• Informacje na temat:

  mucha

Artykuły na temat: mucha
 • "Fakt": Mucha straci stanowisko za referendum?

  Jeśli sprawa proponowanego przez prezydenta Andrzeja Dudę referendum konstytucyjnego upadnie, stanowiskiem zapłaci za to prezydencki minister Paweł Mucha – twierdzi gazeta.

 • Joanna Mucha szefową lubelskiej PO?

  Joanna Mucha będzie ubiegać się o funkcję przewodniczącej struktur Platformy Obywatelskiej w województwie lubelskim. Posłanka rozpoczęła już oficjalnie zbieranie podpisów pod swoją kandydaturą.

 • Mucha: Wyjaśnienia ws. Kozłowskiej będą trwały

  ..."Będą trwały wyjaśnienia na linii polsko-niemieckiej ws. czwartkowego wysłuchania w Bundestagu z udziałem Ludmiły Kozłowskiej" - powiedział w sobotę wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. "Nie rozumiem, jakimi przesłankami kierowali się Niemcy, zgadzając się na wystąpienie Kozłowskiej" - dodał.

 • Mucha: Dziś rząd Morawieckiego? Prawdopodobne

  Jest prawdopodobne, że prezydent Andrzej Duda powoła rząd Mateusza Morawieckiego jeszcze w poniedziałek, skoro we wtorek nowy premier ma wygłosić expose w Sejmie i uzyskać wotum zaufania - mówił w radiowej Trójce zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

 • Mucha komentuje decyzję Senatu ws. referendum

  Żałuję, że społeczeństwo nie będzie miało szansy, by 10 i 11 listopada wypowiedzieć się ws. zmian konstytucji - powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha po głosowaniu w Senacie. Jak dodał, nie uważa, że odrzucenie wniosku o referendum przez Senat jest porażką prezydenta.

 • Mucha: Chcę przygotować rewolucję mentalności

  ..."Celem dla polityków musi być realizowanie wizji swojego kraju. Jeśli takiej wizji nie ma, drepczemy w miejscu po własnych stopach. Nawet jeśli ktoś z moich kolegów czy koleżanek czuje się dziś niekomfortowo z moją inicjatywą, to obiecuję mu czy jej, że przekonam ich, że było warto ją podjąć" - mówi Joanna Mucha, posłanka PO. "Grzegorz Schetyna został wynajęty przez Platformę - i powiedziałabym...

 • Neumann krytykuje Muchę: Naiwne myślenie

  Neumann skomentował w czwartek w "Kwadransie politycznym" wywiad posłanki Joanny Muchy(PO) z początku sierpnia. Mucha pytana, czy przed wyborami powstanie nowa partia, powiedziała: "Nie wiem, czy tak się stanie, jestem natomiast przekonana, że jest potrzeba, jest takie oczekiwanie ze strony ludzi, żeby sformułować nowe postulaty, nowe przesłanie i żeby jednak zwrócić się, czy pokazać młodych...

 • Mucha: To byłaby klęska społeczeństwa obywatelskiego

  ...zaprezentowaniu 15 pytań spotkał się pan z marszałkiem Senatu. Stanisław Karczewski jest przekonany do idei prezydenta? Minister Paweł Mucha:  - Pan marszałek wielokrotnie podkreślał, że jest zwolennikiem(...), chciałbyś oddać głos w referendum?", odpowiadają: "Tak." Wiemy też, że te pytania wywołały szeroką dyskusję. Ale próżno w niej szukać zachwytów nad zaprezentowanymi pytaniami. "Minister Mucha dostał...

 • Mucha o konferencji PiS: To nie był zgrzyt

  Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha komentuje konferencję podsumowującą dwulecie rządów PiS.

 • Mucha o zabójstwie Adamowicza: Atak na państwo polskie

  To był atak na państwo polskie - ocenił we wtorek wiceszef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha odnosząc się do zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. "Zginął prezydent wielkiego miasta, zginął samorządowiec, zginął człowiek na służbie" - podkreślił Mucha.

Zdjęcia na temat: mucha
Wideo na temat: mucha
 • Tusk: "Mucha nie otrzymała żadnej innej propozycji"

  Joanna Mucha została ministrem sportu i turystyki. Tusk zaprzecza, że była kandydatką również do innych resortów

 • „Muszę się zastanowić, co dalej”

  „Chciałbym dalej wspierać skoki i pomagać młodym zawodnikom” – deklaruje Adam Małysz. Najlepszy polski skoczek przyznaje jednak, że nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, co do swojej przyszłości. Na zakończonych MŚ w Oslo Polak wywalczył brązowy medal na normalnej skoczni. 3 marca poinformował, że nieodwołalnie kończy sportową karierę.

 • "W czasie dzisiejszej rozmowy padały w stosunku do Polski i naszych przygotowań do Euro 2012 niemal wyłącznie dobre słowa” - mówiła o spotkaniu z Michelem Platinim minister sportu Joanna Mucha. „Cieszę się, że w świat pójdą dzisiaj jego słowa: dobra robota" - dodała.

Dyskusje na temat: mucha