• Informacje na temat:

  mularczyk andrzej

Artykuły na temat: mularczyk andrzej
 • ​Nowy Sącz: Iwona Mularczyk przewodniczącą rady miasta

  Iwona Mularczyk została w czwartek wybrana na przewodniczącą Rady Miasta Nowego Sącza. Mularczyk byłą kandydatką PiS na prezydenta miasta; przegrała w drugiej turze z Ludomirem Handzlem, który w czwartek został zaprzysiężony na prezydenta.

 • Iwona Mularczyk pokonana. Ludomir Handzel prezydentem Nowego Sącza

  Bezpartyjny Ludomir Handzel został wybrany na prezydenta Nowego Sącza. Pokonał kandydatkę Zjednoczonej Prawicy Iwonę Mularczyk. Jak podała Państwowa Komisja Wyborcza, uzyskał w drugiej turze wyborów 58,35 proc. głosów.

 • Mularczyk: Trzeba pogodzić emocje rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej z oczekiwaniami prokuratorów

  Mularczyk. Poseł Prawa i Sprawiedliwości dodał, że jeśli prokuratura chce ekshumować wszystkie ofiary, to to działanie powinno być zrealizowane. Odniósł się w ten sposób do słów Izabeli Sariusz(...) prokuratorów. Mamy konflikt dwóch wartości" - stwierdził Mularczyk.

 • Mularczyk w RMF: Pogodzić emocje rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej z oczekiwaniami prokuratorów

  ..."Temat Smoleńska to delikatna i trudna materia dla osób, które straciły bliskich, ale musimy pamiętać, że już od sześciu lat toczy się śledztwo" - mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Arkadiusz Mularczyk. Poseł Prawa i Sprawiedliwości dodał, że jeśli prokuratura chce ekshumować wszystkie ofiary, to to działanie powinno być zrealizowane.

 • Mularczyk, Kogut i Cycoń triumfują

  ..., gorlicki, nowotarski i tatrzański, w sejmie reprezentować będą następujący posłowie PiS: Arkadiusz Mularczyk (45.801), Barbara Bartuś (14.652), Wiesław Janczyk (13.993), Edward Siarka (13.264), Anna Paluch (9.764), Andrzej Romanek (9.743) i Piotr Naimski (5.388). PO w sejmie reprezentować będą: Andrzej Czerwiński (16.723), Andrzej Gut-Mostowy (15.345) i Marian Cycoń (10.678). Walkę o senat w okręgu...

 • Ziobro kontra Gowin; Mularczyk kontra Czerwiński

  Po rezygnacji z kandydowania w nadchodzących wyborach polityka PO Jana Rokity, w Krakowie zmierzą się senator PO Jarosław Gowin z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą (PiS). W Nowym Sączu konkurować będą obecni posłowie Arkadiusz Mularczyk (PiS) i Andrzej Czerwiński (PO).

 • Mularczyk chce pozwać Zolla

  Poseł PiS Arkadiusz Mularczyk zapowiada, że pozwie Andrzeja Zolla, jeśli ten go nie przeprosi. Chodzi o wypowiedź Zolla, w której zarzucił on Mularczykowi, że występując przed Trybunałem Konstytucyjnym dopuścił się przekroczenia uprawnień i pomówił sędziów TK.

 • Mularczyk: Jest wola współpracy parlamentarnej Polski i Grecji dot. reparacji

  Jest wola, by doszło do spotkania ws. współpracy parlamentarnej Polski i Grecji ws. reparacji; chcemy wymienić doświadczenia - powiedział w środę PAP Arkadiusz Mularczyk (PiS). Dodał także, że w tym tygodniu planuje rozmowę na ten temat z szefem gabinetu prezydenta Krzysztofem Szczerskim.

 • Przesłuchanie Ziobry bez Mularczyka?

  Krzysztof Matyjaszczyk (Lewica) wniósł dziś przed sejmową komisją śledczą ds. nacisków o wyłączenie Arkadiusza Mularczyka (PiS) z przesłuchania Zbigniewa Ziobry. Głosowanie nad wnioskiem po przerwie.

 • Arkadiusz Mularczyk: Po Donaldzie Tusku każda osoba może być lepsza

  ..."Bardzo cenię pana Saryusz-Wolskiego (…). Jest naprawdę politykiem wagi ciężkiej w sprawach zagranicznych" - mówił poseł PiS Arkadiusz Mularczyk, pytany w Popołudniowej rozmowie w RMF FM o możliwą(...), Mularczyk odparł: "Czas pokaże, co jest lepsze, co gorsze. Te ostatnie 2,5 roku Donalda Tuska w fotelu szefa RE nie przyniosło jakichś istotnych korzyści dla Polski czy też dla polskiej polityki...

Zdjęcia na temat: mularczyk andrzej
Dyskusje na temat: mularczyk andrzej