• Informacje na temat:

  mucha

Artykuły na temat: mucha
 • "Fakt": Mucha straci stanowisko za referendum?

  Jeśli sprawa proponowanego przez prezydenta Andrzeja Dudę referendum konstytucyjnego upadnie, stanowiskiem zapłaci za to prezydencki minister Paweł Mucha – twierdzi gazeta.

 • Joanna Mucha szefową lubelskiej PO?

  Joanna Mucha będzie ubiegać się o funkcję przewodniczącej struktur Platformy Obywatelskiej w województwie lubelskim. Posłanka rozpoczęła już oficjalnie zbieranie podpisów pod swoją kandydaturą.

 • Mucha: Dziś rząd Morawieckiego? Prawdopodobne

  Jest prawdopodobne, że prezydent Andrzej Duda powoła rząd Mateusza Morawieckiego jeszcze w poniedziałek, skoro we wtorek nowy premier ma wygłosić expose w Sejmie i uzyskać wotum zaufania - mówił w radiowej Trójce zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

 • Mucha: Chcę przygotować rewolucję mentalności

  ..."Celem dla polityków musi być realizowanie wizji swojego kraju. Jeśli takiej wizji nie ma, drepczemy w miejscu po własnych stopach. Nawet jeśli ktoś z moich kolegów czy koleżanek czuje się dziś niekomfortowo z moją inicjatywą, to obiecuję mu czy jej, że przekonam ich, że było warto ją podjąć" - mówi Joanna Mucha, posłanka PO. "Grzegorz Schetyna został wynajęty przez Platformę - i powiedziałabym...

 • Neumann krytykuje Muchę: Naiwne myślenie

  Neumann skomentował w czwartek w "Kwadransie politycznym" wywiad posłanki Joanny Muchy(PO) z początku sierpnia. Mucha pytana, czy przed wyborami powstanie nowa partia, powiedziała: "Nie wiem, czy tak się stanie, jestem natomiast przekonana, że jest potrzeba, jest takie oczekiwanie ze strony ludzi, żeby sformułować nowe postulaty, nowe przesłanie i żeby jednak zwrócić się, czy pokazać młodych...

 • Mucha o konferencji PiS: To nie był zgrzyt

  Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha komentuje konferencję podsumowującą dwulecie rządów PiS.

 • Mucha: Wydaje się, że oczekiwania zostały spełnione

  Prezydent Andrzej Duda oczekiwał, by zmiany w rządzie następowały w miarę szybko i wydaje się, że to oczekiwanie zostanie spełnione - oświadczył w poniedziałek wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

 • Mucha: Prezydent podtrzymuje swoją wolę przeprowadzenia referendum

  Prezydent podtrzymuje swoją wolę przeprowadzenia referendum konsultacyjnego; należy spodziewać się projektu postanowienia o zarządzeniu referendum ogólnokrajowego, które prezydent będzie przedkładał Senatowi - powiedział pełnomocnik prezydenta ds. referendum konsultacyjnego Paweł Mucha.

 • Mucha w "Rzeczpospolitej": Niektórzy sędziowie stają się politykami

  Reforma sądownictwa nie jest zakończona. Natomiast ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądowniczej to istotna zmiana jakościowa w funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości - powiedział w rozmowie z gazetą zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha.

 • Zamiast spotkania Duda - Kaczyński będzie rozmowa Mucha - Piotrowicz

  Na razie nie będzie kolejnego spotkania prezydenta i prezesa PiS w sprawie ustaw sądowych. Teraz projektami mają zająć się eksperci pałacu prezydenckiego oraz Prawa i Sprawiedliwości: minister Paweł Mucha z Kancelarii Prezydenta i poseł Stanisław Piotrowicz.

Zdjęcia na temat: mucha
Wideo na temat: mucha
 • Tusk: "Mucha nie otrzymała żadnej innej propozycji"

  Joanna Mucha została ministrem sportu i turystyki. Tusk zaprzecza, że była kandydatką również do innych resortów

 • „Muszę się zastanowić, co dalej”

  „Chciałbym dalej wspierać skoki i pomagać młodym zawodnikom” – deklaruje Adam Małysz. Najlepszy polski skoczek przyznaje jednak, że nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, co do swojej przyszłości. Na zakończonych MŚ w Oslo Polak wywalczył brązowy medal na normalnej skoczni. 3 marca poinformował, że nieodwołalnie kończy sportową karierę.

 • "W czasie dzisiejszej rozmowy padały w stosunku do Polski i naszych przygotowań do Euro 2012 niemal wyłącznie dobre słowa” - mówiła o spotkaniu z Michelem Platinim minister sportu Joanna Mucha. „Cieszę się, że w świat pójdą dzisiaj jego słowa: dobra robota" - dodała.

Dyskusje na temat: mucha