• Informacje na temat:

  moszyński

Artykuły na temat: moszyński
 • Sejmik województwa śląskiego wybrał w poniedziałek w Katowicach nowe władze regionu. Janusz Moszyński (PO) został marszałkiem województwa. Ponadto PO, PSL i PiS zawarły porozumienie programowe w sprawie współpracy.

 • "GW": Kto łoży na francuskie meczety?

  Po morderstwie księdza w Rouen państwo i przedstawiciele islamu we Francji debatują o finansowaniu meczetów. Żeby przeciwdziałać wpływom radykałów Paryż stara się obejść ustawę o rozdziale Kościoła od państwa - pisze Piotr Moszyński na łamach "Gazety Wyborczej".

 • Otwarcie kompleksu sal operacyjnych

  W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu otwarto Centralny Blok Operacyjny, który tworzy nowoczesny kompleks sal operacyjnych. Przecięcia wstęgi dokonał marszałek Janusz Moszyński.

 • "Polityka wzięła górę nad samorządnością"

  W opinii marszałka woj. śląskiego Janusza Moszyńskiego (PO), nad którego odwołaniem w piątek będą głosować radni sejmiku, złożony przez jego klub wniosek o dymisję nie ma merytorycznego uzasadnienia.

 • Konflikt w śląskiej Platformie

  Wniosek o odwołanie marszałka województwa śląskiego Janusza Moszyńskiego z PO złożyło podczas poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa Śląskiego w Katowicach 15 spośród 21 radnych tego ugrupowania.

 • Szpital bardziej nowoczesny

  W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu otwarto Centralny Blok Operacyjny, który tworzy nowoczesny kompleks sal operacyjnych. Przecięcia wstęgi dokonał marszałek Janusz Moszyński.

 • Sobotnia konferencja PO w Ktaowicach odbywa się bez udziału marszałka województwa śląskiego Janusza Moszyńskiego z PO - obecnie zawieszonego w prawach członka partii . Konferencja programowa PO poświęcona jest polityce regionalnej państwa i roli samorządu terytorialnego w wykorzystaniu funduszy europejskich.

 • Marszałek woj. śląskiego Janusz Moszyński (PO), nad którego odwołaniem w piątek będą głosować radni sejmiku, uważa, że złożony przez jego klub wniosek o dymisję nie ma merytorycznego uzasadnienia.

 • Janusza Moszyńskiego , ze stanowiska marszałka, odwołał w środę Sejmik Województwa Śląskiego Oznacza to jednocześnie odwołanie całego zarządu województwa.

 • Pianiści polscy w hołdzie Chopinowi

  Publiczność zebrana w Auli Akademii Muzycznej "Florianka" w Krakowie miała okazję usłyszeć utwory Fryderyka Chopina w wykonaniu Piotra Machnika, Marka Szlezera, Ewy Wolak-Moszyńskiej, Andrzeja Pikula i Romany Podsadeckiej-Ostafil.

Dyskusje na temat: moszyński
 • Re: Sellin: Powtórne głosowanie oznaczałoby akceptację blokowania sali sejmowej

  Śmieszne jest kiedy TVN24 mówi że przed Sejmem nadal trwa protest i pokazuje 10 osób w kadrze w tym troje w rozmowie spotkaniowej i dwoje z zakupami przy czym powodem istnienia tam obecnych nie ustalono ale raczej są to sprzedawca hot dogów, człowiek w delegacji pytający o drogę i ktoś szukający drogi do autobusu. Szok. Przy wystawie sklepu 100 metrów dalej stoi około 20 osób i tego zgromadzenia TVn nie transmituje. W zasadzie dobrze, ze tak wyglądający "masowy" protest idzie w świat.

