• Informacje na temat:

  muhammad

Artykuły na temat: muhammad
 • Muhammad Ali w szpitalu

  Legendarny pięściarz Muhammad Ali trafił do szpitala z powodu problemów z układem oddechowym. Informację potwierdził rzecznik byłego mistrza świata wagi ciężkiej.

 • W wieku 74 lat zmarł słynny bokser Muhammad Ali

  W wieku 74 lat zmarł w USA słynny mistrz boksu wszechwag Muhammad Ali - poinformowały w sobotę rano światowe agencje. Do zgonu doszło w szpitalu w Phoenix. Od lat pięściarz zmagał się z chorobą Parkinsona.

 • Tłumy na ceremonii ku czci Muhammada Alego w Louisville

  W muzułmańskiej ceremonii pogrzebowej ku czci mistrza boksu Muhammada Alego, jaka odbyła się w jego rodzinnym mieście Louisville w stanie Kentucky wzięło udział ok. 14 tys. osób. Bokser był żegnany przez uczestników uroczystości jako "mistrz ludu".

 • Ostatnie pożegnanie Muhammada Alego. 100 tys. osób na uroczystościach

  W Louisville w stanie Kentucky, gdzie urodził się, wychował i rozpoczynał karierę Muhammad Ali, ok. 100 tysięcy osób uczestniczyło w uroczystociach pogrzebowych legendarnego boksera. Sportowiec zmarł 3 czerwca w wieku 74 lat.

 • Nie żyje Muhammad Ali. Legendarny pięściarz miał 74 lata

  ...61 walk, wygrał 56 pojedynków (z czego 37 przez nokaut). Poniósł tylko 5 porażek. W 1984 roku zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona. Po trwającej od 32 lat walce z chorobą Parkinsona Muhammad Ali zmarł w wieku 74 lat - powiedział rzecznik Alego Bob Gunnell. pic.twitter.com/Jr5HcJRmeA " additional="— Muhammad Ali (@MuhammadAli)" date="4 czerwca 2016" user="MuhammadAli" /> Cassius Marcellus...

 • ​Muhammad Ali wyszedł ze szpitala. "Jest we wspaniałym nastroju"

  Muhammad Ali wyszedł szpital po tym, jak trafił do niego z powodu infekcji dróg moczowych - poinformował rzecznik prasowy rodziny Bob Gunnell. Legendarny bokser czeka w swoim domu na 73. urodziny, które będzie obchodził 17 stycznia.

 • Tajne służby USA podsłuchiwały Luthera Kinga i Muhammada Alego

  W latach 60. XX wieku służby specjalne USA podsłuchiwały rozmowy telefoniczne obrońcy praw człowieka Martina Luthera Kinga i zawodowego boksera Muhammada Alego. Informację ujawnił portal BBC News.

 • Tajne służby USA podsłuchiwały Martina Luthera Kinga i Muhammada Alego

  W latach 60. XX wieku służby specjalne USA podsłuchiwały rozmowy telefoniczne obrońcy praw człowieka Martina Luthera Kinga i zawodowego boksera Muhammada Alego - poinformował w czwartek portal BBC News.

 • Król Muhammad ukoronowany w Meksyku

  Legendarny pięściarz Muhammad Ali został wyróżniony podczas 50. konwencji WBC w meksykańskim Cancun. Mistrz wagi ciężkiej wszechczasów otrzymał koronę i pas. Na uroczystości pojawił się m.in. aktualny czempion WBC królewskiej dywizji Witalij Kliczko.

 • Rodzinny dom Muhammada Alego wystawiony na sprzedaż

  Dom, w którym urodził się i spędził dzieciństwo legendarny pięściarz Muhammad Ali został wystawiony na sprzedaż. Cena wywoławcza budynku stojącego w amerykańskim Louisville to 50 tysięcy dolarów.

Zdjęcia na temat: muhammad