaki dwa miesiące temu w Los Angeles ogłosił Sąd Najwyższy. Chodzi o odszkodowanie, które amerykański koncern tytoniowy ma zapłacić "palaczowi" nieuleczalnie choremu na raka.

 • Stevie Wonder rozwodzi się z projektantką Kai Millard Morris

  Słynny amerykański piosenkarz, kompozytor i multiinstrumentalista Stevie Wonder wniósł pozew o rozwód ze swoją drugą żoną, projektantką mody Kai Millard Morris. 62-letni Wonder powołał się na niemożliwe do pogodzenia różnice charakterów. Poinformował też, że pozostaje w separacji z żoną od października 2009 roku.

 • Chodzi o typ Mini Morris Million, który wszedł do sprzedaży w 1961 roku i został jedynym brytyjskim samochodem, który sprzedano w milionie egzemplarzy. Ta miłość to Morrisa może się wydawać dziwna(...) 16 000 Mini Morrisów. Najbardziej zaskakujący jest fakt, że używane są jako taksówki. Mimo że dawno przerwano produkcję, to posiadacze mini autek nie martwią się brakiem części, wciąż istnieją...

 • Autko - bo chyba tylko tak można określić MINI Morrisa - ma bardziej zaokrąglone kształty i mocniejszy silnik. Jego produkcja ruszy pod koniec tego roku. W salonach samochody znajdą się na początku roku następnego. Mają kosztować od 10 do 16 tysięcy funtów. Zobaczymy, czy nowy model odniesie taki sam sukces jak pierwszy MINI Morris, który zjechał z fabrycznych taśm w 1959 roku. Na całym świecie...

 • Adwokaci koncernu Philip Morris wnieśli skargę dotyczącą werdyktu, jaki dwa miesiące temu w Los Angeles ogłosił Sąd Najwyższy. Chodzi o odszkodowanie, które amerykański koncern tytoniowy ma zapłacić "palaczowi" nieuleczalnie choremu na raka.

 • Rosja może liczyć na pomoc Francji

  Rosja może liczyć na pomoc Francji w odbudowie kontaktów z Unią Europejską. Zapewnienie takie złożył w rozmowie z agencją Interfax francuski ambasador w Moskwie Jan Morris Ripper.

 • "Dla nas takie sprawy, jak Holocaust są często niezrozumiałe"

  ...- Pochodzę z Nowej Zelandii, która jest na samym końcu świata. Nigdy nikt nas nie napadał, nigdy nie toczyliśmy wojny na terenie Nowej Zelandii. Dla nas takie sprawy, jak Holocaust są często niezrozumiałe, nie potrafimy sobie ich wyobrazić, nie jesteśmy w stanie porównać naszych dziejów z tym, co wydarzyło się w Europie - powiedziała Interii Heather Morris, autorka bestsellerowego "Tatuażysty...

 • Monika Sznajderman: Ta polska historia nie ma prawa się ułożyć

  Zdjęcia rodziny, którą wchłonęła Zagłada, przetrwały za oceanem, bo Amelia lubiła pisać listy do swojej ulubionej kuzynki. Uśmiechnięci ludzie, przeszklona weranda domu w Miedzeszynie, Morris, Dorotka, Natek, dziaduś Selim. Kilka lat temu fotografie, o których nikt nie wiedział, dotarły do rodziny Sznajdermanów. I już się nie dało milczeć.

Zdjęcia na temat: morris
Dyskusje na temat: morris