 • Re: Bieńkowska odcina się od zatrzymań CBA

  ), utrzymała po przejęciu władzy w regionie w 2002 przez Michała Czarskiego z Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz w 2006, gdy marszałkiem województwa został Janusz Moszyński z ramienia Platformy Obywatelskiej

 • Re: Szpyrka był w PO

  Szpyrka był popierany przez PIS, wiem bo w tym okręgu głosowałam. PO reprezentował Janusz Moszyński.

 • Re: po - partyjne odpadki !

  A co ma PiS do tego i rząd?? MOSZYŃSKI TO PLATFUS!! A MIAŁ BYĆ TAKI ZNAKOMITY!!! NIE ZNOSZĘ BRODATYCH, A DLACZEGO . BO W BRODACH MAJĄ WSZY, STARE JEDZENIE . I KOJARZĄ SIĘ Z JANKIEKLEM :/

 • Re: Na tory nie wyjedzie 50 pociągów Kolei Śląskich

  Województwo śląskie samo w sobie jest jednym wielkim burdelem - RAŚ, KZK GOP, Tomczykiewicz, Moszyński, Urbańczyk, Tramwaje Śląskie i można wymieniać w nieskończoność. Jedyne 2 plusy wprowadzenia KŚ to pokazanie środkowego palca Przewozom Regionalnym i dymisja najgorszego marszałka jakie województwo śląskie miało od 1999 roku. Powinni się przeprosić z Moszyńskim i z powrotem zrobić z niego

 • Re: Premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk podał się do dymisji

  Łże morda TVNu: "Lot odbywał się nad strefą niebezpieczną, nad strefą działań wojennych - podkreślał w TVN24 korespondent RFI w Niamei, Piotr Moszyński. - Jednak jest wątpliwe, by grupy terrorystyczne posiadały zestawy rakietowe pozwalające strzelać na wysokość przelotową samolotu - dodał. !!!!!!!

 • A ja go rozumiem

  To jakaś wewnętrzna wojna PO. Wspomniany marszałek Moszyński dostał się do Sejmiku Śląskiego z ramienia PO! Wcześniej był zastępcą Prezydenta Gliwic- Z. Frankiewicza. Żadnej Samorządowej Inicjatywy Obywatelskiej sobie w wyborach nie przypominam- muszą to być ex-PeOwici (PO miała dokładnie połowę głosów po wyborach). Frankiewicz i Moszyński zostali zawieszeni w członkostwie PO wiosną, gdy niemal

 • Re: Re: Re: Re: Pan Donald Tusk jest podłą świnią!

  Jest tylu świetnych facetów w PO ( Zdrojewski, Moszyński, Nowak, Nitras, Gowin ), toteż nie mogę pojąć, jak to możliwe, że taki rudy, wredny i zawistny typ przewodniczy tej partii. Bardzo lubię i szanuję pana Gowina, przy którym Tusk ( nie zaprzeczysz chyba :)) po prostu wymięka.

 • Re: Przodkowie Słowian mogli być w Europie 4 tys. lat temu

  Trochę to bałamutne. Kolebka Słowian - czyli o dorzecza Dźwiny i Dniepru (Teoria allochtoniczna - np prof Kazimierz Godłowski, prof Michał Parczewski, prof Kazimierz Moszyński dr hab Leszek .Moczulski) tez leży w Europie. Dalej skoro Słowianie zasiedlili Europę środkowa to nic dziwnego że obecnie obserwuje się tam DNA ich przodków. Dodatkowo trwa dyskusja czy Słowianie po prostu wybili

 • To kolejny POpis p. Bartoszewskiego !!!

  A rzecz cała w tym, że p. Moszyński konsekwentnie żądał od Niemców iluś tam milionów euro jako zadośćuczynienie dla Polaków skrzywdzonych przez nich w czasie II wojny. Takie stanowisko drażniło p. Bartoszewskiego bo nie było miłe dla jego przyjaciół zza Odry i mogło ich podrażnić. Stąd to idiotyczne porównanie p. Moszyńskiego do E. Steinbach, które mogło się zrodzić tylko - delikatnie mówiąc